Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Деси в кой магазини не става ясно от поста ти.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във всички големи хипермаркети за бяла и черна техника, мтел и теленор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси в кой магазини не става ясно от поста ти.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Това е съобщението на оператора, не се споменават магазини, а цените ще пуснат заедно с предварителните заявки. Теленор е това, сега зацепих какво ме питаш :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За себе си съм осъзнал, че ако един iPhone ме кефи дори малко от клипове и снимки, то на живо ме изумява! 

Въпроса е да няма сериозни дефекти, които да се проявят в последствие, което никак не е неочаквано за Apple, та да видим...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, не е баш като преди, но пак си я има тръпката. Като дрога е чувството да пътуваш с новия iPhone от магазина към вас и да ънбоксваш. Чак след няколко дни ефекта отминава и осъзнаваш колко си назад финансово :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееее стига де Викторе. Няма я магията? Какво трябва да вадят всяка година, за да се поддържа магията? А и в началото не знаехте какво да очаквате. Вече всичко се знае месеци преди пускането и може би затова " магията " я няма. След изчезването на магията идват други неща - а това са вече наложената марка, наложените услуги покрай продукта, удобството на ползване, постоянните ъпдейти с нови и нови неща и все пак да не забравяме, че се добавят технологични подобрения постоянно. Нека не забравяме и качеството на продуктите. Каквото и да си говорим ги ползваме по 2-3 години ( поне повечето от нас ) и продължават да се поддържат и да получават всички възможни екстри и подобрения от софтуера. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 Цените са ясни, ще варират от 2249 за 64GB и до 2699 лв за 256GB. И на 3.11 ще има достатъчно бройки при всички търговци, които предлагат Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато баща ти работи в Apple.. :)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И дата в началото на клипа е 15-ти Септември, въпреки че е качено на 21-ви Октомври. Ако наистина е от 15-ти Септември :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, mirror написа:

 Цените са ясни, ще варират от 2249 за 64GB и до 2699 лв за 256GB. И на 3.11 ще има достатъчно бройки при всички търговци, които предлагат Apple.

На тези данни може ли да се вярва и кога ориентировъчно кога ще излазат официалните цени за България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел вече има цени на сайта си, а за Теленор ще ги пуснат с предварителните поръчки


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ElemenT (a.k.a. Chiko) написа:

На тези данни може ли да се вярва и кога ориентировъчно кога ще излазат официалните цени за България?

Аз лично вярвам само на тези данни - тоест на този човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, algor написа:

Аз лично вярвам само на тези данни - тоест на този човек.

Очаквах да е по зле от към цена...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената е уеднаквена в цяла европа.
Аз лично погледнах Германия, Англия и тук - разлика да има 2 до 5 кинта заради курса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между немската и английската цена обърнати в левове е ~70 лв. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започвайте лека по-лека да продавате 8те!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че бройките ще се разпродадат в първите няколко часа през нощта. В цял свят няма да има (колкото и да си мислим, че е маркетингов трик), па у нас за първа година ще има предостатъчно, че даже и започва на същата дата като за големите пазари... Нещо странно има в цялата ситуация. А, и цената да е 1:1 спрямо европейските сторове?! Това никога не е било. Дори с 8-цата не е така (и цената, и стартовата дата). 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, kal1ch написа:

Разликата между немската и английската цена обърнати в левове е ~70 лв. 

Ок, така да е.
Не ги смятах на калкулатора, честно казано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Редактирано от ElemenT (a.k.a. Chiko)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно изглежда с това черното отгоре...наживо май ще е по-зле :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Та, къде викате да се насочваме? В технополис май най-рано получават бройки винаги.

От операторите едва ли ще го продадат на някого свободен, те искат да връзват хората с договори.

Дайте някакви насоки, какво да правя на трети? 

Дано iStyle организират среднощна премиера като на 8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да наблюдавам iStyle, iCenter, Технополис и еМаг. Петък в полунощ който пусне първи предварителна заявка ще ми вземе парите. :)

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...