Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Вече втора седмица съм без iPhone X, а без iOS от 2 дни. АНДРОИДЪТ Е НАЙ-ГОЛЯМОТО НЕДОРАЗУМЕНИЕ НА СВЕТА!!! iPhone X е най-добрият смартфон във ВСЕЛЕНАТА!!!

Response time на Андроида е като на флегма без значение дали е Samsung S8 или Xiaomi за 300 лв. Имате хиляди настройки, функции, но те са напълно излишни!

Обещавам, че съвсем скоро ще съм с някакъв iPhone.

Хубав и спорен ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи защо го продаде:) И как така с някакъв iphone?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети назад как се нагълта с вода :). Е ми от моя айфон май нищо не става и не ми се вадят 1300 лв. за нов (толкова искат Креатив за подмяната). Най-вероятно ще си взема една 6-ца на старо до Октомври, когато ще си купя новия iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е 20 минути в басейн и 15 минути в сауна са си два бона в кофата общо взето, дано не е било нарочно само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали причината не е в Креатив? Май дисплей беше сменял там?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако е бърникано в телефона като нищо може да не е уплътнен добре и затова да се е удавил. Ето затова не ми се иска поне в първата година родните нахакани майсторчета да ми припарват до телефончето, ама май за съжаление това ни очаква вече, дано не се налага поне...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мирко, ако е оня бърниканият в Криейтив, заслужава си куриера до друга нормална държава и оплакване какво са постигнали. За по-малко(доста по-малко) ще си взема промоционален билет на Райън еър до Лондон и ще го занеса на крак в Епъл стор. После с документите от подмяната ще се подиграя в съда на Криейтив(за разходите ;) ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет Колеги!

Най накрая успях да заснема проблема, който ме притеснява в моята 10-ка и за който Ви бях споменавал. Ако се загледате в надписа Bulgaria под номера най-доло на дисплея, премигва. Това го прави почти винаги и не само с Bulgariq, а и когато пише mobile. Понякога е много дразнещо, защото премигват няколко наведнъж.

https://www.youtube.com/watch?v=YFmf9gG32qY

 

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега се зверя на колегата в неговата десятка, но не забелязвам подобно нещо. Колега maxpainus, леко ме успокои, че поне не съм единствения с подобно нещо.

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да не се окаже, че с колегата maxpainus сме единствените с този бъг. :D

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно наистина имам някакъв проблем защото в цитатите по-горе не виждам абсолютно нищо противоречащо на мнението ми в момента. Това, че съм писал, че в някакъв клип се оказва, че iPhone X е удароустойчив ли или онова, което беше саркастично към един потребител за Huawei-a, извадил го от контекста и вече голямата работа. Да, и в последния си пост казах, че се опитвах да се самоубедя, че iPhone X ми харесва.

Ако това, че ентусиазма за новият модел на любимата ми марка в последствие се превръща в разочарование ме прави шизофреник добре, но не смятам да се самоубеждавам излишно, че съм доволен от нещо само и само “мнението ми да остане същото”. Много хора, ютюбъри главно също са като мен, но вас ви разбирам защото в България за повечето “гъзари” тия 2300  не са за телефон, а едва ли не за позьорщина пред околните, така че радвайте се и си мислете, че сте хванали Господ за ташаците, но оставете всеки, който иска да изказва мнението си свободно, макар че като гледам почти не е останало за пред кого, само роботи и Apple зомбита със самочувстие до небето.  :D 

 

 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изказвай мнение на воля:) Щом си по темата, действай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааа значи, който си го е купил и му харесва, е позьор, зомби и хванал некой си за ташаците. Другояче не може в никакъв случай да бъде!
Ти си странен случай, купи си телефона 2-3 пъти и май в крайна сметка не ти хареса.
Е, то как нема. И аз да бях дал 2-3 пъти по 2500 за един и същ апарат, нямаше да ми е много приятно.
Ама едва ли щях да си изливам мъката по подобен начин...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на мен все още ми е много трудно да осмисля решението да стоиш с телефон, от който очевидно си недоволен. Какъв е смисъла? Да виждат хората, че си с най-скъпия айфон? Да имаш основание да бълваш негативи тук и да плюеш всички, които нямат твоя проблем?

Наистина странно нещо е българската народопсихология. Но щом ти харесва да ти е кофти - ползвай си го със здраве. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, DreamcatcheR написа:

Аааа значи, който си го е купил и му харесва, е позьор, зомби и хванал некой си за ташаците. Другояче не може в никакъв случай да бъде!.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Горе-долу за България положението е такова, добре си го казал с 2 изречения, мерси! 

Ако имах възможност в момента бих го продал, но поради определени обстоятелства точно в момента не мога, което не значи, че след 20 дни положението ще е същото.  И не знам защо ги говорите нещата така, че все едно аз по цял ден мисля колко недоволен съм от телефона си... колкото и да не ви се вярва се случва и да отивам на работа, да излизам, и да се абстрахирам от това, че използвам телефон, който не ми върши достатъчно работа. 

Мен дори ме е срам когато някой ме пита “добре, кажи сега защо е толкова скъп тоя телефон, какви толкова екстри има?” иди обяснявай, че можеш да се правиш на говорещо лайно с Animoji, като в България, очевидно, на хората не им е нужен iPhone X, за да са такива и в живота. :) Ако някой случайно не знае и ме пита колко струва казвам 1000 лева, за да не ставам повод за подигравки и то с основание. Сега, аз съм обикновен човек с обкръжение от нормални хора, с нормални български заплати, вие няма как да знаете какво е чувството. Тук нали всички сте в офиси, цял ден четете форума от аЙфона, с по 5 бона заплата сте, 3 аЙмака вкъщи и 2 служеби аЙпада, колко му е да се изфукате, че един месец сте отделили 50% от заплатите си, за да си купите най-новата джаджа на Apple, колкото и да си ви харесва старата. 

Чакам следващия, който ще се хване за 2 думи от поста ми и ще ми направи подробен психопортрет. Само не знам с приложение от айфон Х ли ги правите тия неща, или това сте си учили? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, но ти плащаш ли данък "обществено мнение"?! Какво те интересува кой какво мисли и какво ще ти каже? Какво значение има колко струва? Едно нещо ако те кефи и имаш възможност да си го позволиш, защо да не си го вземеш? Не знам пич, не те разбирам... Искам да ми покажеш един пост, в който някой се фука с джаджата си, освен мен :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се какво Х-а не може да прави, а 7-цата го прави, за да не се ъпгрейдва тая година.
Имам Х и 7, слагам ги един до друг, гледам ги, ползвам единия, ползвам другия, и не виждам нито една, ама наистина нито една причина човек, който може да си позволи новия модел и ъпгрейдва всяка година тая да пропусне.
Знаете ме от моите писания тук - аз съм всичко друго, но не и зомбиран по марката. И никога, ама никога не купувам телефон, за да се изтъквам колко съм фешън и напред. Телефонът ми никога не е на показ, не стои на масата докато си пия кафето или вечерям някъде. Стои ми в джоба и го вадя само когато трябва да се обадя. Същото е и с всичко останало - часовника ми стои под ръкава и никой освен мен не го гледа.
Така правят хората, които купуват неща за собствено удоволствие, а не с показна цел.
Чудя се защо всеки мисли, че скъпите неща са за показност само?!?!
Та това, което искам да кажа, но се отплеснах, е че всеки, който реши, че може да си позволи и иска Х-а, не трябва да взема под внимание мнението на Dean.
Давайте смело напред, няма да съжалявате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2/2/2018 at 22:12, venelin111111 написа:

Тук се вихри мнение „..кисело е гроздето..”
 

 

Моето мнение за Х-са без да го купувам е, че Апъл пуснаха бета версия на телефон на двойна цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изразяваш мнение на база на ?!?
Аз го ползвам и нямам такива наблюдения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговарям на базата на фен и притежател на Айфон още от ерата на 2G. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...а не като притежател на конктетния модел...тц тц тц до сега от мненията които виждам само на тези хора които не са го ползвали не им е допаднал модела аз също съм доста доволен от телефона
...и толкоз


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...