Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Увеличаване на звука на iPhone


flabur

Recommended Posts

Има проблем със звука на iPhone 2G с FM 2.2.1. Джейлбрекнат Quickpwn 2.2.5.

Въпроса ми е, това от самия джейлбрейк ли, от новия фърм или просто се е зацапал самия говорител. При предната версия с която бях 2.0.1 нямаше подобни проблеми.

Ако някой е имал подобен проблем да даде малко инфо за да го отстраня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:nocomment:

Кажи дирекно какъв е проблема, само казваш, че имаш проблем, но не и какъв е.

Да не би да е тайна? :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам такъв проблем, при мен е хардуерен обаче(от изпускане). Пробвай да почистиш мрежата на говорителчето. Ако пак не стане - в сидиа има Volume boost 2.2.0 от сорса на iClarified, пробвай с него и сподели резултата.

Edit:Миро, извинявай че те застъпих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:nocomment:

Кажи дирекно какъв е проблема, само казваш, че имаш проблем, но не и какъв е.

Да не би да е тайна? :mad:

Аз ако знаех, щях да го споделя с голямо удоволствие. Просто преди да премина към по новия фърм, всичко беше наред след ъпгрейда стана по тихо. Ще пробвам вариантите на alxx, дано да се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аааа станал е по-тих. Това трябваше да кажеш още в началото на темата.

Името на темата ти е "Увеличаване на звука на iPhone" т.е. не можеш да го усилиш или не знаеш как или какво?

Пишеш, че имаш проблем със звука, но никъде не спомена какъв. Не се усилва, не се намаля, силен е, тих е, не се чува като ти звънят. Изобщо варианти много.

При предната версия с която бях 2.0.1 нямаше подобни проблеми.

Кой от всичките изброени от мен проблеми?

Сега вече стана ясно, че ти е станал по-тих звука. Явно доста по-тих е станал, щом го забелязваш.

Интересно ще е ако му върнеш 2.0.1 дали ще се усили. :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го тествам и този вариант и ще пиша какво е станало. А някой случай да е разглабял iPhone и после да го е събирал както си е, че ме притеснява идеята да го отворя и почистя говорителя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз съм отварял 2г айфон и съм чистил говорителите

тоест направо махнах мрежичките и звука стана невероятно по силен

но доста трябва да се внимава с разглобяването и сглобяването

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз съм отварял 2г айфон и съм чистил говорителите

тоест направо махнах мрежичките и звука стана невероятно по силен

но доста трябва да се внимава с разглобяването и сглобяването

Направих същото и звука се усили значително :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема е следния(затова си мисля че е хардуерен):

Звукът не е много слаб, обаче грачи при по- качествен запис.

Когато го включа към усилвател през audio out на док-а, или през av кабели- звукът от единия канал е много слаб а

от другия НИЩО!? Някакви идеи :helpsos:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При това ниско напрежение не ми се вижда да е възможно. По-скоро ако е дало някъде на късо, или студена спойка

заради която говорителя да грачи. Питането е: Идея къде да търся късото- в буксата или да сменя самия модул?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адамов, не ме взимай за мезе, да беше прочел въпроса:

Когато го включа към усилвател през audio out на док-а, или през av кабели- звукът от единия канал е много слаб

Нямам един канал през буксата за USB(или dock-а ако предпочиташ)на телефона,знам че е с един говорител.

Буксата за слушалките си е о.к.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото което ми идва на ум, е да пробваш с друг кабел :D Може самата букса на кабела да е "сдухала".

Имах подобен проблем с един кабел,(използвах го с преходник) който включвах към AUX вход към касетофона на колата.Купих си едно обикновенно кабелче с 3.5 мм жакове за 1 лев и всичко "заспа" :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми два оригинални док-а и един AV китаец(който подкарах благодарение на mupo)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Миро....от два дена нямам звук на айфона (3ж8 гб) версия 3.0(7А341) нито ринг-тон.( на вибрация е карам )..нито айпода ....мисля си че проблема е хардуер-ен защото като сложа айфона в трансмитера в колата се чува през колоните на колата....дали говорителите са издрънчали или.....от какво може да е ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Духай здраво в дупката на слушалките - залепнала е ламелата, която прекъсва говорителя когато си на слушалки. Можеш да опиташ и с тънка клечка, накисната във WD.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, опитай на слушалки чуваш ли? Направи ли каквото ти казах, да почистиш буксата им? Говорителят няма как да се прецака 100% изведнъж, а ако е повреден модула - телефона постоянно ще провлачва или блокира. Ти не си споменал такова нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx,със слушалките нямам проблем чувам.Почистих буксата на говорителите няколко пъти няма ефект :( пак няма звук от говорителите :(нямам проблем с модула, телефона си работи без проблем като се изключи това че нямам никакъв звук и я карам на вибрация :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не буксата до говорителите, брат, тази на слушалките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...