Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Жена ми ви бие - ползва си iPhone-ите само за iMessage и й карат по над 5-6 дни, говорим за 4.7" телефони 6, 7, 8 и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен има черта при лок скрийн под батерията горе. Какъв е тоя бъг? Много ме дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази черта се появи при бета 5 ако не се лъжа на 11.2. За сега подчертава пътя към контролния център, но скоро може и друго предназначение да получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв път не разбирам. На мен ми прилича на мъртви пиксели и дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подсказва ти от къде да го извадиш. Може и да получи допълнително предназначение в последствие ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чертата я има на локскрийна и подчертава, че има падащо меню.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе!Верно,че е там..

Редактирано от kali-76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не е включена някаква опция като button shapes примерно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, Асен е прав, от бета 5 я има чертата под батерията и показва падащия контол център. Ако не си спомняте, при iOS 9 имаше и отдолу, и отгоре черта на екрана. Да не се чудят американските дядовци къде им е изчезнало менюто от отдолу на новия телефон. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И друго: Когато остане около 1% живот на батерията, моят Х започва да тротълва и да лагва неистово, при 8-цата нямам спомен за подобно поведение. При вас има ли такова нещо?

 

 

Ела да видиш как под 90% батерия 6S- ката ми (сменена с нова преди година) работи на 600Мхц, ти на 1% си се притеснил...

Свиквай, това е новата политика на Apple, като ти падне животът на батерията под 90% ще виждаш тротване много над 1% батерия:

 

2e6ce855fe15c0f395f6826477a60eec.jpg

 

Иначе на 1% е нормално да тротва- и при SE, и при 6S го имах това явление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега и ново 20 имам, което досега не съм изпитвал (предишни телефони: iPhone 4, 5, 5S, 6, 6S Plus, 7, 8)... 

Свалям сутринта Х-ката от зарядното, почти не го ползвам през деня, поглеждам как е батерията - 70%, като usage time е равно на standby time (10 часа и нещо).

Вече почвам много да й се изнервям на тая реплика!!! Идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичките проблеми идват от калпавата 11-ка. Или им пишете гневни мейли да я оправят по-бързо, или чакайте мирно, или сменяйте марката. 

Аз направих първото. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

creepbg, братле, дай да ти давам едни 500 уева и да те отървавам от тая мъка, а?
То и на мен ще ми е мъка, ама ще търпя, ко да правя...:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е ,че един от семейството като скочи на тази марка и така с течение на 2-3 години се сменя цялата техника в къщата(в случея apple) и таман си свикнал с всичко ios ,mac os и е много трудно да се връщаш примерно на уин и андроид.Както сме вкъщи с 2 макбука ретина ,1 аймак и 3 айфона и един айпад и тепърва да почвам да продавам ,не е добра идея .По добре да си стабилизират ОС-ми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, algor написа:

creepbg, братле, дай да ти давам едни 500 уева и да те отървавам от тая мъка, а?
То и на мен ще ми е мъка, ама ще търпя, ко да правя...:D

Aбе дай ми ги тия 500 уева, ама не вярвам да ми мине... :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега и ново 20 имам, което досега не съм изпитвал (предишни телефони: iPhone 4, 5, 5S, 6, 6S Plus, 7, 8)... 
Свалям сутринта Х-ката от зарядното, почти не го ползвам през деня, поглеждам как е батерията - 70%, като usage time е равно на standby time (10 часа и нещо).
Вече почвам много да й се изнервям на тая реплика!!! Идеи?

Да ти го сменя със Самсунг S8?!?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, creepbg написа:

Аз сега и ново 20 имам, което досега не съм изпитвал (предишни телефони: iPhone 4, 5, 5S, 6, 6S Plus, 7, 8)... 

Свалям сутринта Х-ката от зарядното, почти не го ползвам през деня, поглеждам как е батерията - 70%, като usage time е равно на standby time (10 часа и нещо).

Вече почвам много да й се изнервям на тая реплика!!! Идеи?

Случвало ми се е, тва ти е от някакъв апп, който явно е бъгнат или просто си ползва нещо в бекграунд нонстоп. Може да е някой системен процес за локализацията примерно. Иначе това с тротването по 5%, то ми е така и на мака, на 6-7% почва да бози яко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво нещо са тия ъпдейти! Коренна промяна в издръжливостта на батерията, сега е като на 8 Plus. Преди на 7 часа ползване беше на около 5%, а откакто излезе 11.2 умишено вечер преди да пусна да зареждам гледам как е и виждам, че на 8 - 9 часа ползване съм с 15-20% оставаща батерия, което е зашеметително подобрение. Мислех, че капацитета на самата батерия не позволява такъв период на работа, но явно пак всичко опира до оптимизацията на софтуера.

Много добре! 

 

P.S - Чета горните мнения и се изненадвам. Х при мен в момента е в най-добрата си “форма”, така да се каже. Нямам никакви проблеми и бъгове, в момента всичко в iOS при мен е съвършено, както трябваше още в първата версия на 11 да е.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама вие сериозно ли мислите, че 8 часа юзидж според iOS действително означава 8 часа “разцъкване” на телефона?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 11 нагоре се доближава. Забелязвам даже, че слушането на музика на заключен екран не влиза в usage.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове като правя снимка с предната камера телефонът ми остава на бял фон за секунда и след това ми показва снимката която съм заснел...някой друг да е с подобни симптоми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е симптом. Това ти е светкавицата за предната камера. Не е дефект, спокойно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...