Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

За всички с Х, и тези който нямат Х ама се дразнят на " грозното нещо отгоре " ... Wallpaper който крият ноча ;)

 

https://itunes.apple.com/us/app/notchy-wallpapers/id1302938991?ls=1&mt=8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех кожен калъф на Apple,ма нещо не ме кефи особено(стана още по дебел телефона)и си загуби красотата,нещо некво фино бъмперче ми се ще:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с обещаните доставки от Мтел и другите?

Някой огря ли го? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към момента има айфони, но след понеделник забрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истерията по Х-ката не само не намалява, а става по-голяма.
Малкото бройки (в техно-веригите) вече са аут.
Мтел днес не получиха бройки - тоест утре е денят (уж).
Ония умреляци (Теленор) не ги броя за живи и не съм питал дори кое как е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз вече съм в клуба благодарение на Сашо algor.
Мерси много, приятелю!
Ще се постарая да инсталирам тая вечер. Какво ли говоря? То е ясно, че ще е сега, веднага...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първи впечатления:

- половината от програмите още не са пригодени за този екран. Най-неприятно съм изненадан от Gmail-приложението. Нарочно ли или ни, но тия от Гугъл са пропуснали да ъпдейтнат най-важната си програма.

- трудно се свиква с новите жестове, но се надявам до няколко дена да съм в час.

- най-неприятно съм изненадан от невъзможността да изключа телефона от страничния бутон. Това да влизам в сетингите по менютата, за да рестартирам, ми се вижда педерастка работа.

- батерията - много добре дотук: инсталирах всичките си приложения и ги настроиха (50-60 апп-а) от 56% до 32% като приключих, т.е. интензивна работа два часа и половина. За сравнение при седмицата ако стартирах от 56%, щях да стопя батерията почти докрай. Ще видими в рамките на седмица как се държи.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За рестарт задръж power+volume up/down.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става по този начин, като го задържиш за по дълго след три секунди те свързва със 112 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За рестарт: натискаш копчето за усилване, след това за намаляне и после задържаш power.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 16.11.2017 г. at 9:49, kali-76 написа:

Аз си взех кожен калъф на Apple,ма нещо не ме кефи особено(стана още по дебел телефона)и си загуби красотата,нещо некво фино бъмперче ми се ще:rolleyes:

Тъкмо ми дойде спигена:

9223748j.jpg

9223749c.jpg

и на 7цата бях със същия, много съм доволен като за 8паунда. На този даже има изрезки около бутоните и се натискат още по-лесно

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, DreamcatcheR написа:

За рестарт задръж power+volume up/down.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Точно това е комбинацията за да ти излезне екрана с Power Off.
И имайте предвид, че ако на тоя екран изберете Cancel, след това ще ви иска passcode. Да не си помислите, че FaceID не работи.
 

Редактирано от lambreto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А Power бутона за чий е там?

Само за включване?!

Тъпо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Power бутона се ползва вече за Siri и за Apple Pay. И мен ме дразни това несъответствие, но не е голяма болка - колко често си изключвате телефоните? Аз никога...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За рестарт: натискаш копчето за усилване, след това за намаляне и после задържаш power.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Не става по този начин, или аз не мога да го направя. Успях

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рядко, ама като знам че не може и ще искам постоянно да го правя :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Power бутона вече се нарича Side button и както каза @kal1ch е за сири и Apple Pay. Също така може да се ползва за Acessibility Shorcut - троен клик да го конфигурираш какво да прави. Което преди(на устройствата с хоум бутон) се превеше с троен клик на хоум бутона.

Редактирано от lambreto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с оптимизацията на програмите много дразни.Например Google Maps имаха ъпдейт преди три дена и не си оправиха резолюцията за Х-ката.

Skype също го ъпдейтнаха със старата резолюция.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах този калъф https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0751G6BL4/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

при все, че нямам телефон и един господ знае дали и кога ще го получа.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, KLM написа:

Това с оптимизацията на програмите много дразни.Например Google Maps имаха ъпдейт преди три дена и не си оправиха резолюцията за Х-ката.

Skype също го ъпдейтнаха със старата резолюция.

 

Тия приложения нали знаеш, че са на конкурентите. Забавят нещата нарочно. Все пак продават Пиксели, Майкрософтски шитни и тн.

Има ъпдейт за Х, който идва и на 8+ де - 11.1.2. С него може да си ползвате Х-а на студено и оправя някакви изкривявания в Live Photos/Videos. 

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, maxpainus написа:

В Телемор има раздвижване. Днес си взех телефона...

А би ли казал кога си го поръчал? И те ли ти се обадиха за да ти кажат да отидеш да го вземеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа го поръчах към 11 часа на 27.10, а на 3-4-ти ми звъннаха да потвърдя и днес ми се обадиха от магазина в който го бях поръчал  (без връзки).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...