Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Ще изгубят огромни пазари, освен всичко друго...
DJi27_wW4AATlo3.jpg:large
Тия как ще си отключват новите айфони?


Човек, аз също съм силно притеснен как ще го отключвам, когато съм в каяка ;)
3b3a1f2e056c3cb0a8235d79f5cd3cc7.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С код, парола.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много мъдро постъпват с изчакването на юбилейката, може и да не предизвика такъв огромен интерс, и да не им се налага да произвеждат излишни количества, и след това да ги държат на склад ;-). 

 

ПС: @johnnybravo, може да пуснат опция за няколко суратID-а на един телефон, както има поция за няколко пръста на нормалките.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат ни пръстовите отпечатъци, сега ще ни имат и 3д моделите на лицата. Клонингите идват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, algor написа:

Красота :tooth:

WhatsApp Image 2017-09-12 at 22.43.44.jpeg

WhatsApp Image 2017-09-12 at 22.45.33.jpeg

От Англия излиза с близо 100 кинта по-евтин. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От кога $ и £ са едно към едно баси 999$=999£


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЕС налага такси при внос. Съответно цената скача. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка 8 и 10 имат еднакви параметри, разликата е само в еракана и FACE ID, нали? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задната камера е същата като на 8+, разликата е че на Х оптичната стабилизация е на двете камери, а на 8+ - само на обикновенната камера, телекамерата е без

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незначително е това, поне за мен. А тоя portrait light ще го имат само 8 и Х нали? 7 Plus-ките остават без.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Първо се извинявам че пиша тук, но виждам че темата е доста активна.

Нямам опит с айфон и IOS ( с андроид тел съм), но искам да си взема айфон. Запознат съм с плюсовете и минусите. Харесва ми 7+, но се чудя дали сега си заслужава да се купува този телефон при положение че вече излезе 8. Дали 8 е много по- добър от 7 ? Дали може да се предвиди горе-долу на каква цена ще дойде в BG?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lock screen-a на 10 е отвратително грозен, прилича на евтин андроид с тия кръгчета от двете страни и огромния катинар горе. Що за решение? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много навит на Х-а, главно заради камерата - отдавна ѝ се точа, но плюсът ми идваше твърде голям. Разочарован съм от липсата на touch id, но се надявам, че ще го преживея - да видим face id-то колко е бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички лийкове се оказаха верни, с изключение на оня лайнян цвят. Единствената изненада беше, че Х-а излиза ноември. Като знам, че и тогава трудно бройки ще се намират, направо ми мина мерака и обмислям 8-ца. Прави ми впечатление, че недоволните от 8/8+ са хора със 7/7+. От гл. т. на човек с 6с+ ъпгрейдът до 8 ми се вижда по-оправдан, отколкото беше към 7. 

От друга страна, много ми се искаше телефон с по-малки физически размери. 

Тая година тия дето си взимат новия айфон за гъзария, ще им излезе солено.. Първо 8, па след месец Х :D

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@johnnybravo Решаваш си проблема с Apple Watch!В този случай мисля,че не ти е нужен Айфоня......

@DreamcatcheR: Мисля,че по-скоро тези които бяхме с 6S и ъпгрейтнахме с 7,ще ъпгрейтнем с Хта,тъй като 7та не е нещо особено,също така и 8та!Като всяка нова генерация винаги е по-добре да се изчака,така да кажа,да видим какво ще е след Хта.Колкото до гъзария,2400лв за нещо,което после е трудно продаваемо не си струва.

 

Tова ако беше новият флагман щеше да върхът,а не онези грозните!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специализираният хардуер и софтуер за разпознаване на лице е впечатляващ. Айдуците и терористите определено няма да ползват тази екстра:)
Хубаво е, че махнаха Touch ID, което е неизползваемо с ръкавици, при мръсни, потни или мокри пръсти или ако телефонът е в предпазен прозрачен калъф.  Лично за мен, Face ID е екстрата, която ще ме накара евентуално да го поискам, стига да имам желание :)

Любопитен съм да узная и дали има нещо вярно в "подобренията"  на OLED екрана на Самсунг (на презентацията показаха негативи на технологията, които са преодолени) 
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Объркали са рейса този път с тази цена!!! 2500 за тел с договор не мерси, не виждам да прави нещо по различно от моя!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2500 лева за телефон без договор! А и още някой да е пуснал на цена 2500 лева. Айде стига с предположенията. Долара е около 1,6-1,65 лева и при цена 1000 долара спокойно версията 64 ГБ може да бъде около 2000 лева. С договор цената вероятно ще е близка до 1200-1400 лева. Все пак 7-ци има за 800-900 лева с планове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш,че долара след 2-3 месеца ще е толкова?На 1.6 мога да купя,ако имаш за даване!Уляха се с цена този път!Осмицата повече харесах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в чейндж ще ти дадат на 1.6 долари. Купувай си ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...