Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 10


georgi4

Recommended Posts

На 7 нямам такъв проблем...mail, line

Слайдвам и си иска кода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо насторйките за паролата виж!Направи ги наново,ако е необходимо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Dimitrov71, провери дали телефонът се държи по един и същ начин когато натискаш хоум бутона с пръст който не е вкаран като отпечатък в Touch ID, да не би да са подобрили бързодействието на бутана и всъщност докато го натискаш да сработва и пръстовия отпечатък и затова да прескача искането на паролата.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 12/13/2016 at 18:27, Grievous написа:

На някой заспива ли му телефона (5s)? Като натиснеш някой бутон, да не реагира и след 15-20 секунди да светне.

Вече няколко пъти ми го прави днес.

Току що ми се обади приятел със същото оплакване, пак от 5s, казах му да връща на предната десетка, поне докато не излезе следващата версия, защото си го ползва за служебен и е много дразнещо. При теб оправи ли се, има ли алтернатива, или правилно съм го посъветвала?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Направих чист рестор снощи, но проблема остава.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За джейла нещо чета,че са пуснали екплойт за 10.1.1 ?Май трябва да се даунгрейдва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблемът с батерията не се оправи, пак си гасне на 10-12%...
Ако и в следващата версия не го оправят, ще им го нося и да си решават какво да правят - нов ли ще ми дават, батерия ли ще сменят...омръзна ми да не мога да си разчитам на телефона до края на деня!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да се е оправил, като няма фикс, но едно хлапе твърдеше, че в бетата 10.2.1 е оправен, не че вярвам, ама не пречи да пробваш, ако искаш. Не виждам с кой модел си, защото съм през телефона, но ако подлежи на замяна батерията, мисля че не губиш нищо, освен чакането да го сервизират...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е вярно това за батериите, дето компонентите им били изложени по-дълго време на въздух и се разграждали по-бързо, софтуерен ъпдейт няма как да го оправи.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да се е оправил, като няма фикс, но едно хлапе твърдеше, че в бетата 10.2.1 е оправен, не че вярвам, ама не пречи да пробваш, ако искаш. Не виждам с кой модел си, защото съм през телефона, но ако подлежи на замяна батерията, мисля че не губиш нищо, освен чакането да го сервизират...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro



Проблемът е, че не влизам с моя сериен номер в програмата за замяна на батерии...
Ще изчакам официалната 10.2.1 в такъв случай..
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера също свалих на 10.1.1 и проблема със заспиването изчезна. Някои ще кажат, че се заблуждавам, но само аз го знам. Батерията на 10.1.1 се държи в пъти по-добре от 10.2.
С две думи, от Apple се издъниха с последния ъпдейт.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, напълно реален си е проблемът със заспиването, не е само при теб, дано го фикснат в 10.2.1 и дано са малко засегнатите потребители, защото е побъркващо досаден, аз вчера обясних на моя приятел как да върне 10.1.1, не знам дали се е справил.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потребителите не са никак малко аз съм служител на Виваком и много хора със 6s идват с оплаквания гаснел 30-40%.Аз съм със SE iOS 10.0.2 към момента не смея да ходя по нагоре Найстина се изложиха този път от apple


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорех за проблема с 5s, при който телефонът не реагира веднага, за шестиците знаем, цял свят пищи.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такава грозна излагация не е истина. Много хора, които познавам, минаха от няколко месеца на айфон като служебни телефони и оттогава не мога да се отърва от постоянните подмятания какви глупости съм говорил през годините и колко тъп е прехода към иос от андроид. А аз какво мога да кажа? Факт е, че в момента айфоните с новия софтуер са пълен булшит. За мене излагацията е по-голяма, отколкото тази на Самсунг с Ноут 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-голяма е за теб,защото е засегнато егото ти.Ако се гледа реално къде е някакво гаснене и забиване,сравнено с нещо да ти гори в джоба.


Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми говорете, че няма проблем.

Вчера ми изгасна на 25%, докато управлявах дрон! Даже се чудих ап-а ли заби, какво стана... А то телефонът изключил. Вярно, студено беше, но не чак толкова (+2) и не бива да му е оправдание. Това, че някой не е засегнат, не значи че останалите си измислят.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми говорете, че няма проблем.
Вчера ми изгасна на 25%, докато управлявах дрон! Даже се чудих ап-а ли заби, какво стана... А то телефонът изключил. Вярно, студено беше, но не чак толкова (+2) и не бива да му е оправдание. Това, че някой не е засегнат, не значи че останалите си измислят.

Малко отклонение,какво се случва с дрона при такава ситуация?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влиза в RTC мод обикновено.

ReturnToChina ;)

@DreamcatcheR DJI P2 го ловеше много RTC то ужким го оправиха, ма знам и за няколко 3 и 4 :D

http://www.phantompilots.com/threads/attantion-litchi-warning.83909/#post-868485

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...