Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

преди 59 минути, kali-76 написа:

аз да питам нещо,приложенията”килват”ли се,и как?

 

  Изгледай това видео, ще ти е много от полза. 

Edit: Ето още едно, което прави боравенето с жестовете по-лесно. 

 

Редактирано от yovet0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки, взех днес една бройка Х от Мтел.

256ГБ, черен.

Не съм го разпечатал дори.

Цената е магазинната, плюс 50 лева, които съм оставил да се почерпят хората.

Ако някой има желание, на ЛС, моля!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е много добър. Днеска направих няколко снимки. Камерата е уникат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 11/10/2017 at 20:00, Fatalizr написа:

Излъгали са Face ID с маска

 

 

Значи за да ти оключи някой така телефона, трябва да те отвлече, да те приспи за 1-2 дена, и на спокойствие да измоделира маска :lol: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да говорим тази система изглежда по ненадежна от тъч ай ди. Казавам изглежда. И не само от към секюрити. Лагава е и несъвършена. Макар че ако погледнем назад във времето и със сензора за пръстови имаше доста проблеми,таман го направиха да работи добре и го смениха


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки, взех днес една бройка Х от Мтел.
256ГБ, черен.
Не съм го разпечатал дори.
Цената е магазинната, плюс 50 лева, които съм оставил да се почерпят хората.
Ако някой има желание, на ЛС, моля!
От къде го купи, кой магазин евентуално може да има бройки?

Изпратено от моят стационарен телефон с подкрепата на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,все повече ме очарова телефончето,единствено с клавиатурата не мога да свикна още..

Купих си калъфче,но не взех протектор за екрана(тъй като казаха,че не могат да ми го сложат)

 

Моля ви,кажете къде да отида да ми поставят протектор на екрана?

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли инцидентни натискания на екрана? Щото е доста bazel free.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали стъклото на камерата е сапфир? Нещо не намирам информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сапфирена "сплав" е и се драска по-лесно от сапфир. 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хората се чудят кога ще се доредят за Х-ове, тия ги унищожават на конвейр. Верно ли ги гледате тия глупости?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме заболява сърцето като гледам такива клипове и затова не ги гледам. :)

Ето скалата  на Моос за твърдост на минералите и кое кое драска. От 1 до 10 като 10 е най-твърдо

https://www.ivenchev.com/meta/index.php?option=com_content&view=article&id=66:characteristics-hardness&catid=18:category-ivenchev

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, kali-76 написа:

 Моля ви,кажете къде да отида да ми поставят протектор на екрана?

Благодаря

В профила виждам, че пише София, та бих препоръчал Мол София и The Mall за целта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С този недостиг на iPhone X и ограничените версии...ще стане като с биткойните. Масово купуват iPhone X и го препродават.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все е било простотия, ама като тая година... Аз лично до Нова Година ако вляза в Технополис и си изляза без Х, си оставам със 7-цата до новата реколта наесен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайпа отмина и ютюбърите пропищяха вече - кой от малкия екран, кой от липсата на touch id. Не знам дали следите iJustine но тя каза, че нейна приятелка се отказва от Х и ще го връща в магазина. :D
Бройките на тия в OLX също стоят вече половин месец. 
Не мога да разбера в крайна сметка има ли истерия към този модел или няма. "Бройките се разпродадоха за минути" не означава успех в случая защото всички знаем, че наличността беше силно ограничена, а виждаме колко са го купили само, за да го продадат. От 100 бройки в България 15 са в OLX за 3000 лева. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега се успокояваш за грешката, която направи продавайки твоя iPhone X, или просто се чудиш? (Шегичка разбира се!) А тия в ОЛХ за по 3к ще си постоят, дакот не им оправят цените, те не могат да бъдат критерий според мен. И за да не съм офтопик, ще кажа собственото си мнение по въпроса - винаги е имало истерия около новия модел iPhone, умело режисирана и подхранвана от слухове, чудесен маркетинг и реклама, но я е имало и ще я има, а след това пак така винаги е имало и недоволни, защото все пак хората не са еднакви и както едни харесват и искат Touch ID например, така други обръщат внимание на новите технологии и са любопитни за Face ID и развитието й в бъдеще, размерът на екрана винаги е бил оправдание при iPhone, както от любителите на по-големи дисплеи, така и от феновете на марката, твърдящи колко всъщност са удобни тия 4 инча, така че и тук нищо ново - имаме плюс модели, съответно предлагащи по-голяма площ и ще има и мрънкане, докато не изкарат догодина големия OLED модел, който пък ще се окаже прекалено голям за някои и така всяка година по един или друг начин докато някои без много шум си купуват и ползват новия iPhone просто защото е iPhone и са свикнали с множеството му предимства и недостатъци, така други ще си лаят покрай кервана, за да предизвикат интерес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...