Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple ще конкурира Netflix и Amazon със собствени телевизионни предавания и филми


dessyteneva

Recommended Posts

apple.jpg

Нов доклад на The Wall Street Journal твърди, че Apple подготвя свои собствени телевизионни предавания и филми, които ще бъдат достъпни чрез Apple Music срещу абонаментната такса от 10 долара.

Компанията е в процес на преговори с различни производители за закупуване на правата за излъчване на вече съществуващо съдържание и създаване на собствено, с което ще хвърли ръкавицата на Netflix и Amazon, безспорните лидери в тази пазарна ниша. В доклада се споменава още, че Apple може да привлече маркетингови специалисти от други компании, за да изпълни целта си до края на годината.

Първоначално компанията ще започне скромно с няколко предавания и филми, като с течение на времето броят им ще нараства за ужас на конкуренцията.

Всъщност Apple вече има опит в създаването на оригинално съдържание с документални филми за Apple Music и дори самостоятелната версия на телевизионното шоу Carpool Karaoke, но новите й планове нямат никаква връзка с музиката и сегашните й видео продукти, а ще бъдат позиционирани като допълнително съдържание в музикалната й услуга, подобно на Prime Video на Amazon.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не екевивалент на Apple Music ? Мисля, че Apple Music не се оказа успешен проект, въпреки че хората си от години бяха свикнали да купуват музика от iTunes. Просто, защото се опитва са се съсредоточи в твърде много нисши. А така качеството на останалите услуги драстично намалява. Дори и за компания от ранга на Епъл това си оказва влияние. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от АМ съм доволен, ама вместо да се конкурират с Нетфликс, що направо не ги купят? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, DreamcatcheR написа:

Аз от АМ съм доволен, ама вместо да се конкурират с Нетфликс, що направо не ги купят? 

Защото нещата не са толкова прости. Има си закони в Щатите. Не може някой туко-така да купува нещо. ;) 

Второ...това ще е равно на самоубийство. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...