Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Нещо странно има в цялата ситуация.

Кое му е странното, аз нещо не зацепвам. Какви световни конспирации те гонят?!
Това е първия модел на Апъл който е почти на двойнна цена спрямо осмицата( ако сравниш Х модел 256гб с осмица 64гб ). Комбинацията от висока цена, излязъл нов модел - в случая осмица, достатъчно произведени бройки и не толкова голямо търсене на Х модела, а и по добра дистрибуция(понеже е скъп телефон - трябва да го има навсякъде за по големи продажби) определя факта да го има в Бг на официалната дата. Даже Апъл го потвърдиха че ще имат бройки в тяхните магазини който иска да влезе и да си купи. Ето например аз мога да го взема (както и всеки де) през лизинг, през оператор, през Апъл ъпгрейд програм, в брой ако щещ но няма да го взема. Просто Апъл не можаха да ме убедят да дам два пъти повече пари за нещо което, не е два пъти по добро от настоящата линия нормални (7/8 серия) телефони. Когато след 1/2/3 години стане нормална цена 1000/1200£ за телефон ща не ща, ще го взема, но до тогава ще взема една нова седмица или някоя осмица на месец/два - то човек след вас да ходи и ви взема телефоните на по месец .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@koksibg , ти или нещо не можеш да смяташ, или си прекалил с кофеина.

Анализът ти защо от ден 1 Х-а ще се предлага в БГ е тотално лишен от всякаква логика. А Епъл остава и да не потвърдят, че няма да го има по магазините им (официалните Apple Store, а не reseller-ите)... От месеци световните медии бълват, че няма да има достатъчно наличности и сега изведнъж го пускат у нас по-рано от щатите (имайки предвид часовата разлика). Това никога не е било досега, а доводи, че телефонът бил скъп и затова трябвало да го има навсякъде, са безсмислени. Същото важи и за мнението, че интересът към Х-а е малък :D 

Ще се разбере до няколко седмици, но вероятно наистина е имало тотална дезинформация, идваща от фабриките (или по-скоро apple).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дреам.
Във всяка държава в 8.01ч е отворен сайта за преордър. Така както в Австралия са първи идва ред и на останалите държави да го поръчат според часовата разлика и когато при тях е 8.01ч сутринта. Когато при нас е 8.01ч сутринта в Америка е да речем 12.00 през нощта на предния ден - те са назад от нас в часова разлика от -8 до примерно -15/16 часа назад. За това ще го има по рано. Не е лошо да погледнеш световния часовник.
Забравяш как преди Апъл казваха не се редете на опашки бройки няма в магазина - само онлайн ордъри.
Аз пак не можах да разбера кое му е странното - ще ми обесниш ли моля те?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От всичко се хвана точно за часовата разлика, което беше бъзик. Добре, че ми каза, че САЩ са с 7-10 ч. разлика спрямо нас. 

За какво водим тия безсмислени спорове? Аз не съм твърдял нищо за сигурно, а споделям какво ми мина през ума - как месеци се говори, че няма да има достатъчно бройки и изведнъж се оказва, че има за всички и че дори БГ е сред първите държави. Трети път няма да го повтарям. 

Кога Епъл са казвали "не идвайте да си купувате айфон от магазините ни"?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто епъл изиграха маркетинга тая година на високо ниво. След като ще има такива бройки и при нас в БГ на датата на примиерата, до нова година ще ударят поне 50 милиона продажби, а може и повече ако смогнат с производството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То само се води, че ще има бройки, чакайте да видим дали наистина ще е така. Мен много ме сърбят ръцете вече, чувствам се като пенсионерка, на която телефонни измамници са й съобщили, че внучката й е катастрофирала... иде ми да метна 2.5 бона през балкона и да е мой вече. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само е БГ, но и по чуждите форуми се говори за задоволителни наличности още на 3.11. От човек работещ в една от техно веригите, чух че при тях партидата ще дойде на 6.11 в сравнително големи количества. Ситуацията ми напомня малко на Jordan Brand, на Nike им писна търгашите да правят маса пари от клиентите, изкупувайки всичките наличности в първите минути на премиера на дадени обувки. Та същите увеличиха цената на обувките и пуснаха по-големи количества, така рязко отрязаха риселърите. Та много сходно е и с новият iPhone, ако се окаже че бройки ще има за всички на премиерата, може би и на Apple им е писнало, да се правят пари на техен и на гърба на верните им клиенти. Но това са само мои лични размисли, нека да видим какво ще е положението другата седмица. Аз лично се надявам на Space Grey 64 GB, възможно най- скоро :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А по принцип тия технополис и Емаг обявяват ли някакви предварителни поръчки или направо когато имат телефона? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на Технополис пише, че ще има предварителна поръчка от 27-ми. При еМаг има само "Очаквайте Скоро."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, значи ще се дебне в Технополис! Има ли онлайн плащане? В смисъл при самата поръчка да знаеш, че просто си го платил и вече чакаш 3, а не да се чудиш дали ще стане или не...

Надявам се все пак в България наплива да не е толкова голям и просто да има бройки за откачалките като мен.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.technopolis.bg/bg/PredefinedProductList/iPhoneX/c/permalink-iPhone-X

Страниците вече са налични, но все още няма цени.

Аз реших да си направя регистрация, за да мога да си направя всичко максимално бързо, когато дойде момента. :) 

Има опция за наложен платеж, банков превод, ePay и с банкова карта. 

Ще се състезаваме ли? :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май да. И аз направих регистрация и сега ще си въвведа картата :D 

Ти за какъв ще се бориш? Аз искам силвъра поради простата причина, че няма gold, но и черен става в краен случай...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Space Gray 64GB за мен.

А, и за съжаление няма опция за въвеждане на картата. Но може да си попълниш адреса за доставка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не го искам до адрес, до колкото ми е известно тези, които са го поръчали в магазин са с предимство :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ще ви помоля да ми оставите една бройка, ако може черна 64GB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е сега вече се притесних! При предполагаеми 6 милиона първоначални бройки, в България сигурно ще има 4, да предлоложим, че 1 има в Теленор и една в Мтел, а останалите 2 са в Технополис... ставаме много :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, има още повече от седмица, успокойте се, няма да има налични бройки на 3-ти както всяка година ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще напиша един сърцераздирателен мейл до Технополис, с молба да ми запазят 1 бройка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, ще има. Стой и гледай. Може би не за всички, но ще има изненадващо много ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обещано! Пратете Боби Ваклинов ;) 

 

За теб конкретно ще има. Слушкал си цяла година и си си папкал кашичката :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братовчедка ми която работи в Технополис (Благоевград) ми звънна сега и ме увери, че бройка за мен ще има на 3-ти и не е нужно да спя пред магазина защото ще ми пази и мога да си я взема по всяко време през деня. :D От централния склад ги разпределяли така, че във всеки техен магазин да има, дали да вярвам? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали ти е рода, защо да не и вярваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...