Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Въпрос относно инсталиране на iFile


Ангел Арнаудов

Recommended Posts

Здравейте , интересуваме има ли начин да се инсталира iFile без джейлбрейк и съответно без сидиа ? За 10.0.2 става въпрос . Прочетох няколко материала из мрежата относно това , но нямах успех .Благодаря предварително . Поздрави !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше такъв начин, защо по дяволите ни е джейла? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има начин,но достъпа до системата е ограничен!ipastore или ipwnstore платен абонамент за година и ще имаш ifile,I transmission.....Всички преминаха към платени абонаменти и според мен това е причината да не се бърза с джейла!AppAdict,AppCake,Pangu мисля също предлагат услуги за около 10-15 долара на година :(


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам . Не ми става ясно обаче съвсем какво ще получа срещу тези 13$ примерно за ipwnstore? До колкото схванах това е някакъв платен стор за апликации , но замества ли това джейлбрейка като възможности ? Иначе казано оправдано ли е заплащането на тази услуга ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво търсиш!Ако са туикове,няма да намериш!Всички кракнати приложения получаваш тук за 17$ на година
https://ipastore.me/ipastore-premium/
Това получаваш от ipwnstore
https://secure.ipwnstore.me/app-library/


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само нямам идея за какво ти е iFile?


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм сигурен :) За това поставих въпроса , защото не бях на ясно какво получавам при джейлбрейк и какво чрез горните платени услуги :) Извинявам се за може би неадекватните въпроси , но това ми е първата работа с iOS , мигрирах от андроид :) , та за това така съм малко в невидение още :) Благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползва ли от по горе представените платени услуги. Интересува ме конкретно iFile и iTranssmision дали работят на устройство без джейл. И по пътя на логиката би трябвало appsync да е излишен.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората са сложили много точно описание!Ако не го разбираш,ползвай транслатор.YouTube също помага в случая:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателния отговор. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне направи ли си труда да отвориш и да прочетеш нещо?Какъв app synq те гони?!7f08f10ab8ca70ec6237add3bcee9459.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...