Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Гармин за айфон 7


Миро Мирчев

Recommended Posts

Здравейте,искам да попитам как мога да качвам карти на Garmin USA закупен от апстор телефона не е джейлбрейкнат.По-точно се интересувам за карта на bgmountains.img.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре трябва ми планинска или офроуд карта,но да е за телефона,ако някой има или знае да сподели

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам maps.me и си търся маршрути в нета. За какво точно ти трябва? Колело? Пеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за двете,ще разгледам това приложение и ще видя дали ще свърши работа,но идеята ми е без зададен маршрут,ако стигна някъде и искам да продължа да пусна приложението да видя къде съм и накъде да тръгна,абе джипиес с планинска карта ама офлайн.bgmountains е такава,но се чете само от гармин устройства,OFRM също други незнам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми вземи си ръчен гармин или намери начин да конвертираш файла за някоя offline навигация. Може да свалиш KML файл от http://bgmountains.org/ и да го набухаш в някоя офлайн навигация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам ръчен гармин,искам по-малко неща за носене,а такава офлайн навигация която чете такива карти знаеш ли?Ако не те мързи напиши по-подробно как точно работиш с тази maps.me и тя е офлайн навигация доколкото виждам.Как така търсиш маршрути и как ги зареждаш,извинявай за некомпетентните въпроси ама още проучвам нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай OsmAnd Maps има май хубава карта с контури и т.н. Аз достс време търсих програма която да ми зареди бгпланините или гарминската карта, но до колкото помня не стигнах до успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...