Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Не съм сигурен, но по ревютата май се споменаваше, че леко плъзгане надолу на чертата активира reachability. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дисплея е доста по добре от 7цата. Фейс ид работи сиймлесли за сега, въобще не ми прави впечатление даже. Реално обаче няма смисъл от 7-8 да се качваш на 10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега е просто swipe to unlock с чертата долу, да. Колкото до FACE ID - въобще не се шегувам. Отключва се когато погледнеш горе в черната линия, а не в самия дисплей, което прави сканирането на лицето безсмислено защото реално работи като функцията за отключване с ириси при SAMSUNG. Аз като взема телефона веднага очите ми вървят в съдържанието на дисплея, а не в черната линия, което прави FACE ID безсмислено за мен. Върнаха ме във времената преди 2014 където можеше да защитим данните в телефона си само с парола. :D
За батерията не мога да кажа нищо все още.

Плюсове на iPhone X - 
1.Предната камера е много добра.
2.Дисплея е феноменален откъм качество на самата картина, най-добрия дисплей в смартфон НЯКОГА и го казвам като човек, който е ползвал каквото ви дойде на ума и има база за сравнение. 
3.Невероятен дизайн, щом се докоснете до това малко съкровище никога повече няма да гледате със същите очи на остарелия дизайн на 8-цата, просто тотално ретро и отживелица изглежда вече, поне според мен.
Като цяло мога да кажа и още много други плюсове, но в момента говорим за такива, които само Х има, иначе звука, бързината и другите неща, които добре си познаваме от iPhone 8 също са си плюсове за самия телефон.

Минуси -
1.FACE ID не става, за мен тази "функция" за момента е провал! 
2.Малък екран, или по-скоро тесен, който е чак дразнещ ако сте фенове на ПЛЮС моделите.

Само 2 минуса (за някои и черния нотч е минус, но за мен лично не е), но много големи! 
Минавам на Х, оставам с него, но за първи път с голям носталгичен ход към "стария" модел го правя, а предни години съм се хвърлял на новия със 100% кеф и увереност.

Сигурен съм, че догодина iPhone Plus с усъвършенствано FACE ID и голям екран ще е точно това, което трябваше да е сега Х, но това са си Apple... 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се сканираш за фейс ай ди, се сканирай докао гледаш в дисплея а не в камерата. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, искам да се поправя за FACE ID, има опция дали да изисква съсредоточеното ти внимание към камерата преди да се отключи или направо като ти види мутрата да се отключва. Настроих го и сега е като по масло, отключва моментално отдалече, на тъмно, под крушката и е така, както трябва да е. 
ОГРОМНО ОБЛЕКЧЕНИЕ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе да, става не става?

Изпратено от моят стационарен телефон с подкрепата на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става. Откъде да знам, че я има тази опция, за да я махна и всичко да е както искам? :D Работи идеално FACE ID, махаме го от минусите и остава единствено малкия екран като такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз срещам известни проблеми с Face ID, но далеч не колкото колегата @Dean. При мен от време на време се бави от половин до 1 секунда, но в 90% от случаите работи перфектно.

Хардуера е уникален наистина. Точно все едно държа нещо от бъдещето. 

iOS-а си мислех, че ще е по-оптимизиран за него, но уви не е така. Пак срещам разни дребни проблемчета. 

След ден-два ще споделя по-подробни впечатления. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тебе малък, за мен е голям екрана
Все някой ще има недоволен
Най-добре щеше да няма 8, а да пуснат Х и Х+ със размерите на 8-иците

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Феновете на Епъл - 5,8 инча вече им малее :D. До преди 3 модела 4 инча беше идеален ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Anthony написа:

Верно направо е незабележима лентата. Даже не се забелязва как ти закрива детайли от клипа. 

Щото пък на 16:9 телефон или телевизор ще я виждаш тази част която закрива лентата. Или вместо нея предпочиташ да имаш ленти отгоре и отдолу.

Моя проблем при видео в хоризонтално положение е че няма как да го хвана без да закривам екрана, а не лентата отстрани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 2-3 часа ползване започвам да се наслаждавам вече, като посвикна окото с този вид екран. Красота! 
23172618_922538284561459_956639322187503

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде по назад може някой да е питал ама не ми се търси. С коя версия на ios е телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11.0.3 мисля, ъпдейтна се до 11.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Феноменално грозен самсунсг с iOS- всеки път като го видя и това е асоциацията която правя 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, penmark написа:

Някъде по назад може някой да е питал ама не ми се търси. С коя версия на ios е телефона?

Повечето идвали с 11.0.1. Включително и моя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да Помоля, всеки който не харесва по някаква причина дизайна, телефона, дисплея или каквото и да е, да изкаже мнението си, но да не го повтаря и натяква във всяка страница на темата. Нека оставим всички останали потребители да се възхищават и харесват устройството и да не се създават допълнителни конфликти. Все пак е форум на iPhone, а на вчерашната дата беше пуснат в продажба юбилеен модел по случай 10 годишнината на любимото Ни устройство. Благодаря предварително на всички който се вслушат в тази молба. Peace!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А тези които се възхищават, може ли да възхваляваме ?

Peace

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Издържа стандартни тестове за изпускане, поне външно оцеля :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да запомни две лица така че двама да могат да го отключват?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може, само по едно. Иначе ако си затвориш едното око, пак работи xD

На кутията забелязахте ли датата и часа? Момента от кийнота когато дават за SteveJobs Theatre-a ;( 

Редактирано от apomarinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...