Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Хм, по-евтино от САЩ? Дано е вярно. Иначе гледах на тези SquareTrade и за други телефони, като пак е горе - долу същата работа. Даже за Galaxy S8 казват, че е единствения телефон, който се е счупил от всички страни още при първото изпускане. Аз тенденциозност не виждам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Информацията ти е грешна. Смяната на дисплея струва 279 долара. 

Смяна на задното стъкло, обаче наистина е 570. 

А относно всичко останало, което изписа - как пък точно на тези дето продават застраховки им се чупят най-много телефоните не знам. Сигурно е някаква случайност. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Anthony

Никой нищо не е казвал за тенденциозност и че трябва да се гледат само ревюта без критика. Нормално компания която предлага застаховки да наплашва клиентите, за да си правят застраховки на завишени цени. Независимо дали е iPhone или Galaxy.
iPhone X нито е най-здравия, нито най-чупливия телефон. И сам може да си избереш кои ревюта да гледаш. Като изгледаш 10-тина ще си изградиш собсвено мнение. Не е нужно да вярваш на първото на което си попаднал.

Редактирано от lambreto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Собствено мнение от ревюта трудно си изграждам. Всичко е въпрос и на късмет, даже най-вече на късмет. Дано на никой не му се наложи да разбира колко струва смяната в действителност. Гърба поне лесно се защитава, макар и с цената на загрозяване. Интересно ми е как е като грип, хлъзгав ли е много? Това е и големия недостатък на стъклото. Иначе да, нормално е да наплашат клиентите, но надали е с манипулация на тестовете. Все пак в Щатите тези неща се наказват доста жестоко, съмнявам се да рискуват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хлъзгав е много... добре, че си ползвам телефоните с кейсове иначе не знам :) Взех си от алито 4d протектор за екрана, мога да кажа, че е ТОП!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, алуминият е доста по-хлъзгав от стъклото. На 8 забелязвам доста подобрен грип, а на Х е още по-добре, понеже пасва идеално в ръката.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След няколко дни ползване вече и аз мога да споделя впечатленията си до момента. Тъй като предния ми телефон беше 6s за мен X-a е голям ъпгрейд, който си заслужава всяка стотинка. 

@Anthony при мен изобщо не е хлъзгав гърба. Металния корпус на 6s се хлъзгаше доста повече. 

Какво ми харесва:

- Дисплея - Няма достатъчно суперлативи в речника, с които да го опиша. Учудващо за мен, дори и с малките си ръчички успявам да боравя с него без затруднения.
- Камерите - И предната и задните вадят много добри снимки. А портретните ме правят почти фотогеничен, което си е постижение. :D 
- Батерията - Както вече споменах по-назад в темата, досега не съм достигал такива резултати с предните си телефони.
- Жестовете - Много лесно се свиква с новия начин на навигиране и дори според мен е доста по-удобно така. 
- Face ID - Не е толкова бързо колкото Touch ID и не хваща от всякакви ъгли, но тъй като имам "проблем" с потенето на ръцете всъщност при Touch ID имах по-големи и по-чести затруднения с отключването на телефона.

Какво не ми харесва:

- iOS 11 - Защо ли се надявах, че ще бъде по-оптимизиран за топ модела на годината? Малко се излагат с тоя софтуер, но стискам палци да го стабилизират скоро.
- Липсата на оптимизирани приложения - това, разбира се, е нещо нормално тъй като телефона излезе току що. Но все пак дразни.

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При iPhone X липсва опцията “Display Zoom”

AC0A177E-EFDC-4D30-8561-41BF4FC67F5F.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 3 поръчки останах без телефон. Техномаркет отново на ниво, явно не им е важна моята поръчка, даже са ми я отменили. Някой да знае къде има отанали бройки? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@yovet0, свържи се с @algor.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажете за True Tone! Ползвате ли го? Жълтее си доста.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключих го още като го зърнах в 8+ , ужасна екстра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

True tone настройва според осветлението. За мен е страхотна опция. По принцип всичките ми монитори са в жълтата гама, настроени за предпечат и на айфона винаги ми е синеел. Като въведоха night shift дойде добре, но true tone е по-консистентно и реалистично. Night shift прави всичко винаги жълто.
Явно е до предпочитания, на мен много ми харесва, на londongunner не :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано TrueTone е супер яка опция, много съм доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен TrueTone е включен, иначе ми синее. Предполагам е до свикване. Ако си свикнал с изключен - жълтее като го включиш и обратно - синее като го изключиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, kal1ch написа:
 


Всичко е ок, но две неща не разбрах. Как е възможно с малки ръчички да боравиш без проблем по дисплея? Нещо неестествено има тук. И защо си заслужава всяка стотинка?

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple са уцелили точноя размер според мен.Телефона не е “лопата” като 7Plus, удобен е за носене като същевременно предлага комфортен за работа добре калибриран екран.Единствения недостатък на този телефон е цената.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъкво инфо кога ще има следващо зареждане по магазините?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ayl написа:

Някъкво инфо кога ще има следващо зареждане по магазините?

и аз се нареждам,някой има ли инфо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...