Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Аз взех 1 за мен и 1 за @algor от Технополис.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В iStyle още ми пише "в процес на обработка" и при вас ли е така? А в Technopolis уж е създадена поръчката, даже са две, ама нито ми се обаждат, нито нищо :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споко, ще ти се обадят, нали ти обещах, че ще те уредя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готово хора! И аз се уредих, звъннаха ми от Технополис и казаха, че 99,9% телефона е при мен на 3-ти, 0.1% вероятност имало да не дойде ако куриера умре по пътя, така казаха... 
Все още не мога да се зарадвам напълно, тъй-като в България нищо, никога не е сигурно, но все пак... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти, че всичко ще е наред;)

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Открийте разликата, от Ментел ме увериха, че било техническа грешка, аз от своя страна ги обвиних, че е умишлено с довода,че това им е пореден небрежно и тактически заучен номер, следователно ги попитах "Защо тази характеристика не я бяхте сложили на 64gb *Олеофобичното покритие *"!

7fce2e4b2a1b2b5900164a65b72fa71f.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с ъпгрейд програма в чужбина, успя ли да си резервира телефон за 3-ти ?
Щяла сутрин се пробвам и ми дава, че има налични в най-близкия до мен магазин , а успях чак сега и датата е “до 9 декември “ , да пристигне....



Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли кво, върви на 3 в някой магазин и си го вземи от там. После отказваш уеб поръчката и си готов. Казаха че на 3 ще ги има в магазините за уалк ин покупки.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май така и ще направя . Ще им дам и малка възможност да ме изненадат с един мейл , че телефона ме чака в магазина на трети... Нали пишат “ до 9 декември :)
Все се надявам, че слуховете за недостиг ще си останат само слухове и телефони ще има.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наложи се да изтегля парите преди да ги внеса в съотвената банка по сметката на Технополис и не осъзнавах, колко много са всъщност докато не ги пипнах. Това са луди пари хора, малко или много всеки фен на apple има някакви психически отклонения, но дано поне и този път си заслужава. :D От на “ще мина на самсунг, за да не си давам излишно парите” през “абе ще си взема iPhone 8 plus и ще мирясам, само 300 лева отгоре трябва да доплатя” та до “Omg новия Х, искам го! Take my money bitch, нямам търпение”.  

Става ми по-леко само като си помисля, че някои хора дават двойно на тия пари всяка година за цигари примерно... 

Един ден ако имам син бих го зарибил и него пo технологиите, за да няма пари за вредни глупости. :D

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като си помислиш, че някои кифли дават повече пари за екстеншъни и парцали, ще ти олекне. Всеки си има някакви слабости, но технологиите са най-полезната, ако може да съществува такова определение. Радвай се на телефончето като го вземеш, веднъж се живее  всеки избира как да го направи.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не е като дал си 1500 за нот8 примерно и след 6м ,продаваш го за 600, нали тук поне се държи цена.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днеска малко се улях, та сигурно ще имам 2 излишни бройки. Поръчах от където можах :). Като дойда ако има мераклии, цени по касова бележка. :) 

 

 EDIT:Най-интересното е, че никой не ми потвърди на 100% че ще имам бройка на 03.11. Аз имам опит със сроковете за доставка на двата Техно магазина. Преди време поръчах apple TV4, от елате да го вземете утре, чаках 10 дена. Същото и миналата година с macbook pro 8 дена, при уж наличен продукт и доставка до 24 часа. Да се надяваме че този път нещата са по-добре. 

Редактирано от yovet0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз поръчах две бройки  256GB от Технополис. Увериха ме, че ще ги имат и на 3-ти ще ги получа. Платих ги по банков път. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви излъжат и в петък няма телефони поне ще ви остане утешението, че сте се преброили супер епъл маниаците :)
А аз си мислех, че съм прахосник...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви излъжат и в петък няма телефони поне ще ви остане утешението, че сте се преброили супер епъл маниаците
А аз си мислех, че съм прахосник...

Абе теб като те знам с часовниците какви чудеса сътвори, тези с iPhone X с мед да ги намажеш :D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като ви дойдат 10-ките, пуснете 8-миците си на 800лв в пазара :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимам 3


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Абе теб като те знам с часовниците какви чудеса сътвори, тези с iPhone X с мед да ги намажеш

Трай си поне тука да ме не разбират к'ъв съм прахосник :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом сме във форума и сме фенове на Apple, малко или много всички сме прахосници. :D 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...