Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple event 27.10, hello аgain


iMan

Recommended Posts

В страницата на Apple има събитие на 27 октомви със израза "здравей отново". Какво ли ни е приготвил гигатна!?

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо ми е време за нов лаптоп :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Про-тата (вкл. кошчето) са най-очаквани, но на мен ми е много интересно да видя дали няма да има редизайн и на iMac. И на него му е време, 4 години минаха от последните промени.

Очаквам и някакви нови аксесоари да има, като най-много се надявам за ъпдейт на жичната клавиатура с numpad-a. Ако могат да я направят "по-смарт", би било идеално. Подсветка например.. Или нещо "magical"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нима всеки е изтрил от съзнанието си името iPod? Аз лично силно се надявам марката iPod да не изчезне! Джобс никога не би допуснал това ако беше жив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че дълго и широко сте обсъждали с него какво е допустимо и какво - не ;) Лично аз не виждам полза от айпод, предвид, че всеки има смартфон в джоба си. Един бърз гугъл сърч показва, че през 2014-та са били продадени само 14 милиона iPod-a, на фона на 1.2 милиарда смартфона. Някакси не виждам смисъл да поддържат линия продукти, които са просто осакатени айфони и които на практика нямат пазарен дял. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не говоря за iPod Touch , а за другите модели да речем. Apple стига да иска може да измисли и нещо иновативно за сериата си iPod.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Усилията им са насочени основно към iPhone - основният източник на приходи. Вече от него надолу по стълбицата са iPad, Mac, Apple Watch, Apple TV. При положение, че на всяко едно от тези устройства може да се слуша музика, някак си ги разбирам защо вече не бутат в посока iPod. 

На мен по-скоро не ми харесва това пренебрегване на про-юзърите. Понятието "про" е вече много размито, но накратко това бяха хората, които инвестираха в Епъл хардуер и софтуер на времето, когато компанията не беше гигантът, който е в момента. С две думи, Епъл дължи много на тези хора, но пазарът се промени и се гонят други цели. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple са пропуснали две снимки на предполагаемите нови макове "без" да искат в update на macOS Sierra, показващи наличието на "touch strip".

Източник:

Цък

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новият MBP е уникален! И най-вече, заради touchbar-a. Все едно са вградили iPhone (макар тънка и дълга версия) в клавиатурата. Супер удобно изглежда, а и това, че вече много софтуерни гиганти са на борда с предстоящи ъпдейти, говори, че това вече наистина е про-машина. А не като жалкото подобие iPad pro... 

Май ще се разделям с макбука (12") и ще жертвам мобилността, заради тъчбара... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новият Макбук наистина е уникален, но Apple малко се поизложиха с тея портове. За всяко нещо ще трябва адаптер. Дори iPhone 7 не можеш да свържеш....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е лошо от гледна точка на средностатистическия днешен потребител. Обаче да си представим колко хубаво ще е в бъдеще, когато всички производители приемат усб-с стандарта и тогава за всичко ще се ползва кажи-речи един кабел..

Специално за лаптопа, на мен не ми допада, че махнаха кард рийдъра. Има вече и евтини усб-с адаптери, ама е тегаво да носиш наляво надясно 2-3, ако ще ползваш машината като портативен десктоп. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен като PRO user ,този тъч бар ми изглежда смешен! Глезотиика която и без нея ще можеш да си отработиш материалите. Това е направено само само лаптопите им да са по различни от другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом не те кефи, взимаш модела без бара! Не виждам какво не си доволен, че и по-тънко ще ти легне!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истинските ПРО потребители научават необходимите клавишни комбинации или си добавят такива, ако липсват. Тоя TouchBar изглежда интересен, но единственото демо, което ме впечатли беше Photoshop. 

Apple много ме разочароват тая година. С оглед на компютрите, които Microsoft обявиха вчера, направо си е излагация. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5-6 бона за Windows?! Няма начин!

Хубаво е новото про и ако имах нужда щях да си взема, а тъчбара си е супер!

Не показаха нови настолни машини, което ме разочарова :(.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, уиндоуса е пречката, но хардуера е уникален. И мен ме разочарова липсата на настолни машини. 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хардуерът е като човешкото тяло, а софтуера като душата, тъй че нямаш ли душа имаш купчина кокали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли опит с Епъл стор Англия за покупка на фирма ,че в момента с цената на паунда като гледам е по- изгодно от там да си купя новата 13-ка с тъч бара?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В края на 2016-та година ултимейт лаптоп с 8гб рам :huh: смешници ... Топ версията с 16гб :D , ако ще и 5 цветни лентички да им занитят до клавиатурите :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че аз в момента съм 4-ри гиги и съм ок за това ,за което го ползвам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си звучеше като изказване на андроид юзър :)

Всичко върви толкова мазно и плавно, че просто забравяш за рам и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно му кое поколение i7 процесори ще му сложат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Логото отзад вече е без подсветка.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...