Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Как са ви уплътненията на стъклата, моят може ли да се смята за изолиран случай?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, londongunner написа:

Направо съм в шах , все е било да връщам от бекъп и т.н. ,но епъл днес направо ме хвърлиха в тъча. Включвам си новия телефон и започвам да го сетвам и ме пита имам ли наблизо мое епъл у-во което искам да прехвърля на новото, ако да само да го доближа до него и воала, след 30 мин ( няколко рестарта и вписвания на пароли ) телефона беше готов едно към едно със стария .... до последния разговор, до последния чат , дори не ми поиска пароли за мейлите или пък за keychain .... Иначе още нямам впечатления за тел, но ме дразни този true tone display, на моменти от светлината става един жълт ... ,най-вероятно ще го изключа като опция.

Кога точно те попита за друго твое устройство...че нещо не видях мен да ме пита!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като му зададох страна Bulgaria и веднага излезна меню относно това прехвърляне


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plam4e написа:

Странно...не ме пита изобщо.

Със последната версия на операционната система ли са и двете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да с последната са.

 

П.П. Оправих се...просто блутут-а на старото устройство не беше включен ;)

Редактирано от plam4e
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А виж за това забравих да ти кажа bluetooth трябва задължително да е пуснат


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички с новите придобивки!
Със здраве да си ги ползвате и да им се кефите на макс!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за момента съм малко разочарован, не намирам почти никаква разлика с 6S+ -са ми, единственото което може да ме впечатли ще е батерията но да видим...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е и камерата трябва много да те впечатли спрямо 6s+ ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес писах на Теленор какво става с моя поръчан телефон. Получих обаждане в понеделник за потвърждение. Отоговора им беше "Ще чакаш, като дойде в магазина ще ти се обадят" Става въпрос за магазина им в парадайс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като написах преди 2 страници ,че почти няма разлика с 6S Plus подскочихте като опарени :) . 8 Plus  е доста добър телефон ,просто се очакваше от повечето хора да има по значими промяни..... Честито на всички за новите придобивки :) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен си има разлика с 6с+. Новото, което получавам включва благинките от 7цата (водоустойчивост, втора камера с портретен режим, тактилните реакции из иОС посредством таптик енджина и т.н.), доста добри спийкъри (не съм чувал телефон, който вибрира под дисплея като колона с много плътен звук, когато е увеличен на макс), супер процесор, по-изчистен дизайн (който вече позволява и безжично зареждане), quick charge (не идва out-of-the-box, но посредством адаптера ми за лаптопа си бачка страхотно; целия телефон за около час го зарежда), TrueTone дисплей с DCI-P3 (аз лично го оценявам, работя в сферата на предпечата, дизайна и фотографията и цветовете винаги са имали значение за мен, както и това да не натоварва очите) и не на последно място - 2 страхотни камери, портретни снимки ала dslr/mirrorless, студио ефекти и уникално 4К видео, което вече може да снима и в 60фпс (идеално за лек slow-mo ефект след обработка). И преди го бях споменал - много малко са изобщо high end камерите, които позволяват 4к60фпс запис, камо ли пък да ти се побират в джоба. А и вече го няма довода, че имаш само широк обектив в телефона. Малко се поизхвърлих преди няколко дни като казах, че 8+ може да замени почти изцяло Сони камерата ми, просто детайлът не е на същото ниво, но за преглед на малки дисплеи и по социални мрежи е повече от достатъчен. Там, където наистина може да важи това твърдение, е за екскурзии и пътувания, когато не ми се мъкне раница/чанта с няколко кила техника. А през останалото време винаги е хубаво да имаш една много добра камера в джоба. 

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И батерията не ме впечатли, снощи в 22ч го изключих след пълен заряд и си легнах , сега ставам и тел е на 95% :o, бекграунда винаги ми е изключен ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, дай му време 2-3 пълни заряда пък ти...
Не вярвам да са направили батерията като Самсунг - да пада с процент на час или половин час, след изключване.
Нека влезе в пълен работен цикъл, обаче и тогава кажи как е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иначе безжичното зареждане кефи , пробвах го сега с една китайска пръчка , веднага започна да зарежда!
Давам му една свдмица на тоя телефон да влезе в релси иначе го връщам на Тим


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подозирам голяма излагация с Х-а, та се чудя дали и аз да не ъпгрейдна като наводнят Технополис.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но и аз споделям горното мнение.
А и повечето от семейството и приятелите ми, които вече видяха 8 и 8+, споделят това мнение.

Е, все пак е просто мнение и предчувствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отидох, видях, докоснах и май няма УАУ за мен от новите iPhone 8 и 8+. Новите цветове са интересни, но стъклото ги прави различни. Черния - леко сивее и не е точно черно заради стъклото. Сребристото - сивее от стъклото и някак си ми стой безлично. Златистото - отново стъклото го замазва и го прави не толкова златен. Това в никакъв случай не значи, че не са привличащи вниманието цветове. За дисплея, може би при продължителна работа ще се забележи разлика, но като цяло не виждам основна спрямо 7-цата. Бързи са несъмнено, особено като са чисто нови и нямат почти нищо качено в тях. Стоковите снимки се виждат невероятно, но и това е основната им цел, така че постигат я. В крайна сметка смятам, че ъпгрейд от 7 не си заслужава много, но всеки който го прави си има причина да го направи и както се казва - Кеф ценя няма :). Надявам се като взема в ръце Х-а да има повече УАУ, но да видим в началото на Ноември когато ще има демо бройки в магазините. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам Х. Ще си спазя традицията, всяка година да ъпдейтвам. Със или без Уау ефект. До сега (10г) разочарование не съм имал с нито един продукт на Apple, кой каквото иска да говори/пише.
Доволни и недотам доволни, както и недоволни, винаги ще има. В крайна сметка стотиците мил. продадени говорят достатъчно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче саунда е един път направо кърти баси звука, намалил съм го почти до края и пак е лудница


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, baronbg написа:

Аз чакам Х. Ще си спазя традицията, всяка година да ъпдейтвам. Със или без Уау ефект. До сега (10г) разочарование не съм имал с нито един продукт на Apple, кой каквото иска да говори/пише.
Доволни и недотам доволни, както и недоволни, винаги ще има. В крайна сметка стотиците мил. продадени говорят достатъчно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Дано успееш да се сдобише с Х през 2017-та :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано поне като X е модел за 2018 следващия най-добър да го пуснат късно през 2019, а не септември. Прекалено нагло е от тяхна страна да се възползват от фенщината ни не през една година, а през няколко месеца.
Но пък и друго има... всички си знаем поговорката за баницата, така че ако искат и през Юни могат да си го пуснат следващия модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още ще го забавят. Как иначе ще си продават осмиците?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен този "трик" няма да сработи и 8-ците пак няма да се продават както очакват. Но така им се полага, не може да си сбиваш моделите по този начин. Да вземат да пускат един модел в началото и един модел в края на годината ако искат да се продават добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...