Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Аз пък мисля, че това е нотификейшън панела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тц, това си е локскрийна. Всеки път след затвяряне на обаждане с копчето, при мен остава така. Двойно натискане на пауър бутона го оправя, ама е дразнещо.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз на Х не мога да затворя разговор, защото докато ми светне екрана за да се появи червената слушалка, отсреща вече са затворили, та затова сигурно не съм го виждал този бъг...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 2 натискания на бутона за заключване можеш да прекратиш разговор. Същото важи и преди да си вдигнал - първия път спира звука, втория затваря. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е така, ама в иОС 11 има или бъг (или feature казано по Епълски), да не ти затваря обаждането с първото натискане на пауър бутона, докато вече си в разговор. Просто гаси дисплея, а това никога досега не е било така в иОС. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че поведението и на предните версии беше същото. Или не съм забелязал, защото така или иначе винаги затварям с 2 натискания. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет Колеги!

От днес съм с телефона и съм очарован. Има нещо обаче което ме притеснява. Когато вляза в последно избираните номера (Recents), доло под номера с който съм говорил има малък надпис разширение (Home, Mobile, Bulgaria, unknown и т.н.) Тези надписи премигват от време на време. Не се случва постоянно, но понякога когато отворя Recents и се загледам в даден момент надписите започват да мижат. Има ли някой от Вас с подобно наблюдение или съм единствен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи един клип да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От одеве се опитвам, но не иска да го направи. Ще го издебна и ще кача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На моя пък, като го отключвам, въвеждайки 6-цифрения код (не съм с Face ID), ми се появява  черен екран и едно въртящо колелце за 5-10 секунди и отново ме прехвърля на екрана с въвеждане на 6-цифрения код. Не винаги-от 10 пъти да го прави 3 или 4 пъти, но както казвате е дразнещо/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари толкова!


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вашите Х загряват ли повече от предишните ви модели? 8-ците са със същия процесор, но моята 4.7” не загряваше така от най-малкото натоварване (например фейсбук аппа - за 10 мин ползване става чувствително топъл отзад под камерите, където е и дънната му платка). Всички знаем, че топлината е враг номер 1 за батериите...

И друго: Когато остане около 1% живот на батерията, моят Х започва да тротълва и да лагва неистово, при 8-цата нямам спомен за подобно поведение. При вас има ли такова нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе вие да не сте с някакви реплики?

Всичко бачка на 6, няма забиване, няма респрингване, няма загряване, а бе всичко си е 6 точки!

iPhone X

11.1.2

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички проблеми идват от приложенията, които не са оптимизирани. Какво давате пример с Фейсбук? Ми всеки знае, че тая програма винаги е била най-бъгава, най-лагава, най-лакома на батерия и всички други най- най- от лошия спектър.
Аз нямам фейсбук, инстаграм и други такива модни бози и телефона, както каза mirror е без забележки - зареждам на 4 дена и върша същото като със 7-цата, която зареждах на 2-3 дена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но тези приложения не са инсталирани от луната! След като са в стора, значи са ок.

И защо да налагаме мнение, кой какво да има на телефона, за който е платил 2500?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Давам за пример фейсбук апликацията, защото смятам, че е една от най-използваните в света и защото на 8-цата, която в същността си е същия телефон (CPU, GPU, RAM, radio, стъклен гръб и т.н.), тази апликация не стопля така телефона. Мога да дам за пример и camera app-a, там също ако човек се заиграе с портретните режими става доста... напечено...но този пример не е толкова подходящ за сравнение с останалите айфони, тъй като дори при 8 ги няма тези режими.

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но тези приложения не са инсталирани от луната! След като са в стора, значи са ок.
И защо да налагаме мнение, кой какво да има на телефона, за който е платил 2500?!

Грешно си разбрал, аз не налагам мнение кой какво да инсталира. Ако искаш си инсталирай фейсбук, твоя си работа, ама не се жалвай, че батерията ти пада като работиш с програмата. И да, всеки очаква повече от програма като Фейсбук, разработвана от компания с мултимилиардна стойност. Чудя се какво общо има Епъл с това, че някой е пуснал в стора шитня. Да вземат по месец да тестват всяка апликация в стора как се държи за месец на всеки от моделите ли? Или може би така трябва да се бори безработицата...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е само стоковите приложения ли да оставим в такъв случай? А и изобщо не съм на мнение, че фейсбук не работи добре. При такова ползване друга апликация незнам дали ще издържи. По-вероятно е да се взриви централата:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да не се мрънка по Apple за приложения от трети страни. Видяхте какво беше с you tube, същото е и с Facebook, но каква вина има Apple и IOS за това че други приложения скапват батерията за норматив.
Повечето коментари са: 11 е зле, батерията пада мн бързо, дано оправят следващата, всяка нова версия е шит и т н. А основното което ползват е Фейсбук, Инстаграм, някой чат и форума за да плачат.
Как пък на мен не ми е зле консумацията, като не съм пропускал модел и бета?!?
Или на някой очакванията са им нереални за момента или живеят в пустинята и няма електричество по 2-3 дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние май много се отплеснахме. Той човека каза, че му загрява телефона, а не би трябвало!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе явно тук сте се събрали фенбойчовци дето като са дали 2500 лв за телефон и няма как да има кусури. Същото е и в Nissan форума, Кашкая е супер кола, само аз мрънкам и имам нереалистични очаквания... мдам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той iPhone X е за такива с BMW, Mercedes, Audi и Porsche.

Затова аз нямам проблеми с апарата си, а ти имаш.

default_wink12.gif

Едит: в 11.2 гледам в локскрийна са ни подчертали пътя към контролния център или идеята е друга...?!?!
В предната версия имаше ли такава черта, че аз не съм обърнал внимание?

cqhoFT6-7Go.thumb.jpg.16e5871a68ddfb697c04a239d7a58225.jpg

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@algor Прав си, накара ме да се замисля... Като разкарах А6-цата и я замених за нов Qashqai преди 1 г. и почнаха проблемите с Apple - eye opener!!! :D :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, ayl написа:

Всички проблеми идват от приложенията, които не са оптимизирани. Какво давате пример с Фейсбук? Ми всеки знае, че тая програма винаги е била най-бъгава, най-лагава, най-лакома на батерия и всички други най- най- от лошия спектър.
Аз нямам фейсбук, инстаграм и други такива модни бози и телефона, както каза mirror е без забележки - зареждам на 4 дена и върша същото като със 7-цата, която зареждах на 2-3 дена.

Абсолютно по същия начин си използвам телефона и съм напълно съгласен с теб...зареждам на 4 дена и то през настолния компютър(имам лични наблюдения,че по бавното зареждане е по качествено).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...