Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Аксесоари за Iphone photography


Wayward

Recommended Posts

Нека всеки сподели закупувал ли е някакви аксесоари за снимане,като лещи,обективи,триподи и каквото и да е друго свързано със снимането с айфон.В момента мен главно ме интересува някакъв обектив за зуум,но се надявам темата да е интересна и на други потребители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих няколко опита за зуум обектив, но бих казал неуспешни. Ползвам много често макро лещи и статив за light trails.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ползвам макро отскоро.Жалко че е зима и обектите за снимане са малко.При мен макрото се завива за една друга леща,която е wide angle но все още не мога да се науча да я използвам.С какво снимаш light trails.Най-доброто приложение за снимане нощем,което аз открих е slow shutter,но го ползвам отскоро и хич не му разбирам още всички настройки


Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си е направо за темата "Интересни джаджи...".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз отскоро ползвам това като трипод и за снимане на панорама. Дистанционното се връзва с блутут към телефона и инфраред към трипода.

ed5f17899cf060146ffb9bda88c154d3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, със Slow shutter.
Търся си нещо подобно на Dome за GoPro за водно-надводно снимане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане ако имаш време препоръчай някой кадърна макро леща, че аз поръчах от алито ама пълна скръб.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите са също от там, но наистина не всички стават. Първата, която портчах беше ок, но я разглобих и сега като сложен пъзел, не мога да събера лещите. Ще потърся сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@TheShaman може ли да отвориш тема или тук да обясниш за опита си със slow shutter?Никсан дай някоя снимка от твоята леща,шамана от неговата да сравня и моята на какво дередже е.Също ме интересува дали като снимате с лещата използвате камера апа или нещо друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам си Camera.app. Снимки не пазя, но мога да дам линк към Foap профила си, там има много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай линк да видим резултатите от лещата,а за slow shutter нищо не каза ,да очакваме една темичка или те мързи.


Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трудно се взима линк от приложението. Ето тук къде сполучливи, къде не.

https://www.foap.com/search?q=theshaman&objects=albums,photos&page=1&albums_per_page=5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще кача снимки от моята че сега нямам налични, ще снимам и самата леща да я пофледнетв


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се замислила да си купя макро леща от алито. Някой може ли да препоръча нещо читаво?
Загледала съм един вариант 6 в 1 лещи за 13$, но не знам защо не ми вдъхва много доверие - 6in1 Wide Angle+Macro+Fish Eye+2X Telephoto+CPL+ND Filter Camera Lens


Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли опит с Camera pro?Аз съм с нея, но нещо не мога да регулирам исо-то като тръгна да снимам light trails и снимките стават доста шумни.При slow shutter-a така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече ISO,толкова повече шум.Аз опитвам по-голям shutter speed и по-малко ISO.Това е от собствения ми опит,нищо
не разбирам все още.


Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

On 12/11/2016 at 9:18 AM, anych said:

И аз съм се замислила да си купя макро леща от алито. Някой може ли да препоръча нещо читаво?
Загледала съм един вариант 6 в 1 лещи за 13$, но не знам защо не ми вдъхва много доверие - 6in1 Wide Angle+Macro+Fish Eye+2X Telephoto+CPL+ND Filter Camera Lens


Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk
 

Аз си поръчах това: Click и това: Click

Не очаквай чудеса за тази цена, но за игра стават. Иначе чета добри думи за Olloclip: Click

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На стария телефон имах на Olloclip, кажи, речи от същите. Ако си с кейс са направо досадни. Сваляш кейса, слагаш го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Wayward да знам, че колкото по-високо е повече и шума, и това ми беше питането че като пусна дълга експозиция, и не мога да задам ръчно да е ниско исото, а автоматично вдига и него и то става някаква мацаница :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ползвай апп,който ти позволява да задаваш ISO.Аз ползвам Slow Shutter.


Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 12/7/2016 at 19:07, chayanne написа:

Аз отскоро ползвам това като трипод и за снимане на панорама. Дистанционното се връзва с блутут към телефона и инфраред към трипода.

ed5f17899cf060146ffb9bda88c154d3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Може ли линк или име и модел?Изглежда доста добре :) Някой има ли линк за кракнат slow shutter?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без jail как смяташ да работи кракнатото приложение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече няколко пъти се казва,че за кракнати приложения джейл не е нужен!От година-две е така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...