Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Отдалечен достъп


anych

Въпрос

Днес ми се случи нещо много интересно. Знам, че Apple Watch няма отдалечен достъп (не съм сигурна, че правилно го казвам), тоест не ти идват нотификации, когато часовника не е свързан с телефона. Става въпрос за първия Apple Watch. Телефона ми е на ремонт от около 2 седмици - в креатив център, не че има значение. Не съм получавала никакви нотификации на часовника освен активността на Activity приложението, до днес... Днес ми дойде една нотификация от фейсбукския месинджър, даже успях да видя кой и какво ми е писали.... и това е. Само една, нищо друго от никое друго приложение. Не живея близо до креатив център, за да си помисля че някак съм се вързала към телефона. Някой да има някакви идея как е станало това?

P.S Току що ми се обадиха от Креатив център, че телефона ми е готов. Значи по някакъв начин тази нотификация е свързана с включването на телефона. Но защо и как е дошла, нямам никаква представа...

Редактирано от anych
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ха, наистина е интересно, нали трябва да са свързани, а и в креатив не ресторват ли телефоните при ремонт? Много ми е любопитно дали има разумно обяснение!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Когато си си вкъщи и телефонът не е наоколо, часовникът е вързан с WIFI мрежата и би трябвало да получаваш известия (поне тези за епълските услуги - facetime, imessage...). Вече защо не са получавани до днес, не съм сигурен...

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

До колкото аз разбрах, се получават нотификации на епълските услуги, ако часовника не е вързан към телефона, но и двете устройства са свързани към една и съща WiFi мрежа (но може и да бъркам аз). Все пак нотификация получих от месинджера на фейсбук, а не от епълски приложение... И да, креатив ресторва телефоните. Аз чаках батерия, така че да предположим, че днес е дошла батерията и са включили телефона и нотификацията ми е дошла преди рестора. Но все пак как така я получих...
Иначе по телефона го попитах момчето от креатив за това нещо, но не можа и той да си обясни как е станало.

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също имим въпрос. До колкото знам, новите часовници на apple, имат опция да проведеш разговор, чрез часовника дори, когато телефона не е в теб, а в къщи а ти си да кажем до магазина. Но за да го направиш, ти е необходимо мобилният обератор да подържа, така наречената eSim. Та въпроса ми е кой от наще БГ оператори я подържат, че за да си купя и аз такъв часовник?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ни един...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

аз пък друго странно нещо забелязах. Бях далеч от телефона, поне на 200-300 метра и платих с часовника. Със сигурност нямаше връзка между часовника и телефона.

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си се ваксинирал може и без гореизброените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...