Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Много трудно бих могъл да организирам връщане, не че е невъзможно... чудно дали сервиз в БГ би го заменил за подобен козметичен проблем. Инак ако ида в магазина, от който е купен, моментално ще ми дадат друг. От друга страна, от опит знам, че "swap game is a game you never win"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@pepo1919, извини ме за късния отговор. Цените бяха по-високи миналата седмица с около 200лв., в предходните страници бях писал за сравнение. Сега са ги смъкнали и мисля, че са идентични с тези на Теленор за съответните планове. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,попитахме ги преди десетина дни и това е отговора им от вторник,тази седмица.За това се учудих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, creepbg написа:

Много трудно бих могъл да организирам връщане, не че е невъзможно... чудно дали сервиз в БГ би го заменил за подобен козметичен проблем. Инак ако ида в магазина, от който е купен, моментално ще ми дадат друг. От друга страна, от опит знам, че "swap game is a game you never win"...

Аз на твое място бих отишъл още утре в Криейтив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чуек...Това е подигравка с нас, юзърите...

Направо бих им искал обезщетение...баси педалската работа... :censored2::censored2::censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му знаех си ,че ще трябва да изчакам .... Поне до 15.10 ще ми пазят бройката в Теленор , за да видя какви шитни ще пуснат и тук и май накрая ще си карам със стария телефон .... Баси за поредна година един и същ телефон , а за качеството от година на година по-зле.... особенно новото супер дупер durability glass ,което става на сол при първото леко изпускане :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за качеството не вярно: 7-цата е първия качествен телефон след 5S според мен поне. Другите все нещо пукаха, лющеха и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много трудно бих могъл да организирам връщане, не че е невъзможно... чудно дали сервиз в БГ би го заменил за подобен козметичен проблем. Инак ако ида в магазина, от който е купен, моментално ще ми дадат друг. От друга страна, от опит знам, че "swap game is a game you never win"...

Аз съм чел че има бройки даже с разместено стъкло. Примерно горе е вляво залепено и отдолу вдясно стърчи. Също и съм чел за такива дефектни бройки се получавали понеже бързали и размествали стъклата. Казаха че такива бройки се заменят от Апъл, даже и такива като твойта с нарушен силикон. Дал си не малко пари и всичко трябва да е на ниво. Организирай връщане.

 

 Едит: Това за суапа дето си написал не е така.

Ако е нов с фабричен дефект дават пак нов.

На мен 6s като го дадоха горе дисплея беше с тъмно петно и исках нов да ми дадат, но нов в кутия не рефърбишет, и ми дадоха нова който си е Ок до днешен ден.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Ви Айфония 8 сега,тези които са с 7ца не виждам какъв е смисъла за смяна с 8ца ;) но всеки си знае!

@creepbg С здраве да си го ползваш.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен шестицата дето беше с изгорял пиксел ми я замениха с чисто нова, пробвай да го смениш, само не знам дали няма да е по-логично в Креатив, за да не се губи време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подозирам, че с нови сменят само в магазина. Сервизите (в най-добрият случай) дават refurbished, и то след няколко седмичен престой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам опит с официалните магазини, моя беше от Теленор  ми го смениха в центлата им в Бизнес парка с чисто нов, аз си го разпечатах целофанчето на кутията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще преслушам новия сервиз на iStyle, пък да видим...

Добра новина (за мен): Оказа се, че това е безцветен силикон, който е бил в повече и е излезнал при поставянето на стъклото, като отчасти е покрил черното твърдо уплътнение, което е между стъклото и алуминиевия панел. Старателно и бавничко го почистих, като сега телефонът изглежда така, както би трябвало да изглежда без подобни намеси от моя страна.

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Victormihov написа:

Дай да го видим де:rolleyes:

На зуумната снимка си личи, че не съм почистил идеално - явно имам нужда от дневна светлина и повече търпение, но с просто око вече е съвсем друго.

f9XBeP-BKhF7kj4D8r-enPbclkRDo4aIPuuBeG9I

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Егати тъпата сглобка!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайдеееееееее!
Готови ли сте за довечерааааааааа?!?!
Ръцете горееееее, ааааааааааа!

Всички към Мол Сердикаааааааааа!

Атакааааааааааааааа!

iPhone8.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И Мол Парадаисссс. 

http://picbg.net/img.php?file=25e9d141ec6746e4.png

Редактирано от momchil_g
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези ревюта започвам да си мисля ,че са толкова платени ,че няма накъде... Гледах десетина други в които 8+ отстъпва на Note 8 особенно във видеото където оптичната стабилизация е и на двете камери при нота.
Както и да е дилемата свърши в Теленор съм и чакам да си взема 8+ вече


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обадиха ли ти се да кажат къде да ходиш, че на мен ми казаха, че ще се обадят когато пристигне в магазина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още в понеделник ми звъняха да ме питат от кой магазин искам да си го взема и тази сутрин се ибадиха да кажат ,че вече мога да отида


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо съм в шах , все е било да връщам от бекъп и т.н. ,но епъл днес направо ме хвърлиха в тъча. Включвам си новия телефон и започвам да го сетвам и ме пита имам ли наблизо мое епъл у-во което искам да прехвърля на новото, ако да само да го доближа до него и воала, след 30 мин ( няколко рестарта и вписвания на пароли ) телефона беше готов едно към едно със стария .... до последния разговор, до последния чат , дори не ми поиска пароли за мейлите или пък за keychain .... Иначе още нямам впечатления за тел, но ме дразни този true tone display, на моменти от светлината става един жълт ... ,най-вероятно ще го изключа като опция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва True Tone :) Но явно е до предпочитания. Винаги ми е допадала повече жълтата тоналност във фотографии, дисплеи и т.н. повече от синкавата. 

Това за quick setup-a е страхотно, но е от 11-ката и изисква и двете устройства да са с нея. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да точно щях да го напиша, двете у-ва трябва да са с една и съща версия на ос, при мен 6S+ беше с 11.0.1 а 8+ дойде с 11.0 и се ъпдейтна сам за да стане трансфера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...