Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

преди 3 часа, Victormihov написа:

 Само не знам догодина колко цената ще се срине от тия 2500лв, че догодина по това време ще има други голям Х, малък Х , а12 процесор:)

Дал си 2500- продаваш го за 1500:) абе малко боли сърцето:)

Извинявам се, но този...анализ, да речем, е твърдо лишен от логика и смисъл (за мен, разбира се).
Утре ще пусна във форума третия 7 плюс от семейството.
Първите два ги продадох единия за 4 дни, а втория още на първия ден на цена 1100 лева.
И трите съм ги купил миналата година на цена 2 000 лева.
Абсолютно нормално е, след като съм скапал от ползване апарата си 12 месеца, да го пусна за продажба на близо 50% от продажната (в колкото и брилянтен външен вид да е) цена.
И това ме устройва.
Пазара не позволява да си правиш експерименти и колкото по-неправилно си оценяваш стоката (със завишена цена), толкова повече пари губиш като продавач.

Както и да е.
За мен покупна цена 2500 и продажна след една година 1500 е съвсем в реда на нещата.
Друг е въпросът, че българина иска да купи нещо за сто лева (примерна е цената), да го размаже от ползване 2 години и да го продаде за 120 накрая на втората.
И много българи робуват на принципа "мое се скапе тук у шкафо, ама за по-малко от тия Х лева дет съм казАл, нема го дам".

пп. Горните съждения са за пренаситен от дадената стока пазар в мига, в който тръгнем да си продаваме нашата.
Ако въпросната стока е единствена на пазара втора ръка, тогава вече ще говорим за друга бира и друга цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Victormihov написа:

Човек може да пуши по 6 кутии на ден и пак да даде 2500лв за Х-икса:)
Това няма нищо общо.

Колкото до пачката пари, доста са да:)
Много работи можеш да купиш с 2500лв,  

Само не знам догодина колко цената ще се срине от тия 2500лв,  

Дал си 2500- продаваш го за 1500:)

Тук пишеш за германски марки, нали?!?!

Не знам какво те обиди в поста ми, но не мисля си струва да се въртиш и опитваш да говориш глупости от сорта на "разсъжденията не ми са Български що се отнася за пари и покупко-продажба на стоки,".

Дреме ми какви са ти разсъжденията, като действията ти са български, цените ти са български, а и опитите ти да продаваш телефоните си на силно завишена цена също са български (наблюдението ми е от обявите ти в този форум, а не от Съветския Съюз).

Аз спирам да пълня темата със спам и ти пожелавам приятна вечер!

Редактирано от algor
Правопис, мноу ясно!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, той е евреин, бе. На българите само им продава дебело, щото са балъци, не са като богоизбраната раса :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, прецакахме се! В olx ги има 256 гиги за 1600 лева. 

Много бе! На фона на оригиналните нови ролекси по 35 лв.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе по кутията как можем да разберем дали телефона е силвър или спейс грей? Те са еднакви отпред...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се вижда имея -  в сайта трябва да покаже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би отзад ще пише?

За първи път от 5 години се замислям да си взема кейс за новия телефон... Засега се спрях на сивия кожен от Apple, който е 115 лв. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споделете кой на какъв цвят се е спрял.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз заложих на класиката - черния / Space Grey

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз май ще си остана с 7+! Догодина с Хs за да му изчистят бъговете. Направо не мога да повярвам как броите 2600лева за една стъклена играчка!?! Епъл се оляха с цената този път. Или парите загубиха стойността си , не знам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако смяташ догодина да направиш същото, това че тази година няма да го направиш не те прави по-различен от нас. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Dean написа:

Абе по кутията как можем да разберем дали телефона е силвър или спейс грей? Те са еднакви отпред...

Бял:

venyageskin1_2017-oct-28-2.jpg?quality=8

 

Черен:

venyageskin1_2017-oct-28-1.jpg?quality=8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това някаква шега ли е или аз не мога да открия разликите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е в уолпейпъра


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е в белите пръсти и черния кец


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма разлика и двата телефона са с черен панел отпред така да се каже


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма разлика единия wallpaper горе в ляво е зелен, другия е червен!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма разлика в телефоните отпред, не знам тези снимки от къде са, но не мисля, че има разлика в тапетите на оригиналните кутии, ще видим като започнат да ги получават колегите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз направих един Pre-Order  от Теленор. Сърце ме боли да дам 1800лв....преди 6 месеца като купувах  S8+  за 1300 като че ли не се напрягах така :D .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко видях калъфчета за Х и самата им форма е супер грозна, все едно някакъв малък квадрат.... ужас е. Сега не знам какво да очаквам от телефона и всъщност се замислих, че за първи път в живота си купувам телефон, който дори не съм виждал на живо. :D 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...