Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

При мен на 8+ се появи в последния месец , тел е включен но получавам смс. За пропуснато повикване - Теленор


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ML16 написа:

  Човека от Теленор ми  каза че този проблем се проявявал на всички 8, 8+ и X в тяхната мрежа. Те били подали запитване към Apple и от там им казали, че са наясно с проблем и щели да го решат в някой бъдещ update.

 

Теленорски глупости, извинявам се за включването.

Този проблем при този оператор (преди Глобул) го има от iPhone 5 (ако не се лъжа) насам и аз лично имам 6 жалби и оплаквания към Глобул/Теленор през годините и отговора им винаги е бил "Проблема не е в нашия ТВ".
Във форума е дискутирано това преди години и утре ако стигна до офиса ще помоля да ми извадят от архива сигналите и отговорите на тия дебили.
Изявен е проблема при определени клетки и на определени места и кавам това убедено, защото когато съм си в къщи съм получавал двуцифрен брой СМС-и за пропуснати повиквания, при положение, че обхвата ми е на макс и нищо не правя с апарата.
И след като сега обясняват, че проблема е с 4G мрежата, какво ли биха казали за времената, в които въпросната мрежа бе само една химера и ползвахме 3G=

Както и да е.
Спирам, за да не разводнявам повече.
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм убеден, че този проблем го има и при други телефони, различни от Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На тази мрежа съм ползвал iPhone 6 Plus; 6S Plus, 7 Plus и не съм имал такива проблеми.

С iPhone X съм от началото на ноември и това се появи след първата седмица на януари, на 3G проблема го няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък с Х нямам проблем в мрежата на Теленор, но с Ноут 4 редовно получавах смс за пропуснати повиквания. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем го имам отдавна с Теленор.. и с Iphon 6 и с Iphon 7+  -  проблема не е Apple , а в оператора.. в случая Теленор/ с другите два оператора този проблем не съществува/..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя проблем го има наистина отдавна, но не е генерален за цялата мрежа, а само на местата с новите клетки Хуавей. "Инженерчетата" на телемор си нямат идея как да ги накарат да работят правилно, затова и при всичкото им пъчене на гърди мрежата им влачи. Едно време(2009-та по спомен) имаше такъв проблем с Виваком, но там се справиха за няколко месеца и оттогава няма грижи, докато при телемор е от времето на глобул още. Преди две години смених телемор с Виваком и оттогава не помня да имам подобна случка или срив на мрежата. Не, че Вива са идеални, но разликата вади очи. Пък и ми е по-изгодно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Уфффф, май една година почивка с Galaxy S8 ми стига и е време да се връщам в "правата вяра". Отивам на лов за Iphone X.

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успех  и дано намериш твоята десетка;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте,

Имам чувството че телефона ми много грее. При Вас как е? Например след 10 минутен разговор във вайбър и започва много да грее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смятай тая глупава програма колко е оптимизирана за работа под иос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам телефон който да не грее при разговор през вайбър (без значение от платформата). Предният ми Samsung Galaxy S8 си греeше доста. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това точно казах и аз веднъж ама някой ми изтри поста (май не беше точно като за темата :)):
Иос-а и стоковите програми работят мазно, не точат батерия и никога не забиват. Част от останалите (за съжаление популярните - Фейсбук, Вайбър и т.н.) са пълен булшит и вършат всички тези гадни работи. Потребителят естествено иска да ги ползва (иначе какъв е смисъла от айфона ако пишеме и четеме само имейли и смс-и) и псува иос-а или айфона, а те нямат нищо общо с проблемите, които ни заливат от нета.
Никой не може да ме убеди, че не съм прав. Доказателство е служебната ми 7-ца, на която реших да не инсталирам никъкви програми. От нея провеждам разговори (между 2 и 4 часа на заряд), чета (между 50 и 100 имейла на ден) и пиша (по 10-20 имейла на ден), въвеждам и приемам срещи в календара. Изкарва от 5 дена до седмица с над 10-11 часа юзидж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gorgior написа:

Как му се изключва Voice Over на това чудо бре?


Sent from my iPhone using Tapatalk

General-Accessibility-VoiceOver-Off

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или 3 пъти power бутона.

Скоро го изключвах на една мацка, така беше нагласено.

“Нищо не съм пипала” каза...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имал ли е някой проблем с True Tone (Спиране)?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смениха ми у-вото, дефект на някоФ елемент от камерата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Няколко пъти ми се случва след пълен заряд на батерията USAGE и STANDBY вървят паралелно еднакви и съответно батерията пада адски бързо. Правих няколко пъти рестор и сет като нов, но не помага. Оставих телефона с един вайбър само инсталиран и пак се случва от време на време. Да речем на десет заряда се случва веднъж. През останалото време батерията се държи нормално и USAGE и STANDBY си се движат адекватно според употребата. На някой случвало ли му се е подобно нещо и има ли смисъл да си търся гаранционните права?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това се е случвало почти на всички във времето. Рестарт и тест. И добре е да се изключи Backround App Refresh на вайбъра и всичко свързано с фейсбук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да след рестарт се оправя. Спира да пада бързо батерията сякаш, но пък се нулират USAGE и STANDBY и не виждам как се движат.

преди 15 минути, gorgior написа:

Я го провери без Вайбър как е, щото Вайбъра си хапе яко.

Другия ми телефон е 7-ца и там ползвам вайбър, месинджър и т.н., но никога не съм имал подобен проблем. Докато с десятката още от закупуването ми се случва, въпреки няколкото чисти рестора без връщане на бекъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От както не ползвам Вайбър, батерията ми се държи перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...