Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да записваме разговори с iPhone?


dessyteneva

Recommended Posts

record-calls-iphone.jpg.8893e14cbc4d09066476c353e4f6ce24.jpg

Може би много пъти ви се е налагало да запишете някой важен разговор и сте търсили приложение, подходящо за целта? Има един наистина лесен начин да направите това, като използвате само и единствено вашия iPhone и неговата гласова поща и той работи наистина чудесно. С него не само ще получите запис на своя разговор, но и ще можете да го споделите впоследствие като аудио файл. Естествено, трябва предварително да имате съгласието на отсрещната страна, за да започнете записа, а единствената уловка е, че трябва да имате настроена гласова поща на своя номер.

Как работи този трик?

По същество това е начин да обедините повикването с гласовата поща и да създадете конферентен разговор, между себе си, пощата и отсрещната страна. След като повикването приключи, записът ще се появи в пощата.

Ето стъпките:

Отворете дайлъра и се обадете на човека, с когото искате да говорите както обикновено. Обяснете му, че ще направите запис и искайте разрешението му, като добавите, че ще задържите разговора за момент, за да пуснете функцията. След това натиснете бутона „Add Call” и наберете собствения си номер, което ще изпрати повикването директно към гласовата поща. След като гласовото съобщение започне да се записва, натиснете бутона „Merge Calls”, за да го слеете с разговора на живо, който сте задържали. Когато приключите, записът ще се появи във вашата гласова поща, а в дайлъра на телефона, ще имате известие за това.

1.thumb.jpg.690b94ae73d6b149f17e9463de0842ca.jpg2.thumb.jpg.292eb8510b4ff3e38021bc1eb7e9d5b4.jpg3.thumb.png.1b732423b5f40ed22236fd57206a45eb.png

Това е всичко и въобще не е сложно, а трикът се използва от много журналисти за лесен запис на разговори, без допълнително оборудване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, това е като Help-а на Microsoft, точно и вярно, но не върши работа.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо? Не съм го пробвала, защото не ми трябва, но ми е интересно и мислех, че ще е полезно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Особено с потвърждаването от страна на отсрещния е доста сложно. И на мен не ми звучи практично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е според закона, иначе лесно може да се избегне като просто кажеш "един момент" и продължиш стъпките.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Болна тема ми е. И аз следя всичко по въпроса с надежда, че ще изгрее слънце и на нашата улица (IOS).
Идеята на записа е да е перманентно за всички разговори. Най добре, при приключване на разговора, да те пита, желаеш ли да го запаметиш.
Така си представи, ако шофирам например и искам да запиша разговора, защото немога да си водя бележки в този момент.
Или ако по време на разговора, ми кажат нещо, което ми е важно, трябва да изввърша цялата процедура и да помоля човека отсреща, да повтори разговора.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, от тази гледна точка е така, но все пак е някаква алтернатива, поне за случаите когато знаеш, че ще ти трябва запис.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли въобще платен Call Recorder, който да върши работа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иначе тази записва на сървър

TapeACall Pro - Call Recorder For Phone Calls by Epic Enterprises

https://appsto.re/bg/fm_AI.i

В TuTu я има за Vip

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали ще може да качи файла някъде и да го шерне ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С iMazing и iFunBox не достигам да .ipa файла!Идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали ще може да качи файла някъде и да го шерне ?

Всъщност,това което е в TuTu няма да свърши работа!След инсталиране и активация иска да преминеш към Pro версията и да платиш
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Някой ползва ли call recorder даже и платен който да показва и номерата. За без джейл брейк да става. Ползвах апа на Лимнеос, но с джейла много други неща не ми работят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трика или не работи или аз нещо бъркам


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същия по темата


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...