Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Super Mario Run


Wayward

Recommended Posts

За пръв път видях приложение,за което ще има нотификация и ми хвана окото.На ios7,където не мога да го сваля ми пише get,а на ios9,където мога notify.8b352f8da1baff69a91e5b47eb0c2a81.jpg

Някой друг ако е поглеждал да каже и при него ли е същото положението

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какъв точно е въпроса ти? Ако е дали е наличен вече за някои устройства, отговора е не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да излезне на 15-ти декември. Странно е, че ти дава GET след като не можеш да го свалиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

79279630e4bcce3c26614d2fd4059c31.jpg
Наистина е странно, четох че в магазините на Apple в САЩ била пусната да се пробва на изложените устройства, но никой не казва да е успял да я свали до сега.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото обяснение,което имам за себе си,е че искат да я тестват на по-стари дивайси.Иначе може и да е бъг в стора,просто ми беше интересно дали е само при мен.


Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А пробва ли да я свалиш? Ако те пуска може и това да е обяснението, въпреки че официално никъде не съм срещала подобна информация.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изисква ios 8,а на дивайса където показва get съм със седмицата.


Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дава гет и при мен беше така и като го цъкнеш ти излиза че си дал за новини

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самата игра ще е фрий, но вътре ще има ин апп за 9.99 евро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, няма ин апп, има демо и платена версия


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да публикувам линк с информация за играта от сайта - 9to5mac

 

https://9to5mac.com/guides/super-mario-run/

 

Ето и текста - The game can be downloaded for free with a one-time $9.99 In-App Purchase to unlock all levels. 

 

Преведено на български - Играта може да бъде свалена безплатно, с единичен ин-апп за отключване на всички нива на стойност 9,99 американски долара. 

 

Явно информаторите ти Деси нещо са превели грешно, както обичаш ти да казваш. Аз лично вярвам на този сайт и продължавам да твърдя, че играта ще е безплатна и ще има ин апп пърчас за 9,99.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим като излезе, основен акцент беше, че няма да има вътрешни покупки, може и да е било само за странични, а за пълната версия да не се смята за такава, не знам. Много злобничко натъпкваш на стари коментари, не знам какво имаш против мен, но моля те, не се заяждай!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се заяждам, просто оборвам думите ти с факти. Нищо против теб, но ти много убедено тръгна с думата " Напротив ... ". Демо версия е нещо на което се пускат само няколко нива и след това ти казва, купи си пълната версия. Това от много години не е актуално в тези среди. Най-актуалното е да се пуска безплатна версия и в нея да се пускат опции за покупка на екстри. По този начин голяма част от ползващите купуват екстри, без много да разбират за това. Също така и на самата игра го пише ( снимката която ти си публикувала ) - под заглавието на играта си пише - Offers In-App Purchases. Така, че не приемай думита за заяждане, а просто показвам фактите. В случая информацията която публикуваш не е правилна. Разбира се, като излезне след 2 дни ще се уверим във всичко това, но засега производителите показват това, че играта ще е фрий и ще има вътре в нея опция за купуване на всички нива за сумата от 9,99 в съответната валута.

 

Отново, не се заяждам, но като пишеш определени неща е редно да си убедена в думите си. Хората четат и се подвеждат по подадената информация.

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, само това подвеждане ти е на езика, как пък само теб не можах да подведа поне веднъж... Приемам критиката, може и да съм се объркала, но все пак смятам, че грешката ми не е чак толкова фатална, все пак всеки ще изтегли играта и ще види предложените опции в нея! Стига сме спамили с лични спорове, аз също нямам нищо против теб, просто от коментарите ти както тук, така и в другата тема, оставам с впечатлението, че все ме обвиняваш и никак не ми е приятно! Казвам това, което съм чела, може и да не е най-актуалното, може някога да съм се объркала, но все пак и по-добре да съм информирана, от колкото да задавам идиотски въпроси по форуми и социални мрежи.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gorgior написа:

В руския стор излезе в американския я няма още????!!!!:devil2:

Ама безплатна ли е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се сваля безплатно апа,но ще са достъпни само няколко нива.Чрез in-app purchase на стойност 9,99€ ще се отключват още 3 мода.За да се защитят от пиратстване ще може да се играе ,само ако има интернет връзка.


Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако я пуснат за Apple TV ще си купя мода и нивата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече може да се тегли :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...