Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 7 - R-sim11


klaus

Въпрос

Здравейте,понеже не разбирам много от тези неща,реших да попитам тук.Става въпрос за iPhone 7,който закупих от Теленор,но сега ми се налага да замина извън страната(UK) и понеже е заключен към Теленор ще мога ли да го използвам с други оператори с този R-sim? Четох доста неща,че отключвали само 64к та това вярно ли е,защото пък тук http://www.rsim5.com/productview.php?id=77пише до 256к ?

П.С. Извинявам се ако съм объркал мястото на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

И да питаш на 156 места, отговора ще е все един и същ ;)

Досега да беше дал едни могъщи 22.34 лв. и да беше разбрал сам дали като заминеш извън страната (GB) дека му викаме ние ще работи.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега,ако си същият,в другия форум ти казах,като толкова ти е зор да ползваш чужда карта,плати си лизинга ако имаш такъв и таксите до края на договора и ще го отключат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Попитах и очаквах просто един отговор да или не,а не да ми се обяснява какво да плащам и какво не.Ясно ми е,че така ще го отключат,но нямам възможност да покрия наведнъж целия договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не очаквай Теленор да го отключат, преди да изтекът двете години от договора. Дори и да изплатиш целия телефон и дължимите суми свързани с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Асене,онзи ден питах на 123,договора изтича края на август,за вариант ми казаха да се платят останалите такси.Или да чакам.Освен оператора да се е объркал?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не става, и аз питах онзи ден за моя. Платен е кеш при получаването.
Чакаш да изтече договора и тогава го отключват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И моя е кеш и ми казаха точно обратното ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди четири месеца моя много близка приятелка купи и го плати кеш. Пуснахме връзки на високо за отключване и твърдо отказаха. Тя го взе с идеята мъжа и да го ползва с Мтел. В крайна сметка тя го ползва, а той е с 7-ца от Мтел. Дори предлагахме да платим за отключване и пак отказаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шестицата ми я отключиха декември, а трябваше да е сега през февруари, платих последната лизингова вноска, а договорът беше преподписан преди това и с нов лизинг, чаках около седмица, но получих съобщение че е отключен телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бъркате сериозно платен в брой според мен - в брой , с договор и финансиран ( разбирайте 50-60 % от цената ) е различно от брой без договор на пълна цена .Платените на 100% ги отключват веднага, както и тези на фирма при платени за 1 година такси по договора, във всички останали случаи - платени такси по договора и/или лизинг и изтекли минимум 23 месеца по договора .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А какво ще стане ако е купен с договор и се прехвърлиш на друг оператор? Питам от интерес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не можеш да се прехвърлиш преди да ти е изтекъл договора :) . Има врътка с прекратяване на договора ако платиш 3 месечни такси, но ако си взел устройство на промоционална цена, трябва да го заплатиш в пълния му размер по ценоразписа към момента на закупуването му.


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Номера с 3-те такси е само за физически лица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...