Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Устойчиво ли е покритието на iphone 7 plus?


Sky

Въпрос

Здравейте,

интересува ме как е покритието на новия засега 7+ и по точно черния, драска ли се лесно?

Не съм некъв маниак но не бих искал да ми се излющи след някой друг месец. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Щом от Apple предупреждават, че се драска и препоръчват калъф, прави си сметка.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моят e черен мат и по целия корпус има тъмни петна и няколко бели точки. Всичко това се получи след ползване с обикновен силиконов калъф. Покритието е много слабо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля,че silver е най-удачния избор в това отношение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 33 минути, gogi6 написа:

Мисля,че silver е най-удачния избор в това отношение.

Ах, а толкова добре да изглежда черния....

Благодаря за мненията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 11 часа, Veselin Minchev написа:

Моят e черен мат и по целия корпус има тъмни петна и няколко бели точки. Всичко това се получи след ползване с обикновен силиконов калъф. Покритието е много слабо. 

За това ли говориш:

http://bgr.com/2017/02/10/iphone-7-matte-black-chipped-paint/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Мисля,че silver е най-удачния избор в това отношение.

 

Жалкото е, че има хора, които не харесват бяла рамка около екрана, но в същото време и не искат телефонът да им се люпи... защо Apple спряха Space Gray цвета, да ги пита човек...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 1 час, SpAwN написа:

 

Жалкото е, че има хора, които не харесват бяла рамка около екрана, но в същото време и не искат телефонът да им се люпи... защо Apple спряха Space Gray цвета, да ги пита човек...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Последно имах 2 сиви телефона, искаше ми се да сменя малко цвета. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам и двата черни. Мата се драска по трудно, джет блека от ден първи е в калъв и има много точици от частиците, които влизат. Тъпо

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошото е, че в повечето случай, включително и коментарите по-горе, точиците по корпуса са се получили именно след използването на калъфче... та до тук с тестовете. Иначе нашия черен мат е на седем месеца, с ултратънък твърд кейс и няма следи, въпреки че се ползва в силно запрашена среда.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От калъфче до калъфче има голяма разлика, поне на база опита ми с други телефони. Предполагам едно е да сложиш калъфче за 5лв от Илиянци, друго е някакво за 30-40-50лв. Но при всички случаи с калъфче би трябвало да е по-добре отколкото без.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има и скъпи, ама скапани, така че това не винаги е мерило. За мен епълските са с най-добро качество, но си идват със съответната цена.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз залагам от години на Спиген и нямам подобни проблеми, включително и в момента на 7-цата която ползвам от септ миналата година. Но говорим за истински спиген, че и там има много ментета. Както каза колегата и той си идва със съответната цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте. А някакви впечатления от оригиналния кожен кейс на Apple или от кейсовете на Baseus? От кой сайт да поръчам въпросните кейсове? Ще бъда благодарен ако някой сподели мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От али си поръчай на Басеус, Роск или Фловеме и няма да сбъркаш. От тези марки са читави, остава да си избереш модел и цвят ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А някои наши родни сайтове? Кои са точни и коректни относно iPhone аксесоари. Не ми се чака от алито.

Редактирано от bkristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Baseus ги пращат доста бързо. Аз си поръчах последно протектор и ще е тук за макс две седмици. От българските, от Кенмобайл съм взимала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Алиекспрес в момента нямат голямо натоварване и пратките се изпращат бързо и пътуват бързо. Просто е период от годината. Поръчайте си октомври и ще ги чакате по два месеца ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...