Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Много добра


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това имах предвид преди няколко поста колко огромен ъпгрейт е 8 Plus .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сравнението е дебилно, открай време не чакаме на никой айфон да зареди дадено приложение по-бавно от 2-3 сек. Процесорът и на 5с е достатъчно бърз да отваря същите приложения с подобна бързина. Истинският тест на процесора идва, когато се използва за нещо по-тежко или няколко неща едновременно - например AR приложения, фото- и видео- обработващи програми, експорт на множество файлове/снимки/видео и т.н. В самата работа с ОС-а и всичко останало също се забелязва подобрение и един такъв клип не може да онагледи добре, така както човек сам може да изпита след ползване известно време на телефона. Аз ти казвам, че има разлика спрямо 6с+ във всичко. Не ми ли вярваш? 

В края на краищата, можем само да бъдем благодарни на Епъл, че продължават поне 3-4 години да дават стабилна софтуерна поддръжка на всяко едно тяхно устройство, така че (почти) всичко да работи стабилно и бързо. В другия лагер не е точно така. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С този клип ме накара да не ъпгрейтвам от 6S Plus към 8, не виждам смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо, ако не беше клипа, бавен ли ти се виждаше 6S plusa :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кратко клипче на юбилейния модел с нов динамичен тапет. 

https://www.reddit.com/r/apple/comments/74u8il/another_iphone_x_in_the_wild/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом един клип може да Ви убеди да не ъпгрейдвате на нов теелфон, значи просто не го искате и си търсите причина да не го правите. Всеки преценява сам за себе си. Както този клип показва нещо, така има 10 други, който ще покажат точно обратното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се съглася за цената. Не сравнявай премиум модел с по-нисък клас. Преимум моделите на конкуренцията не са по-евтини, още по-малко пък три пъти ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да щом и новия пиксел мина 1000 евро, значи тази година цените са високи навсякъде


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То па една хубост новия пиксел... И с тоя гол андроид... майни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че е хубав, просто поне на Гугъл телефоните бяха по-евтини, а голия андроид е само предимство, защото ъпдейтите са редовни и бързи.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смее ли някой да купи от първите бройки като пуснат? Е това е въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто цената е голяма вече и хората се заглеждат по конкуренцията която не е толкова зле вече.

Айфона винаги си е бил добър, просто конкуренцията напредна, а цените са тройни.
Това е.


Sent from my iPhone using Tapatalk

С нещо да се обосновеш?!? Цени, оферти, фактура...доказателство.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай!

Защо, какво те притеснява?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dessyteneva написа:

Не казвам, че е хубав, просто поне на Гугъл телефоните бяха по-евтини, а голия андроид е само предимство, защото ъпдейтите са редовни и бързи.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Мисля, че гол андроид не е предимство за нормалния потребител. Може би Е, за разработчици, и разни гийкове ли се казваха... Голият андроид няма например, дори драйвери за OTG. И никакви "благини". Масово погрешно е мнението, че гол андроид е върхът на сладоледа. Аз лично не познавам човек, който го ползва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи...
Гледам и не вярвам на ушите си!
Какви са тези дебилизми, пичове?
Какви са тия изсмукани от пръстите тестове и...да кажем разсъждения?

Не съм гледал тоя "тест", защото не вярвам в такива измислици.
Най-малкото, за да е адекватно това творчество, събиращо гледания в тубата, двата апарата трябва да са поставени в равна позиция - тоест да са ресторнати и да им се качва дадено приложение от Apple store и да се отваря след това.
После другото, третото и прочие.
След това идват лайковете, ахканията, псувните, разочарованието и увереността колко прекрасен апарат имаме в лицето на 6S Plus и колко безмислено е да ъпгрейдваме към новия модел.
Какво доказва това, че единия телефон е отворил с 12 милисекунди по-бързо ФБ?!?!

Прочетете какво ви е написал уважаваният от всички наш колега и го осмислете:

преди 6 часа, DreamcatcheR написа:

 Истинският тест на процесора идва, когато се използва за нещо по-тежко или няколко неща едновременно - например AR приложения, фото- и видео- обработващи програми, експорт на множество файлове/снимки/видео и т.н. В самата работа с ОС-а и всичко останало също се забелязва подобрение и един такъв клип не може да онагледи добре, така както човек сам може да изпита след ползване известно време на телефона. Аз ти казвам, че има разлика спрямо 6с+ във всичко. Не ми ли вярваш? 

Това казва, ако не всичко, то почти всичко.
Приемам мнения само на хора, които са ползвали и старото и новото (поне 7-10 дни) и имат мнение от първа ръка.
Останалото са съчинения с елементи на разсъждение.

Към останалите, които не спират да хейтят относно това колко скапан е 8+ и колко хубав е Note 8:

Стига сте мрънкали и ревали във форума, а идете си купете Ноут-а, но имйте доблестта след 10-15 дни да влезете в някоя от темите и да си оставите реалното мнение.
Ползвах апарата 8-9 дни и ще кажа едно: да, страхотен апарат е и Самсунг са надминали себе си.
Процесор, камера, дисплей - това са неща, които към днешна дата няма какво да кажа за тях.
Да кажа и минусите, обаче, а?
Първо е огромен - база за сравнение с Плюсовите модели на iPhone няма и няма и да има, защото престоящия Х отива надолу като размер, а не нагоре. За 7-8 дни с апарата, сакото и от двете ми страни провисна, защото го държах първо в ляво, а после в дясто във вътрешните джобове.
Второ - батерията с триста зора и внимание изкарва няма и 10 часа при натоварване, което със 7 Плюс се прибирам след 15-часов работен ден на около 30 процента батерия. С пълно съзнание и отговорност заявявам, че няма на света апарат с капацитета на Плюс-овите версии на iPhone и няма апарат, който да им стъпи н амалкия пръст по този показател.
Трето - много повече приложения правят проблеми при Ноут 8, отколкото при новия модел на Apple. Андроида винаги е бил пробелмен в тази насока и времето, което отнема на автор на приложение да оптимизира творението си за всички модели, големини и прочие андроиди е в пъти по-дълго, отколкото го прави един разработчик при Apple.
Четвърто - неадекватно държание на апарата при свързаност с колата чрез Блутут. Разкача се, когато иска, закача се ако му е кеф, не се връзва автоматично при влизане в колата и колкото и да го настройва човек да го прави е все у...все тая.
Пето, шесто, седмо и осмо са също свързани с държанието на апарата в колата, но не ми се пише вече, че стана дълъг поста.

Чудя се да продължавам ли още или няма нужда...

В заключение ще кажа: да, за момента най-доброто в света е Note 8 и iPhone 8+.
Всеки може да избира какво да си купи, но не мисля е редно 10 дни да четем неща от сорта на "Ооооо, колко е гаден новия Айфон...как ще си купя един Самсунг и ще се родя и ще видят те, след като спра да наливам пари в Apple, тяхната кожа...".

Последно да кажа още нещо (надявам се знаете, че не съм малоумен фен на Apple и съм един от хората, които ги критикуваха най-много в последните години):

Който каже, че няма разлика, между iPhone 7+ и iPhone 8+, да иде да се прегледа първо, да си купи и двата модела, да ги ползва поне 6-7 дни и да дойде пак да си каже мнението, та да видим дали ще е същото.
Такива дебилни сравнения на хартия и по малоумни клипове в Тубата на измислени майстори на спорта не вървят.

Лека вечер на всички!

Peace! 
 

Редактирано от algor
Правопис, мноу ясно!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ойт!Стоп! Хикса хейтваме! По-точно цената,защото другото е материя,непозната по нашите земи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gogi6 написа:

Хикса хейтваме!

Някои хейтват, други точат лиги... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная не съм съгласен с 90% от поста на @algor ,но няма смисъл да навлизам в спорове. Или всичко за 8+ или въобще да не се коментира :D .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да  напомня че сравнението в последния клип е между 7+ и 6s+ въпреки заглавието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8+ е, в началото се вижда стъкленият гръб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също минах на другия бряг и взех S8. Честно да ви кажа, нямам абсолютно никакви забележки. С моя начин на ползване батерията ми издържа точно колкото на iPhone 7 Plus. В началото беше доста зле и това ме притесни, но след около 7 дни ползване се оправи. Като визия и качество на изработката е просто прекрасен. Днес си поиграх с 7 плюса, че го подготвих за продажба и направо не можех да повярвам какъв кютук е спрямо S8, въпреки че е реално с по-малък дисплей. Нямах никакви проблеми със смяната на платформата, ползвам си и iPad Pro, харесват ми и двете. Нямам нито един от проблемите, описани от Алгор. Закача ми се автоматично в колата, не се разкача, а пътувам на големи разстояния всяка седмица. И ако се правят сравнения като размери, то не трябва да се забравя, че Ноут 8 е с много по-голям дисплей от айфона, а и има безумния стайлус. Аз лично не бих го взел, защото за по-сериозна работа предпочитам таблета. Обаче темата е за юбилейния iPhone, а последните 20 страници са само за 8 и Самсунг

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, MM-iphone написа:

  Или всичко за 8+ или въобще да не се коментира :D .

Не е въпроса кой с чий пост не е съгласен или е и ако имате какво да кажете, направете го.
Пишете си мнението, без значение дали е в полза на iPhone или на Самсунг, защото не виждам някой да е наказан, че харесвал марка, различна от Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...