Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Фитнес гривни и iPhone


Asen_77

Recommended Posts

Е точно де

Ако името е на кирилица излизат въпросителни вместо име!Иначе с латиницата няма проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе ъпдейт на приложението на Mi Band 2.След ъпдейта излиза и фърмуер ъпдейт

 

f0d34709e33596dc2ddaa016e5eaf598.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mi band 2, щеше да е много удобно ако имаше функция, която да ти напомня когато измине определено време. Нагласяш го за 1 мин, и когато измине да извибрира. Все пак е свързано пряко със спорта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Сега, ако последвам твоя тон както коментираш всеки мой пост ( Благодаря, че ме четеш внимателно какво пиша. Хубаво да имаш поне един истински фен, който следи всяка твоя стъпка :) ), ще коментирам невероятното покритие от 1 точица, което осигурява твоя оператор - Теленор и коментарите ти свързани с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там където съм бил,мтел изобщо ги няма;)Ама ти откъде да знаеш?

 

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Покритието зависи и от картата, поне при мен защото съм със стария чип на Глобул редовно е на 1 или 2 точици, но това май няма връзка с тази тема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да няма?!Гледаш човека е загрижен за феновете си;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, как не се уморихте да се заяждате помежду си :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

 

 

Ето това си поръчах. Понеже съм им фенКазват,че в нормален режим батерията издържа около 11 дни.Ще видим.100$ е в момента

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакам отзиви.
Вчера ходих до магазина и се спрях на този:
42613f87db7527d189111c34c22ebe44.jpg
Ще изчакам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@baronbg, не може да сравняваш гармина с куравея, въйуоч или друга пластмасова щуротия, ако ще го ползваш за спорт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си,че не са в един ценови клас, за да се сравняват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, въйуочъ е по-скъп от Гармина и определено не е ориентиран за по-активните хора. Куравея със сигурност е по-добър от GEAR S и въйуоч, а е на по-добра цена.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах нещо друго предвид.Нещо в рамките на стотина евро/долара,което е с полезни функциии , приличен дизайн и батерия.Но ще видим какво ще излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Часовника вече е налице и приятни първи впечатления!Керамичен корпус, много добър дисплей,видим на всякаква светлина и различен ъгъл.Леко заоблен в долната част на корпуса,което го прави много удобен на ръката.Не дразни при движения в китката.Удобна гумена каишка,лесно заменима.Получава нотификации от всички приложения на момента.Подържа кирилица.Апликация в AppStore,с която може да настройвате и синхронизирате.Заложени са около 10-на различни фейса,но с помощта на компютър може да се качват и други по избор.Вграден музикален плеар,с около 4GB памет за музика.Сработва чудесно с Airpods;)Батерията ми се струва желязна,но ще споделя след ден-дваbc679d1ba61d1866c135211478e707fd.heicea9a215852e0f241df0242c59a52125d.heic9c065ece2db1476976daedfd434d3a10.heic

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия от Шиоми крадат само каймака , няма как да съм им лоши нещата ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май да!Какъв рутер взех от тия за 30$..баси.Все едно аз съм поръчал да го направят,ама да не разводнявам темата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много добре изглежда

 

 

Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...