Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Фитнес гривни и iPhone


Asen_77

Recommended Posts

След малко ще забърша...

Какво толкова му се радваш?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

З мрежи,guest,2.4GH,5GH! usb за какъвто и да хард,флашка..,VPN,прекрасна апликация за iOS!Опция за нотификация при логване на определено у-во(запаметяваш някой и всеки път като се логне ти излиза нотификация където и да си)!!Отдалечен достъп до рутера и харда без каквито и да е настройки.Цяло лято на натоварване в бара един път не е забил:)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста добре изглежда часовника.
Очаквам впечатления до споделиш че да скачам и аз с един.
:)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!От скоро ползвам ми фит2 но не са ми ясни някои неща в приложението.
1-treadmil бягаща пътека ли е?
2-behavior tagging за какво е?
3-то следенето на съня последните дни дълбокия ми сън е 45-50мин незнам нормално ли е или гривната не отчита правилно?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен показателите за сън са били винаги верни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

177cd78916783b714a335e4750befcf7.heic14b74fa5305691f97af838a67921220d.heic9e85ea69187cd5ad0f5dbfbe0afdfb22.heic

Направил съм някои снимки.Първата е снощи в бара на много слаба светлина,другите са на дневна.Дисплея се вижда прекрасно от всякакъв ъгъл,без да е светнат. Получават се всички нотификации на секундата,с кирилица и целите съобщения,без снимките. При входящи обаждания опцията е mute и да затвориш. С андроид може и да вдигнеш,но незнам дали може да се говори през часовника.На съобщения не можеш да отговаряш с IOS,засега!Перфектен за спортуващи.GPS не съм тествал. Батерията ми се вижда ок.Всичко е на ON.

Доста го ровичкам от вчера.Може да си слагате и фейсове по желание,както и да си правите такива

 

 

Сложил съм му протектор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От известно време се чудя какъв умен часовник да си купя и изчетох доста неща по темата. Основното ми изискване е да има слот за сим карта и заради това iWatch отпада :(
За сега се чудя дали да вьема LG Watch urbane 2nd edition или lemfo lf16 / http://m.lemfo.com/en/pd.jsp?pid=98&mid=3&groupId=34&desc=false /
Ползвал ли ги е някой, каква е разликата и има ли предимства android wear който се поддържа само от LG то и изобщо има ли смисъл от заплащане на четворната цена?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четворна цена?!?!

Абсурд!

Човек, вземи си нещо, което да ти помага и да е допълнение към телефона ти, а не нещо, към което телефона ти ще е допълнение.
Не знам какво правите с тези часовници, ама за мен такива големи инвестиции са неоправдани.
Може и да бъркам, разбира се, но всеки си знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до Технополис и там го имаше китайчето да го пипна и ми хареса.
Там е 300 лв, а в алиекспреса го има на около 100$, само не знам дали няма да ми лепнат мито и ДДС.

П.с. Въпроса за предимства и недостатъци на android wear и обикновен android в часовника си стои :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще ти лепнат нещо, е само ДДС. Мито е над 150 евро. Ама на 100 долара ДДС ти е 20 %, така че пак ще си заслужава. Вече ако се спазариш с китаеца да пише, че е гривна за 7 долара, може и да не ходиш на митница. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам Mi Band 2,но не получавам нотификациите от телефона,въпреки,че се синхронизира нормално.С таблета ми,положението е същото.Така е от както инсталирах бета профила,но се надявах след излизането на официалната версия,да се оправи.Вчера излезна и ъпдейт за приложението,като се надявах да го оптимизират за iOS 11,но положението е същото.Молбата ми е към собствениците на тракера,да споделят как е при тях.

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Unpair/Pair,като и изтриеш блутут връзката от Settings

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,много!Голям дерт ми беше,но стана както написа.Жив и здрав!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз поръчах Xiaomi, че даже два. Жената го видя и много го хареса и ми каза що не вземеш да поръчаш а аз само това чаках де :).
От Алито го взех и сега чакаме.
:)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опаааа, я да видим днес какво пристигна. Тоя път много бързо пристигнаха, като ги поръчвах видях че ги има на склад в Испания и реших да пробвам като поръчам от там - и резултата:

1194e389e2122c6a174dedfd287b6fff.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gogi6 да те питам, на моята mi band 2 нотификации с име дава само на звънене на телефона и на месиджите. На вайбър, уатсап и другите показва само иконите но не и от кой е съобщението. При теб така ли беше? Инак гривната е ъпдейтната с последния фирмуер.


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май така беше!Трябва да тествам,че забравих:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега нотификациите са само на тел. Указател и на месиджите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много доволен. Снощи си играх 2/3часа с червения(черния ми е за подарък от децата че средата на месеца съм рожденник) и останах приятно изненадан.
Ще напиша накратко първи впечатления:
Усещането и материалите са много добри - дизайна е страхотен, даже се оказва че има и Red dot design award 2017(http://red-dot.de/pd/online-exhibition/work/?code=45-05087-2017 )което обеснява защо така много ни хареса. Смея да кажа че на живо като го пипнах ми харесва повече от колкото на ревютата който гледах. Значи като функции ти ги написа точно. Аз искам да кажа,че ако някой, като мен иска да има нотификации, пулс, сън и спортна активност, хубав дизайн на доста разумнно ниска цена смело да купува този часовник. За 1/4 от цената на Апъл уотч си е направо оферта. Лично аз не харесвам уотча от ден първи, и чаках чаках, те не сменят дизайна. По доволен не мога и да бъда. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...