Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Музикален плейър офлайн


peppu

Въпрос

Здравейте колеги,

препоръчайте ми хубав плейър от AppStore, който ползвате за слушане на музика (дори и без включен нет).

Мисля, че имаше едно приложение за музика от youtube, което изискваше нет само за да добави желаните песни в плейлиста и после могат да се слушат по всяко време (без интернет). Не мога да се сетя как точно се казваше обаче. Гледах някакви плейъри в AppStore, но нямат голям избор от български изпълнители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Аз ползвам това:
File Manager (FREE) by TapMedia Ltd
https://appsto.re/bg/6CxKC.i



Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мога ли да свалям и съответно след това слушам песни от youtube офлайн?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В къщи на една 5-ца,имам някакво Free music,което си работи до ден днешен офлайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Супер си и на много ми допадна това приложение.Принципа на работа какъв е ,тегли си песента от тубата когато я вкарам към мой плейлист или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А става ли да слушаш в бекграунд?

И още един въпрос имам. След като дадена песен се записва в кеш паметта, как може да бъде изтрита след това?

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди малко се рових пак в приложението и исках да изстрия една песен-клип ,която я поставих в мой плейлист по погрешка ,но наистена не можах да я намеря къде се намира .Влязох през itunes да видя приложението ,но единствената функция която мога да направя е да изстрия приложението.Надявах се да е на същият принцип като avplayer,вътре в него да има папка documents и всичко да се реши лесно ,но уви не е така.Който знае как се борави с това приложение за триене на записани клипове и музики в кеш паметта на телефона,нека даде малко яснота.Благодаря на отзовалите се.

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След още 10 мин разучаване май намерих ключа.

До колкото схванах идеята на приложението е перфектна ,свързва ти акаунта  с тубата и ти показва и там какво си гледал ,заделил ,харесал и т.н.Новите плейлисти които си правя в самото приложение са отделни и в тях слагам клипове които аз желая и вътре срещу всеки клип до надписа cached натискам и там ми пада меню от където мога да изстрия песента,клипа.

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не отварям друга тема,бихте ли предложили МП3 плеър с блутуут,който да става за прехвърляне на музика към друго у-во,а не само към слушалки?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какъвто и да сложиш, ще бъде ограничен от bluetooth API което се предоставя от Епъл. Ето ти списък с поддържаните протоколи(в едната кола слушам блутуут аудиострийм от телефона, без допълнителни плейъри/екстри): https://support.apple.com/bg-bg/HT204387

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Конкретно:в момента
ползвам IPhone 5(само за тази цел) към
Block Rocker Max,но е
малко тегаво с качването на музика.


Един вид ми трябва друг хардуер,различен от IPhone.
Гледах Philips и Сони,но блутуута работи само със слушалки.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 20.10.2016 г. at 18:47, pepo1919 написа:

iMusic IE by Gender Mender
https://appsto.re/us/fydlv.i

Пробвах това приложение. Честно казано не съм много доволен. Вкарах 10-ина песни в моята плейлиста и още толкова прослушах като кеша на приложението стана над 1гб. Представям си какво ще стане, ако слушам музика през него цял ден. Като пуснах батери доктора пък да изтрие кеша за да си освободя памет в тела, направо ми се изтриха и песните от плейлистата и вече не мога да ги слушам офлайн. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...