Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

MP3 ringotne


blizzard

Въпрос

Добър вечер! Има ли от cydia програмка която може да слага mp3 за рингтон? Като ги правя с iTunes звука им се променя и не ми звучат добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Настрой си конвертора на тюнса на AAC с по-голям битрейт и няма да усетиш промяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,с версия Капитан на imac-a използвах тази тема и всичко се получаваше http://georgi.kodinov.net/?p=496.Сега съм със Sierra и изпитвам трудности,изрязва 30 сек от песента която искам и след като натисна ОК нищо повече не се получава,дори песента остава само във вариант да свири само тези 30 сек.Бихте ли споделили как да продължа за да си направя рингтон за телефона.Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да ,ъпдейтнал съм всичко,mac os sierra 10.12.1 и itunes 12.5.1.21.

Явно някъде бъркам ,но незнам къде или незнам къде да натисна .Не ми се ползват външни програми за това.

http://dox.bg/files/dw?a=a0f38a4d99

http://dox.bg/files/dw?a=deec3ca07f

Като натисна на convert не ми дава опция за рингтон на телефона

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

A, оригиналния файл в мп3 ли е? При мен принципът е същия, има малки изменения, маркираш си песента, с десен клавиш Get Info, папка Option, маркираш полето stop, и указваш времето което искаш, след това от меню File=>Convert=>Creat AAC vrsion, създава нов файл, местиш (драгваш) го където искаш, в случая на десктопа, преименуваш от .m4a на .m4r.  и готово, нов рингтон. Имам и шотове, ако ти трябват.

Ps. след това да не забравиш да си махнеш отметка от опциите на  оригиналния файл, че ще ти го свири само колкото време си указал в опциите.

 Ps2.  УФ, сега се сетих къде е проблемът (къде ми е гинкобилобата), за да ти се появи опцията Creat AAC vrsion, в настройките на iTunes, Genetal, Import settings, трябва да е  AAC encoder. После може да си го менкаш на какво то си искаш. 

 

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря,чрез последния послепис всичко си дойде на мястото.Тази настройка на itunes не я знаех,но човек се учи..............

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми то си има видео ръководство, но кой да потърси.



" userid="226"] Настрой си конвертора на тюнса на AAC с по-голям битрейт и няма да усетиш промяна.


Само това не разбрах. Къде са настройките?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Големи главоболия за 30сек. Аудико.нет има всякакви, ако случайно я няма посочваш мп3 файла, от коя до коя секунда и сваляш директно рингтона.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

 

Macllian по същия начин правя рингтона, но не звучи така както от приложението за музика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
On 27.10.2016 г. at 7:26 PM, baronbg said:

Големи главоболия за 30сек. Аудико.нет има всякакви, ако случайно я няма посочваш мп3 файла, от коя до коя секунда и сваляш директно рингтона.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Заслужава ли си про версията и да се разделя с 2лв?,изтеглих си lite версията ,но няма опцията save ringtone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

MacIlian писа над тебе точно. По дефолт е 128кб.

Screen Shot 2016-10-29 at 08.28.39.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

на iTunes plus си е. Интересното е че през PC-то ринготна си звучи добре, през music от телефона си звучи добре но при звънене е съвсем друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо бъгавееш, значи. Мога да ти демонстрирам липсата на разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Заслужава ли си про версията и да се разделя с 2лв?,изтеглих си lite версията ,но няма опцията save ringtone.


Имах предвид от браузара на компа. С приложение никога не съм пробвал.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...