Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Ами прочети предишните няколко страници

Някой се беше похвалил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах от Теленор два броя, и двата пристигнаха. Както вече писах, не ми се бяха обадили, аз ги търсих и си ги взех от магазин на оператора, който бях упоменал при потвърждението на преордъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам по колко време реално кара батерията на галъкси ноут 8, на този тест не мога да повярвам

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всеки е индивидуално, но андроид фенчетата много обичат да се хващат на тези ревюта! Батерията на Нот8 е пълен кенеф , не знам тоя тук как докарва това време но при мен нота едвам изкарваше 10ч с едно зареждане докато iPhone 8+ го зареждам през ден със същото ползване!


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, lambreto написа:


За да спреш разместването на иконите трябва да натиснеш "Done" горе в ляво - с хоум бутона беше много по-удобно. Може би трябва да го направят да можеш да го спреш с натискане на някое празно място вътху екрана. Но все пак разместването на икони не се прави всеки ден.
За да спреш някое приложение трябва да отвориш task manager-а (или както там му се вика), да задържиш върху някое от приложенията и чак след това с слайд нагоре или с натискане на "-" бутона горе в ляво да го затвотиш. Все си мисля, че може да се мине и без втората стъпка - задърженето.

За спиране на разместването винаги съм ползвал пускане на контрол центъра, но сега върши работа и хоум суайпа (да го кръстим). А за таск меринджея открих че след като задържиш да излезне - вече може да ги фликваш ихуууу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До момента съм доволен от батерията. Снощи го махнах от зарядното и в момента има още 45%. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вече втори ден се самоубеждавам колко ми харесва телефона и при всеки допир на 8 Plus и огромния му екран ентусиазма ми сексва. 

Съвет: Всички с 7+ или 8+, просто чакайте следващата година за Х+ защото не е лесно да платиш повече, а да имаш чувстовото, че си даунгрейтнал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, kal1ch написа:

До момента съм доволен от батерията. Снощи го махнах от зарядното и в момента има още 45%. 

Щракни снимка де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече е на 35%, защото не спирам да го човъркам. :D 

102scns.png 1z3yrt1.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах впечатлен съм от батерията. На 15% е в момента, при ползване на hotspot-a в продължение на 1:30 мин. и слушане на онлайн музика в продължение на 1:20 мин., останалото ползване е свързано с настройки на телефона. fe012d6bb4b462891ce59d8492bc4b46.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли каква е резолюцията на екрана на Х-а, за да си направя предварително тапета с капките, че само него мога да го понасям на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера разцъках един в теленор и наистина на живо това изрязаното на екрана не дразни. Подразни ме само като тествах на клип в ландскейп режим. Абе на живо телефона е много по-добре от на снимките в нета. Хареса ми. Само цената не ми допада. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Victormihov написа:

Екрана усещате ли го по-качествен от 7/8 плюс?

Ето това е много интересно защото единственото усещане за по-качествено е черното, иначе ги сравнявам с 8 Plus-a и мога да кажа, че всичко останало си е абсолютно същото. Освен това при Х отстрани има съвсем леки и почти незабележими розови ивици, но няма как, при всички OLED дисплеи е така.

Общо взето преди при Apple беше най-качественит LCD дисплей, сега е най-качественият OLED дисплей.

Но ми се струва, че ютюбърите прекаляват с възхвалите, било забележимо по-качествено всичко като се сравни с 8, а аз не забелязвам нищо по-различно от наситеното черно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, ayl написа:

Някой знае ли каква е резолюцията на екрана на Х-а, за да си направя предварително тапета с капките, че само него мога да го понасям на телефона.

Я ги дай и на нас тези капки ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Клип от тубата , за тези на които им липсва хоум бутона : 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се примиря с “тесния” екран, разваля ми целия experience от боравенето с иначе ненормално красивото устройство. Реших да остана с 8+ и догодина с по-голям екран вече ще е друго. 

Та ако някой има заинтересован - ЛС, 2250 лева заради двата дни ползване и по живо, по здраво! :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След два дена ползване на телефона ето нещата които не ми харесват:

1.Екрана ми малее (да знам, че 5.8" е повече от 5.5" но в случая не е :) ) всичко е по малко в сравнение с + моделите най дразнещо е при снимки и при ползване на клавиатурата.

2. Не показва процента на батерията.

Нещата които ме кефят максимално са:

1.Качеството на изработка.

2.Дисплея (топ ноч :) )

3.Фейс айди - за два дена не ме е подвело нито веднъж, най бързия начин за отключване е рейз + слайд.

4. Лесното използване с една ръка.

Лентата отгоре ми е най противоречива на моменти ме кефи на моменти ме дразни на моменти не я забелязвам.

Като цяло супер бързо свикнах със жестовете всичко е както очакваш да бъде с изключение на контрол центъра просто е неудобно да е горе, проблема се решава с ричъбилити ама си е един жест повече и не е интуативно а иска запомняне...

За батерията още не мога да дам мнение.

Като цяло съм доволен но едва ще изчакам до догодина за да си взема + модела :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За активиране на таск менежера има и друг начин. Вместо да се задържа след слайд нагоре, може слайд на горе и после наляво или на дясно. За мен този вариант е по-бърз и естествен.

Редактирано от lambreto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също така, за затваряне на приложения от таск суичъра вместо да се натискат минусите може да се задържи пръст върху приложението за миг и след това слайд нагоре. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, lambreto написа:

За активиране на таск менежера има и друг начин. Вместо да се задържа след слайд нагоре, може слайд на горе и после наляво или на дясно. За мен този вариант е по-бърз и естествен.

Ако поста ти е провокиран от моя....

За таск мениджъра е ясно става с бърз жест наподобяващ обърнато L или дъгообразен от средата долу.

Мен ме дразни контрол центъра (това дето слайдваш надолу от горния десен ъгъл)

Редактирано от petar.petrov
правопис :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...