Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Няма да има iPhone 8, според клюки от Foxconn


dessyteneva

Recommended Posts

5902cdbad8779_iPhone8.thumb.jpg.0a2331ad3f1b7328f464058b87752857.jpg

Слуховете и спекулациите за десетия, юбилеен модел iPhone не спират, но по традиция Apple не споделя палновете си официално, така че повечето от тях се градят на предположения и изтекла информация по веригата за доставка на компоненти.

Една от тези „клюки“ звучи доста притеснително и нейн източник е не кой да е, а неназована персона от Foxconn, която твърдr, че Apple пуска поръчки само за бъдещите iPhone 7s/7s Plus. Източникът обяснява още, че кутиите за новите телефони трябва да пристигнат във Foxconn следващата седмица и на тях може да се разчита за допълнителна информация.

Няма как да приемем за чиста монета подобно твърдение, тъй като компанията не може да пропусне отбелязването на десетия рожден ден на своя емблематичен смартфон и да пусне на пазара два „притоплени“ модела. Може би в дъното на този слух се крие фактът, че Applе изпитва известни технически затруднения с новите компоненти и технологии, но в края на краищата, макар и с известно закъсенние, iPhone 8, iPhone X, или както и да се нарича следващия модел, ще дебютира тази есен и ще зарадва милионите фенове на компанията.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз, но не вярвам това да се окаже истина и да пуснат само s-ките, въпреки че им е ред...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7s ще е, какво като имат юбилей?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7s означава незначителен ъпгрейд и четвърта поредна година с един и същ дизай, това няма да е хич хубаво


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи нов процесор, същия корпус, защото то няма какво да му се променя след като скриха по ръба грозните ленти за антените, може би наистина нов цвят, евентуално бял и толкова... не че подобренията не са полезни, но са по-скоро козметични, отколкото значителни, при тази оптимизация на системата, надали се усеща кой знае колко новия процесор, а и колко хора се вглеждат в това. Четвърта година с този външен вид би била самоубийство, като се има предвид конкуренцията.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано не излезеш прав, иска ми се да върнат стъклото, поне в единия модел... ще видим, има време, на мен и без това тази година не ми се очертава смяна на телефона, така че мога спокойно да наблюдавам отстрани ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам това което се показва навсякъде. Само да не му е тъчайдито отзад под ябълката, а да е вкарано под екрана и той да бъде от край до край - пък дори и това да значи да го изкарат през февруари 2018-та ... Разбира се ако ще вадят нещо такова, много добре са наясно, че не могат да си позволят да изпуснат коледните празници. Така че ако се пуска нещо, задължително ще е пуснато преди тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл са като Ролекс: Казват ти какво да харесваш и настояват да го правиш.
Лошото е, че тая тактика е повече от успешна, а ние, потребителите, които сме раздразнени, не можеме да ги обсадиме в Купертино и да ги набиеме като македонците техните изедници...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да ги "набиеш" другояче и по-болезнено. Не купуваш. Нищо след SE не ми харесва и не купувам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 28/4/2017 at 12:24, Asen_77 написа:

Аз чакам това което се показва навсякъде. Само да не му е тъчайдито отзад под ябълката, а да е вкарано под екрана и той да бъде от край до край - пък дори и това да значи да го изкарат през февруари 2018-та ... Разбира се ако ще вадят нещо такова, много добре са наясно, че не могат да си позволят да изпуснат коледните празници. Така че ако се пуска нещо, задължително ще е пуснато преди тях.

Внимавай какво си пожелаваш, че ме обвиниха мене в "хладен тон"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко мнения трябва да натрупам за да изравня тона с вашия? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай какво си пожелаваш, че ме обвиниха мене в "хладен тон"!



Обвинили?? :)) В хладен тон?!? :))))
Радвам се, че не губиш чувството си за хумор:))


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко мнения трябва да натрупам за да изравня тона с вашия? 

Няма определен брой. Аз например когато попадна на ново място съм малко по-скромен в началото. Такива демонстрации не са полезни, особено за едната страна;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, The Shaman написа:


Няма определен брой. Аз например когато попадна на ново място съм малко по-скромен в началото. Такива демонстрации не са полезни, особено за едната страна;)

Естествено, че няма! Относно новото място-ако има критерий за скромност да се сведе до знанието на попадналите на това ново място и ще се спазва. Демонстрациите са от ваша страна, цигарите и алкохола също са не полезни. И сега си представи, че мястото е ново, ама материята ми е повече позната от на тебе.

 

преди 23 часа, SpAwN написа:

 

 


Обвинили?? :)) В хладен тон?!? :))))
Радвам се, че не губиш чувството си за хумор:))


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Радвам се, че се радваш. Чувството ми за хумор е светлинни години над твоето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой се съмнява в това:))) Чувството ти за хумор е супер, някой път може да споделиш тайната как го постигаш;) Но се опасявам, че така наситената ни с хумор комуникация ще привлече вече вниманието на някой модератор, затова ще пожелая на теб и страхотното ти чувство за хумор - всичко най-добро!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се радваш. Чувството ми за хумор е светлинни години над твоето.


И аз много се радвам! Моля те напиши нещо в темата за вицове, че отдавна никой не е поствал нищо свежо там.
Така като се замисля не само тук, и иначе не съм чувал нещо качествено от много време. Или съм се капсулирал, или умря тоя, дето мисли вицовете...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще опитам някой ден, ако достигна нивото ви. Че много критики иначе. 

преди 8 часа, SpAwN написа:

Едва ли някой се съмнява в това:))) Чувството ти за хумор е супер, някой път може да споделиш тайната как го постигаш;) Но се опасявам, че така наситената ни с хумор комуникация ще привлече вече вниманието на някой модератор, затова ще пожелая на теб и страхотното ти чувство за хумор - всичко най-добро!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Понякога, когато няма какво да кажеш е по-добре да замълчиш!

А от модераторите се притеснявай ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отворената в материята Маринова и чувството и за хумор не разбраха, кой и е съюзник и кой не. Омаза се яко дебатите си с трима.

За материята не се притеснявай. На състезание няма да излизаме и ти добре го знаеш, иначе нямаше да ни занимаваш с глупостите си!

И сега си представи, за годините в този форум колко индивиди от твоя вид, "революционери" със завидни "знания" са се появявали...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 Отворения "Шаман" и липсващото му чувство за хумор не разбра, че съюзници не са ми необходими по форумите.

От това ти изречение "омаза се яко дебатите си с трима" нищо се не разбира.

За материята-не се притеснявам.

На състезание няма да излизаме, това го знам! Моля да подчертаеш глупостите, с които Ви занимавам. 

И следователно тези, които четат и отговарят за глупаци ли ги смяташ?

Представих си, колко индивиди от моя вид са се появили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще опитам някой ден, ако достигна нивото ви. Че много критики иначе. 

Понякога, когато няма какво да кажеш е по-добре да замълчиш!

А от модераторите се притеснявай ти.

 

 

Когато се научиш на обноски и развиеш чувството си за хумор, тогава и ще разбереш, че в случая си последният човек, който ще казва кой и кога да замълчи. Дотогава наблегни на някои основни правила в изказа, словореда и правописа, за да имам някакво минимално основание да те взема насериозно. На такива псевдо-всезнайковци, имащи претенции за титани на мисълта съм се нагледал бол по форумите. Със здраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли си примера за обноски и чувство за хумор? Казах, че е по-добре да замълчиш! Не ме поучавай, къде да наблягам. И ако си останал с впечатлението, че изгарям от желание да ме взимаш на сериозно-бъркаш се. Първо вземи себе си. И по-леко с определенията! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писна ми да трия офтопици! Следващият кандидат за егоизмерване, ще получи честитка. Важи и за трите пола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...