Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 10


georgi4

Recommended Posts

Викторе, не съм визирал точно теб определено, не се засягай :) Просто стана тенденция в последно време, че ако на някой нещо му e OK, значи другите (на които не им e OK) нещо не са в ред..

За щастие дистанционното продължи да работи и беше в такъв момент, в който дронът (DJI Mavic) беше близо до мен. Ама направо не ми се мисли какво щеше да е, ако телефонът ми беше изгаснал, като пусках дрона из града от балкона :D То пак си поддържа връзка с дистанцинното, ама ще има леко шаш и паника. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво его говориме тука не знам. На мен телефона ми изгасна докато бях в чужбина и от 7.00 до 12.00 докато се добрах до хотела си и го включих в зарядното да тръгне, бях без телефон. Ами имаше проблем, жената чака да и се обадя, че съм кацнал...
Ее ама това е нищо де.
По-голяма излагация е, защото повече потребители са засегнати, а не защото някой ми казал нещо си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Покажи й приложението FlightRadar24.Иначе разбирам че си нервен,но може би аз не съм толкова зависим от телефона и все пак предпочитам да изгасне отколкото да ми причини изгаряне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от въпросното приложение,ще разбере,че самолета не е паднал.Дали ще е достатъчно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не отговарям на въпроса ти,но когато зададеш тъп въпрос ,мисля че трябва да го знаеш за да не се повтаря.Според мен да звъннеш и да кажеш кацнах е доста равносилно на това да видиш че самолетът е кацнал.Говорим за необичайна ситуация също така и пак е успокоение.Както и да е исках просто да дам вариант на човека,който може да му осигури спокойствие.


Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не отговарям на въпроса ти,но когато зададеш тъп въпрос ,мисля че трябва да


Явно много "мисли" те тормозят!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вдругиден ще бъда за няколко часа в Мюнхен, какво ме съветвате- да го нося ли за диагностика и да им вдигна скандала как оставам вече за 10-ти път с изгаснал телефон по средата на деня или да изчакам софтуерен фикс, който никой не знае дали ще се появи...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е в първата година пробвай в Apple store. Аз живея във Франкфурт и преди сменяха за няма нищо, но сега се правят... Зависи на какъв попаднеш. Вкъщи са 7 айфона и никой не гасне - баси късмета :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И покрай мен са 6 на брой и нямат дерт!

Редактирано от ludiamax
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не върнете на 10.1.1 ако е нямало проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от тези без проблеми. Пет айфона у дома и нито един не дава този проблем, да чукна на дърво.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с iPhone 7 и iPhone 5s, жената е с iPhone 6s всичките на 10.2. Като изключим едно нейно изгасване на 25 % ( при iOS 10.1.1 ) но при отрицателни температури, други проблеми нямаме. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В западни форуми казват, че се оправял проблемът, но в доста случаи освен батерия сменяли и дънна платка. Явно не са само батериите, комбинация е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9fc690d48d5a270e492e170991b03e1b.jpg
It just works...
Изгубих си цял ден в занимавка с тоя тъп облак. Накрая им кихнах малко повече за сторидж, че не ми даваха да си кача лайбрарито гадовете.. Същото лайбрари, което до вчера работеше.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми смениха гаранционно батерията, и в протокола пише подменен батери пак. Най-вероятно не е само батерията. Не ми е изгасвал от тогава но и не съм го изцеждал много, защото новата батерия се държи доста по добре.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вдигнали са нивото на защита покрай избухващите самсунги. Това е истината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз чаках почти три седмици, защото имаше забавяне от доатавчика на батерии. Нямаше налични. Като гледам оплакванията във форума сигурно още е такова положението.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Aveliky featured, unfeatured и pinned this topic
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Три опита правя, не става и не става, Cydia не се появява.

 

http://www.redmondpie.com/how-to-jailbreak-ios-10-10.1.1-with-mach_portal-yalu-tutorial/

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз правя това - http://www.iclarified.com/58414/how-to-jailbreak-your-iphone-on-ios-10-using-yalu-and-cydia-impactor-mac

Което се различава по това, че не се изключва пас кода и файнд май аифон. От вторият път сидия се появи, но не зарежда, а като гледам и тъч скрийна отказва в менютата.

Май трябва да изчакаме още малко.

 

Рестарт, пак стартиране на mach_portal и сидия зареди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помориец, чети малко преди да пляскаш тема след тема за тоя джейл! Вече има такава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...