Премини към съдържанието

Recommended Posts

За пръв път видях приложение,за което ще има нотификация и ми хвана окото.На ios7,където не мога да го сваля ми пише get,а на ios9,където мога notify.8b352f8da1baff69a91e5b47eb0c2a81.jpg

Някой друг ако е поглеждал да каже и при него ли е същото положението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв точно е въпроса ти? Ако е дали е наличен вече за някои устройства, отговора е не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да излезне на 15-ти декември. Странно е, че ти дава GET след като не можеш да го свалиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

79279630e4bcce3c26614d2fd4059c31.jpg
Наистина е странно, четох че в магазините на Apple в САЩ била пусната да се пробва на изложените устройства, но никой не казва да е успял да я свали до сега.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото обяснение,което имам за себе си,е че искат да я тестват на по-стари дивайси.Иначе може и да е бъг в стора,просто ми беше интересно дали е само при мен.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли да я свалиш? Ако те пуска може и това да е обяснението, въпреки че официално никъде не съм срещала подобна информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изисква ios 8,а на дивайса където показва get съм със седмицата.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дава гет и при мен беше така и като го цъкнеш ти излиза че си дал за новини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След 3 дена идва.
7b6f4f3b4cc31cf314b11f6bb63bbc72.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самата игра ще е фрий, но вътре ще има ин апп за 9.99 евро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, няма ин апп, има демо и платена версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да публикувам линк с информация за играта от сайта - 9to5mac

https://9to5mac.com/guides/super-mario-run/

Ето и текста - The game can be downloaded for free with a one-time $9.99 In-App Purchase to unlock all levels. 

Преведено на български - Играта може да бъде свалена безплатно, с единичен ин-апп за отключване на всички нива на стойност 9,99 американски долара. 

Явно информаторите ти Деси нещо са превели грешно, както обичаш ти да казваш. Аз лично вярвам на този сайт и продължавам да твърдя, че играта ще е безплатна и ще има ин апп пърчас за 9,99.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще видим като излезе, основен акцент беше, че няма да има вътрешни покупки, може и да е било само за странични, а за пълната версия да не се смята за такава, не знам. Много злобничко натъпкваш на стари коментари, не знам какво имаш против мен, но моля те, не се заяждай!

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се заяждам, просто оборвам думите ти с факти. Нищо против теб, но ти много убедено тръгна с думата " Напротив ... ". Демо версия е нещо на което се пускат само няколко нива и след това ти казва, купи си пълната версия. Това от много години не е актуално в тези среди. Най-актуалното е да се пуска безплатна версия и в нея да се пускат опции за покупка на екстри. По този начин голяма част от ползващите купуват екстри, без много да разбират за това. Също така и на самата игра го пише ( снимката която ти си публикувала ) - под заглавието на играта си пише - Offers In-App Purchases. Така, че не приемай думита за заяждане, а просто показвам фактите. В случая информацията която публикуваш не е правилна. Разбира се, като излезне след 2 дни ще се уверим във всичко това, но засега производителите показват това, че играта ще е фрий и ще има вътре в нея опция за купуване на всички нива за сумата от 9,99 в съответната валута.

Отново, не се заяждам, но като пишеш определени неща е редно да си убедена в думите си. Хората четат и се подвеждат по подадената информация.

Редактирано от Asen_77
  • Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, само това подвеждане ти е на езика, как пък само теб не можах да подведа поне веднъж... Приемам критиката, може и да съм се объркала, но все пак смятам, че грешката ми не е чак толкова фатална, все пак всеки ще изтегли играта и ще види предложените опции в нея! Стига сме спамили с лични спорове, аз също нямам нищо против теб, просто от коментарите ти както тук, така и в другата тема, оставам с впечатлението, че все ме обвиняваш и никак не ми е приятно! Казвам това, което съм чела, може и да не е най-актуалното, може някога да съм се объркала, но все пак и по-добре да съм информирана, от колкото да задавам идиотски въпроси по форуми и социални мрежи.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но това е според моя източник. Няма да превеждам, защото отдавна това не е практика тук, а и никой вече не уважава труда на преводача!

Източника е MacDigger:

Геймдизайнер Сигэру Миямото рассказал, почему компания Nintendo выставила ценник в $10 на игру Super Mario Run. Также он поделился подробностями о сотрудничестве с Apple.

Miyamoto-Mario-1

По словам Миямото, компания изначально не собиралась распространять Super Mario Run бесплатно. Но чтобы окончательно убедиться в верности выбранного направления, Nintendo обратилась за советом к Apple.

«Nintendo всегда старается сделать что-то необычное и новое в плане бизнеса. Мы не хотели работать с сегментом бесплатных игр, но чтобы убедиться в верности выбранного направления, нам пришлось посоветоваться с людьми, которые непосредственно работают в этом «магазине». Естественно, нам сказали, f2p-подход будет лучше, но я всегда считал, что у Apple и Nintendo схожая философия. Когда мы начали работать вместе, я понял, что не ошибся, и вскоре Apple решила поддержать наш подход», – приводит Dtf слова геймдизайнера.

Также Сигэру Миямото рассказал, как компания пришла к идее создать мобильную версию Super Mario:

«В Nintendo много думали над тем, как войти на мобильный рынок, но тогда ещё никто не знал, что это будет приложение по Mario.

Мы задались вопросом: какой должна быть игра про Марио. После многочисленных экспериментов удалось сформулировать основную идею, и с этим мы пришли к Apple».

Релиз Super Mario Run состоится 15 декабря на iPhone и iPad. Цена приложения в российском App Store составит 749 рублей.

Большинство журналистов, которые успели познакомиться с игрой, хвалят проект. В Engadget говорят о «великолепной графике» и «по-настоящему увлекательном игровом процессе», в Time отмечают простоту освоения и захватывающий геймлей. При этом Super Mario Run называют достаточно глубокой. Уровень игры настолько высок, что ее сравнивают с хорошими AAA проектами для стационарных консолей.

Обозреватели издания AppSpy отметили, что Super Mario Run ощущается, как настоящая игра франшизы очень высокого качества.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В руския стор излезе в американския я няма още????!!!!:devil2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, gorgior написа:

В руския стор излезе в американския я няма още????!!!!:devil2:

Ама безплатна ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се сваля безплатно апа,но ще са достъпни само няколко нива.Чрез in-app purchase на стойност 9,99€ ще се отключват още 3 мода.За да се защитят от пиратстване ще може да се играе ,само ако има интернет връзка.

• Харесвам 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако я пуснат за Apple TV ще си купя мода и нивата.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход