Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

iPhone X не е водоустойчив! Не успя да изкара 20 Мин в басейн и 15 Мин в сауна!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужас, тъкмо мислих да си правим снимки в спато с него :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че кой е казал че е устойчив в сауна на +40 градуса влажност?: Тия горещи изпарения .....

  • Работна температура: от 0° до 35°C
  • Неработна температура: от -20° до 45°C (от -4° до 113°F)
  • Относителна влажност: от 5% до 95% в некондензираща среда
Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси китайския кенеф :)

 

Само да отбележа, че айфон 7 издържа¡¡¡

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В басейн не съм го пробвал, но в сауната е безупречен.


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да си взема една Нокиа 6

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, profusion написа:

 

  • Относителна влажност: от 5% до 95% в некондензираща среда

За мен в случая това е определящото и тук нашите сервизи мисля (дано да бъркам), че няма да признаят гаранцията.
В чужбинско шансът за подмяна е далеч по-голям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че изрично пишеше, че щети от намокряне не се покриват от гаранцията, поне за седмицата беше така за тия не съм гледала страницата ( официалната имам предвид).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А рекламата, в която плува с айфон?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Си остава само реклама както се сещаш... Не, за десетката не знам, трябва да се провери, но за седмицата със сигурност го имаше на страницата им.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Появи се много дразнещ проблем при моя Х! Вибрацията или по-скоро самия мотор за вибрация издава някакъв ужасен звук когато телефона вибрира, тип машинка за бръснене, много е зле. Дали нещо се е отлепило или разместило? Не съм го изпускал иначе, нося го с хубав кейс, чат-пат потичвам докато телефона ми е в джоба...

Това гаранция дали ще го покрие? В момента съм в чужбина и скоро няма да стане, но е към М-тел телефона и се надявам да му обърнат внимание, че то не се търпи... за момента единствения изход е изключване на вибрацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако не си някъде в джунглите, би трябвало да има сервиз на Епъл там, а гаранцията е международна и ще ти го оправят. Няма смисъл да чакаш ако те дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Появи се много дразнещ проблем при моя Х! Вибрацията или по-скоро самия мотор за вибрация издава някакъв ужасен звук когато телефона вибрира, тип машинка за бръснене, много е зле. Дали нещо се е отлепило или разместило? Не съм го изпускал иначе, нося го с хубав кейс, чат-пат потичвам докато телефона ми е в джоба...
Това гаранция дали ще го покрие? В момента съм в чужбина и скоро няма да стане, но е към М-тел телефона и се надявам да му обърнат внимание, че то не се търпи... за момента единствения изход е изключване на вибрацията.



Това че си в чужбина може би е по-добре. Отиди до някой Apple store, ако има нещо ще ти го сменят бе проблем и пак ще ти го заключат към Ментел.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, но наистина се оправи след изпускането на масата няколко пъти и вече няма проблеми. :) Понякога такива елементарни и на пръв поглед абсурдни неща просто си действат... 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До следващото изпускане може би


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти ли звучи странно и нетрайно подобно отстраняване на проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече и да ида няма как да установят проблема защото просто работи... ако пак нещо стане отивам в сервиза. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми звучи като откачено моторче на вибрацията и разчитане да се заклини някъде със удар. :(
Или сервиз или гарантирано ново проявяване на дефекта :(


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам друго, но в ebay.co.uk цената на Х-ката е бая надолу.
Вчера поръчахме за един френд на цена 700 паунда за 64-ка, но има предлагане в диапазона 650-700 пари за чисто нови, отключени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купувайте, че сега Епъл като ги спрат и ще станат с нУмизматична стойност :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде тази разлика в цената? В смисъл как се сдобиват с телефоните, че да продават на сметка с такава цена?


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо мислиш, че се продават "на сметка"? В икономиката има такова понятие "маркетингова продажба без печалба/на загуба" и още подобни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

600-700 може ако уцелиш на някой търг или пък заключен към оператор, иначе за нов запечатън отиваш на 850 паунда...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...