Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

4G Iphone 7


bobotnik

Въпрос

Здравейте, днес си сложих картата на чисто новичкия телефон , но две неща ми направиха впечатление и ме тормозят:

1. На телефона , когато е на мобилен интернет се показва, че е 3G а  на стария телефон(Huawei P9 Lite) показваше 4G. 

Да не би да има някаква настройка, която трябва да направя още?

2. Като си активирах телефона, ми показа call time :Current period и  lifetime по 1hour, 24 min. Стана ми странно, но може би е нормално. Кутията ми беше запечатана и аз я отворих. 

Ще се радвам на съвети и мнения  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

25 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

1. Settings/Cellular /Cellular Data Options/Voice & Data и активираш LTE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Показва ти не , че някой се е обаждал , а колко време имаш със този заряд на батерията ако говориш постоянно или ако провеждаш разговори, не че някой е говорил по телефона ти. Разбира се , че ти си отворилпърви кутията, нали и ти си го активирал за първи път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Що се отнася до  LTE настройката

преди 22 часа, Anthony написа:

Settings/Cellular /Cellular Data Options/Voice & Data и активираш LTE

абсолютно правилна настройка и е готово. Когато си на М-тел ти пише LTE , а на Telenor пише  4G

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, сега разбрах. Малко съм нов с продуктите на Apple , но ще се науча. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така или иначе съм отворил тема, да ви питам разбиращите. Дава ми известие за ъпдейт до 10.2.1, а сега съм на 10.1.1 версия. Въпроса ми е- да ъпдейтвм ли, защото чета тук и там, че имало някакви проблеми с 10.2.1. Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си доволен не ъпдейтвай, че видя ли какво стана с едната версия...

Батерията ти се точи супер бързо, дълго време нямаше нов ъпдейт, а не ти позволяват да се върнеш на предходна версия.

Демек греда отвсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да ти кажа - няма от какво да съм недоволен, но одеве ми излезе съобщение, че при следващото зареждане щял телефона да се ъпдейтне. Май нямам много право на избор ;). Благодаря за отговора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ъпдейтвай смело до последната версия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма ли да има проблем с батерията? Сега съм много доволен - 27% батерия,  usage 4hr46min, standby 73hr25min. Не съм го разцъквал много, но е супер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Умните хора са казали, работи ли ти нещо добре - не го барай, че връщане назад после няма.
Само да ти кажа, ако нещо не си доволен от последната версия, на настоящата ти - няма да може да се върнеш.
И бъди сигурен, че за един едно е добре, за друг не е добре.
Един се напива от 2 ракии, друг от шише ракия ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мнението над твоето не от умните хора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам предвид - пада ли по-бързо батерията? Нали имаше такъв проблем при 10.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма разлика в батерията между 10.2 и 10.2.1. В момента можеш да ъпдейтнеш на 10.2.1. Ако батерията ти кара малко, може да се дължи на проблем със софтуера ( преинсталираш на ново ), приложения който го натоварват повече от нормалното или състоянието на самата батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Асене???

Аз имам 30 карти, някои са на по 5-6 лв и всички имат LTE. А специално за MMJ и някоЙЙЙ други искам да кажа: В БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК НЯМА НИТО ЕДНА ДУМА, КОЯТО В МНОЖЕСТВЕНО ЧИСЛО ДА ЗАВЪРШВА НА Й. Всички завършват на И. Ебаси как ме вбесява тази неграмотност. Досега от нито един древноримски любител на батериЙ, акциЙ и т.н. не съм чул логично обяснение за така честата употреба на Й. Не се ли опитват поне да го прочетат, дейба? Да видят как звучи. Как, по дяволите, пишеш някой в единствено число? Сигурно някоИ. Трагедия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 17 часа, Asen_77 написа:

Няма разлика в батерията между 10.2 и 10.2.1. В момента можеш да ъпдейтнеш на 10.2.1. Ако батерията ти кара малко, може да се дължи на проблем със софтуера ( преинсталираш на ново ), приложения който го натоварват повече от нормалното или състоянието на самата батерия.

Аз съм на 10.1 сега, а батерията ми е на  1 цикъл на зареждане - кара доста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Трябва да се внимава!Говори се за повишаване на цените на тока и парното!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 8.02.2017 г. at 18:04, bobotnik написа:

2. Като си активирах телефона, ми показа call time :Current period и  lifetime по 1hour, 24 min. Стана ми странно, но може би е нормално. Кутията ми беше запечатана и аз я отворих. 

 

Телефонът е ползван. Запечатването става във всеки магазин за цветя, срещу пет лева. Кол тайм няма нищо общо с ползването на батерията(т.е. battery usage), за което пише "разбиращият колега" по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами то отиде вече работата, все пак от М-тел го взех, майната му - важното е да бачка безпроблемно :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...