Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Мегабайти в роуминг ЕС от 15 юни


RedBull

Recommended Posts

Може би не са го пуснали на вдички абонати, току що проверих на 4 карти и на всички има разполагаемостта в роуминг.
Изписва ми следния текст:
"В рамките на един период на отчитане разполагате с 2040 MB за мобилен интернет в ЕС по национални цени, спрямо политиката за справедливо ползване."
Само на една от картите дава 136MB, защото там нета е като добавка.
Всички телефони които съм проверил са фирмени.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • algor

    13

  • londongunner

    9

  • dessyteneva

    8

  • profusion

    7

Колега @algor, информацията я има ако отворите страницата на мтел през браузър. Иначе това което сте постнали от страницата на Мтел не отговаря на истината в действителност. Описах в друга тема и друг форум моя казус с МТел и ето как те определят нета в роуминг : 

Във връзка с изложеното от Вас, бих желал да Ви информира, че мобилният интернет, който ще може да използвате в роуминг, се изчислява спрямо месечната такса за мобилен интернет, която заплащате и тук в страната.

Ако нета ви е като екстра от 1,2 или 3 лв с независимо колко ГБ тук в България ще получите 136, 272 или 408 МБ респективно. Не го смятат на цялата сметка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти разбра ли това което си написал?
Много ясно, че и 80 лв такса да плащаш, ако няма включени Гб за България, няма да получаваш такива и в ЕС.
Ако си пуснал екстра за 2 лв, какво очакваш в роуминг???


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,един приятел се намира в Италия и му показва че разполага 12240 мб в европейския съюз.b006b5e321fcb666c053a84d3d5d2a74.jpg Това верно ли е щото вика че по договор му е 10000мб интернет!?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, ние няма как да знаем дали е вярно, но щом му го показва в приложението, значи е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес активирахме роуминг на приятел с виваком и операторката каза че има 10150 МБ в ЕС. Нормално има 10ГБ за БГ.

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел и Теленор имат приложения, които изшисват наличните минути. Само Виваком нямат такова. Така ли излиза? :o


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В това на Мтел не съм видял такава информация. Имам си само националните като цифра.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази информация при Мтел се вижда, когато си влезете в профила през браузър.
Самото приложение не показва цифрите за МБ в ЕС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора не знам какво става с този роуминг за ЕС, но аз от 4 дни съм в Лондон и никакъв интернет. Тези от съпорта на Теленор ги вдигнах във въздуха, резултат никакъв. Днес успях и аз не знам да се вържа на Водафон и има някъкав интернет. Хора ходили преди 15 юни казват че са имали. И всеки казва да се вържа на Т- mobile, но никъде не открих тяхна мрежа. Не ме гони параноята, но имам чувството че умишлено са скапали нещата. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди 5 дни в Гърция не можах да подкарам нет, но и не опитвах много. Имаше по интересни занимания.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е само с карти на Теленор, колкото и да ви обясняват феновете му друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой имал ли е проблем с неактивиран роуминг и съответно невъзможността да се свърже със 123(Виваком) за да го активира докато е в роуминг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ДА. Моя приятел на който активирах, каза че звънял половин ден и никой не му вдигал. Звънял е от номер на Мтел. Даде ми данните си и аз му го активирах от България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах проблем и със звъненето от служебния (Теленор). По едно време не можех да звънна никого.
В крайна сметка пратих майка ми в магазин на Виваком като идетя ми беше да звънна през Вайбър за да може да ми даде някой служител и да ми помогнат. Служителката и отказа и и каза, че няма, какво да си говори с мен... Потресен бях. :) Обясняваше и на майка, а тя на мен, че можело да звънеш на 123 в роуминг дори и да нямаш. :) Ами - не може! :) Не разбирам защо има такива дебили, които отказват разговор и на всичкото отгоре не са компетентни...
Извинявам се за офф топик и за не е напълно такъв:
След разговор с оператор ми казаха, че имам 5550МБ в роуминг. SMS го потвърди. Също ми казаха, че от data... сайта може да се проверя (на мен не ми е активно). Ето и съобщението:
2da3719872015b07fc7b8a14abb5a731.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връщам се от Италия, нямах никакви проблеми за разговор и интернет на Теленор (за всеки случай после проверих - 0лв :) ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...