Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

преди 1 час, Pe6o666 написа:

 

Какво стана със замените?

Мача свърши ли?!?

В Криейтив да, няма такъв вариант.
За другите два сервиза нямам идея.

Този мач със замените се играе само в чужбина вече (според мен) или поне има шанс там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, за всички.

Преди 2-3 месеца някъде из темите разказах тъпотията на Криейтив с моя 7 Плюс и отказа за замяна или ремонт, а същия апарат 4 дни по-късно бе подменен с нов в английски магазин на Apple.

Тоест отказват замени принципно, мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В няколко офиса на Теленов ми казват, че апарати няма ако има те са за предварителните списъци (Пловдив)?! Толкоз ли малко апарати има или всеки се е засилил да дава по 2 хилки с лека ръка 

Бърза справка показва товаc1b86d268c49bb3a957157753aae65fb.jpg
След 23-ти съм край морето и мога да взема. Имаше бройки. Наплив-не.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е аз  това видях от сайта и ми казаха на 123 че имало налични но биле само за първите резервирали. Аз по принцип ще преподписвам и за това планирах да си зема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес оставих айфона в креатив и утре ще е готов. Ще му сменят дисплея :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди и аз си мислих така,но не е така! Все пак искаме устройството да работи...не е гаранция  че новият ,ще е по-добър.Понякога ремонтираният изкарва повече...всичко е въпрос на късмет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е да го затворят както трябва - да не се наруши водоустойчивостта. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бих пробвала да се свържа със съпорта на Apple в подобен случай, защо пък като имам право на замяна ще ми отварят телефона, дори и да не се получи, поне ще съм опитала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, gogi6 написа:

Ти верно ли?

Работя в една то техно веригите...от опит го казвам ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да споделя от личен десет годишен опит! Говорим единствено за телефони на Apple , закупени само от Теленор(Глобул). Винаги, когато съм имал проблемен апарат е бил подменян с нов такъв в рамките на 2- годишната гаранция. Сменял съм телефон за разхлабен бутон след година и девет месеца ползване. Без въпроси и сервизи. Може да правя реклама на оператора, но за мен са си го заслужили. Незнам дали има човек, който си е купил Iphone от тях и да са му го върнали сервизиран. В момента, в който започнат да прилагат триковете на техно веригите в които работиш, казвам чао! Даваш 2500 за апарат, отваряш го дефектен и влиза в сервиз?! Няма как да си го причиня! Една от причините да ползвам Apple е точно възможност за подмяната при дефект. За жалост обаче, това може да се случи само при оператора, който споменах.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на същото мнение за Теленор,грижат се за клиентите си.Незнам дали има значение какъв ти е статуса при тях,но аз и моята компания сме с 23 карти и се водим корпоративни клиенти,до сега са върнати над 10 телефона поради някакъв дефект андроиди и айфони и всичките са подменени до 30 ден независимо от това колко струва ,последния беше преди 2 месеца на стойност 230 лв.Силно препоръчвам,техни абонати сме от 11 г.

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам сменен от Теленор iPhone 6 заради изгорял пиксел, дано не започнат и те с номерата със сервиза, че са ми най-на сърцето от трите оператори.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм към Теленор. Днес очаквам да пристигне моя апарат 7 PLUS за проблем в слушалката, да видим дали ще ми го заменят за нов или отремонтиран и ще пиша в темата.

Сменени ли са го с чисто нов :)

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора , от търговска верига за бяла и черна техника купен 6S не можеше да ъпдейтне към по-висока ios =сменен в сервиза на бул"Черни връх" в столицата..Преди това 4 S проблем със wifi модула купен от "ментел"- сменен и то 2 пъти щото на  втория екрана бе с проблем.Сменят ги кой ги ремонтира в България гаранционните апарати аз лично не знам

Редактирано от venelin111111
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как кой? Прочети по-нагоре какво става с Х.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, gogi6 написа:

Как кой? Прочети по-нагоре какво става с Х.

Изобщо не вярвам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво не вярваш? Аз ти казвам, че отворен телефон и активиран със зелена лента, дефект , го носим в креатив и смениха дисплея за ден.

Телефон на един ден, баси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е много кофти , политиката на Apple до скоро не бе такава..Щом в "Креатив" са го направили да знаеш ,че е от Apple според мен.Иначе за тия зелени черти се споменава на много места в нета и никъде за ремонт ,хората споделят ,че им ги сменят...но това явно не важи за България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това се опитвам да кажа. В момента шанс за подмяна има само на апарати, закупени от споменатия оператор. И не се подвеждайте по приказки от рода "Отивай в Креатив,ще стане по-бързо! Така или иначе телефоните стигат до тях" Това изобщо не е вярно. Купен от Теленор и дефектен се връща единствено при оператора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, сменили са ми го с чисто нов :) и сега следва продажба.

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ми пристига X със сменен дисплей и няма да го продам, а ще си го ползвам с кеф :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих им го върнал с няколко цветущи...

Не може така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...