Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Увеличаване на звука на iPhone


flabur

Recommended Posts

  • 4 месеца по-късно...

Някой знае ли някоя програма за увеличаване на звука нa OS 4.0.1,че от Apple толкова са го намалили,че едвам го чувам на висок говорител?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един човек потвърди,че звукът са го намалили,защото преди пращял,а това Volume Boost X3 го пуснах от winterboard и какво трабва да правя сега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз търсих дали мога да редактирам някакъв файл,но нищо не открих.А знаеш ли къде се намират тези системни файлове за звука?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой със FW 3.1.2 или 3.1.3 ще може ли да копира папката Celestial.framework и да ми я качи.Тя се намира в /System/Library/PrivateFrameworks/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето http://www.skatafka.com/download.php?file=b969a86fa31f72781ec4b8cd76e7e99e

Редактирано от gatankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи си линка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Интересното на OS 4, е че май рингтоновете звънят по-силно от песните. Как е възможно това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Здравейте, видях че тук се пише за проблеми със звука на телефоните. Аз имам проблем също със звука на говорителя на iPhone 4S. От скоро започна да се чува звука от говорителя ламаринен, ако ме разбирате. Дали е станало време да се отвори и почисти телефона или е станал за смяна говорителя? Телефона не е отварян изобщо никога и е на 4 месеца(има още доста докато му падне гаранцията). Искам да попитам също така може ли не оторизиран сервиз да ми направи профилактиката, понеже съм от провинцията и не ми се чака сума ти време. Абе с една дума, ако го отворят, след време се наложи, да го пратя за сервиз с по-голям проблем ще разберат ли че е отварян.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига де :) 1 месец чаках за стария щото му изгоря WiFi антената или както там се казва. Смениха ми го с нов тоя направи 4 месеца и пак един месец чакане. Няма ли друг вариант ? Да ти кажа честно по съгласен съм да си купя говорител и да ми го сменят тука от колкото пак да ме влачат един месец без телефон. Хора как случвате на машинки с здрав хардуеар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Замърсила се е мрежичката на говорителя и трябва от вътре да я почистиш, но ако е в гаранция го връщай, щтот е голям та'к чистенето!

Sent from my iPhone(IOS 7 beta 6) using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...