Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Фитнес гривни и iPhone


Asen_77

Recommended Posts

Fenix-3 също може да се намери в Амазон за 299 долара, при това не е "обновена версия", ами си е истинския. И е хиляда пъти повече часовник от епълския ташак. Онзи ден 4 часа съм дупчил с бормашина една ограда, удрях го 100 пъти сигурно, драх го по камъка и няма никаква следа. Да не говорим, че може и да се гмуркаш с него, а не 20 мин във ваната. Но си прав, друга е темата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз поръчах mi band 2 с резервна каишка,днес ми казват че нямали резервни каишки и дали да ми пратили протектор. Бре те протектори и за гривните ли правели баси китайците. Чакам да видя какво ще дойде.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз поръчах mi band 2 с резервна каишка,днес ми казват че нямали резервни каишки и дали да ми пратили протектор. Бре те протектори и за гривните ли правели баси китайците. Чакам да видя какво ще дойде.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Аз има 2 бели кайшки!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами често не обърнах внимание щото аз търсех черна. Би трябвало да има


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Не знам друго, ама двамата юнаци над мен как се разбират с тези неграмотно написани постове, нямам идея... :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а тази опция "behavior tagging" в mi band 2 за какво е и как се ползва?

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ъпдейт и на софтуера на гривната:)Ще видим след малко какъв е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а тази опция "behavior tagging" в mi band 2 за какво е и как се ползва?

Засича определена дейност,която извършваш.Води статистика...колко пъти и по колко време си миеш зъбите примерно))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка ъпдейта промени ли нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали имаше някаква друга гривна?Заинтересуван ли си,или се правиш на интересен?Да не съм рекламно лице на Xiaomi?Не си от вчера тук,модератор си....отваряш AppStore и четеш какви са новите неща в апликацията и какво може гривната!Я кажи теб какво по-конкретно те интересува,да съм по-конкретен:)

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още от първия пост като пуснах темата, обясних от какво се интересувам, а то конкретно е гривни който могат да вадят и нотификации на български език. Интересува ме информация за различни гривни и предимствата им спрямо други такива. Да имам друга гривна, но искам още неща от нея. Аз продължавам да си чета и да гледам за други. Намерил съм и други подобни и съм питал производителя за възможността да вади нотификации на български език, но още не са ми отговорили. Търся си гривна която да ми свърши повече работа от тази която имам и най-вероятно в момента в който я намеря ще си я купя.

 

Вероятно не си рекламно лице на xiaomi, но я ползваш и имаш информация от първа ръка, която е много по-ценна от написаното в AppStore или сайта на производителя. Идеята на темата е за всички гривни, а не само за конкретен модел, затова и темата се казва Фитнес Гривни и iPhone, без да се споменава модел. Никой от нас не е рекламно лице на iPhone, ама доста мнения се изказват ...

 

И само едно уточнение - Не съм модератор, а съм част от екипа. Модератора е съвсем различно нещо и Не, не се правя на интересен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш инфо,но си знаеш твоето!Зачетох се за това което си купил...еми то приложението им не е пипано от 2015!!Какво повече да говорим?!Да е някой новобранец,да иска обяснения!Ти си стар кадър,знаеш как да получиш информация!Аз я ползвам предимно за нотификацци в шумна среда и когато жена ми ме ядоса да и покажа колко ми е зачестил ритъма на сърцето,та да вземе мерки!Цена-качество,най-доброто за момента!Абсолютно без лоши чувства;)

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето затова всички ново регистрирани имат такова отношение. Идеята на форума е друга, но здраве да е. Ще си чета и няма да ти задавам повече подобни въпроси. Без никакви чувства ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли?Ти колко снимки,клипове,линкове към app за подръжка качи ?Да разберем нещо повече и ние за това което си купил?Каквото е нужно,съм постнал!Няколко човека ти казват,че може би има по-добро решение,че това с батерията е проблем,но ти си знаеш твоето!Тези общи приказки за форума ги остави!ЦСКА forever

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами няколко пъти писах описания за гривната и как се държи. За твоята гривна конкретно 20 дена и дават, при условия който са да отчита 10 пъти на ден пулса, а не целодневно. При различно ползване и постоянно отчитане, резултатите с батерията ще са ти други. Така че, ползването е различно и затова дава различни показатели. Батерията за едни е пролем, а за други не е. iPhone ти кара един или два дни ама го ползваш нали ;) Не си взимаш някой друг телефон да ти кара цял 20 дена. Айде вече стига с тия батерии.

 

А кой ЦСКА е forever, че тоя на дето му викаш ЦСКА умря, фалира и го закриха. А този който сега се подвизава с подобно име, го хибридираха от два други отбора и му сложиха ЦСКА в името. И това ако за теб е ЦСКА, много жалко за теб. А сега можеш да продължиш със заяждането и да напишеш как Спас Русев си е тръгнал от Левски и как клуба фалира и съвсем скоро ще го закрият ... Заядливия ти тон е ясен на всички, така че продължавай с глупостите не е проблем. После ще затрием глупавите мнения който не са свързани с темата ... Има модератори и ще ги изтрият, не се притеснявай. Ти продължавай да пишеш глупости и да се заяждаш ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти "всички"ли си?И кое не е по темата?Туй за ЦСКА е послепис!Нещо като това над аватара ти!Да не забравиш да се оплачеш

Знам как да изнервя вечно вторите:)))

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой има ли впечатления от Garmin Forerunner 735XT и Samsung Gear 3 Frontier. За гармина четох добри неща, относно работата с ios , но за Gear-a  не толкова добри отзиви ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За MiBand 2 туик в Cydia:)
http://moreinfo.thebigboss.org/moreinfo/depiction.php?file=minotifier2Dp
За жалост,не може да чете книги на български!Само на азърбейджански и монголски:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, след ъпдейта никъде не можах да намеря езиците, за да го направя на български.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...