Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Изтрийте всички приложения, оставете си само "зелена слушалка" и ще видите, че батерията кара по 1 седмица!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, правих рестор през дфу. Не инсталирах нищо и постигнах 9 часа юсидж и стендбай 2 дена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Но не го приемай като състезание. Като не му инсталираш нищо, за какво ти е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Niksan76, слушаш ли музика през стоковото мюзик на телефона?


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не слушам музика.

преди 1 час, gogi6 написа:

Браво. Но не го приемай като състезание. Като не му инсталираш нищо, за какво ти е?

Именно. Ползвам си го с всичко, което ми е нужно.. Дразни ме когато пада без да го ползвам. Просто се държи нормално и в един момент след поредното зареждане до 100% батерията пада много бързо без да има видима причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е без видима. Когато инсталираш нещо, цъкаш на "съгласен съм с условията" на някоя фирма, която някъде с дребни букви е написала, че ще ти ползва устройството(т.е. тракинг, местоположение, синк на данни и т.н.) когато ѝ е удобно в "твой интерес". Оттам идва всичко. Спираш да си модерен и имаш нетолкова смарт дивайс, но с батерия. Искаш всичко под ръка - гледаш реклами или плащаш кинти и...ресурси, демек батерия. Всичко е избор с последствия. Аз избрах да нямам фейсбук акаунт(и приложение) и още подобни решения - сега ми е спокойно, не се нервя и устройствата ми работят сносно добре. Помислете какво искате и от какво сте готови да се лишите затова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е много вярно, но наистина имам инсталиран единствено един Вайбър, който съм имал на всичките си телефони и никога не ми е създавал проблеми до сега. Просто с няколкото рестора доказах на себе си, че и с много приложения, и без никакви такива все се случва неприятното явление USAGE и STANDBY с еднакви цифри и главоломно падане на батерията. Явно проблема е или в прословутата 11-ка или в телефона нещо му хълца :D.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същият проблем като niksan76 имам и аз . Купих телефона с 11.2.1 и там го правеше и сега съм 11.2.6 пак го прави. Не мога да повярвам как се топят процентите. Нямаше да е проблем, ако нямах 7+ с 10.3.3, който е с едни и същи приложения както Х, батерията на 7+ издържа три дни, с Х изкарвам ден. Ползвам и двата телефона паралелно , ще си помислите, че 7 + го натоварвам по-малко, но не е така, с него главно браузвам, защото пък имам проблем който ALGOR го беше описал с говоренето( само да мръдна телефона от правилната позиция и отсрещната страна не чува) но му счупих на два пъти стъклото и няма как да го заменя. Х го ползвам главно за разговори и месинджъри...но го взех с идеята , че всеки казваше в началото че батерията е невероятна, дори по-добра от на плюсовите модели , явно не е така. От 10 познати с айфон Х само на един се държи подобаващо, останалите зареждат всеки ден. Иначе това е размера за телефон за мен плюса ми идва голям ( то си личи колко пъти сменям дисплеи), но това с батерията е нещо бъгаво...ако не го пипам за една нощ пада с 13-15 процент - (всичко е включено ) има и парадокса, че ако му  изключа локейшъна , wi-fi, Bluetooth, мейл ...тия проценти са дори повече - към 17-20 за една нощ. Само за сравнение на 7+ пада с 1-2 % за нощ. И това е при 9 познати, само на един телефона е "чук" издържа брутално... той е с три пъти повече приложения от мен и постоянно е в ръката му...

Редактирано от tedier
Допълнение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя единия, на който се държи нормално, няма Фейсбук и Месинджър, нали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има всичко за мое "съжаление" включително и фейсбук приложение, вайбър, уатс, телеграм, сигнал и ги ползва "доволно" ...седяли сме един до друг , неговата батерия пада точно два пъти по-бавно при браузване и мотаене във фейса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен десятката има два вида поведение при еднакъв начин на ползване. Понякога се разрежда бързо - тогава времената за Usage и Standby са еднакви - вероятно някакви процеси работят постоянно. Повечето време батерията е ок и времената за Usage и Standby са различни. Не мога да хвана закономерността. Последният път като направи номера с бързото разреждане направих reset (erase all content and settings)->Set as new (с инсталиране на съвсем същите апове и същите настройки) и се оправи, ама дали се оправи от резета или му дойде времето да се оправи не съм сигурен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-големия консуматор е дисплея, та като правите сравнения между два телефона, уверете се, че осветеността е абсолютно еднкава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И нищо не пречи, когато е зареден на 100 % да му направите един рестарт с двата бутона. Другото, което се случва при мен за еднаквоста на двата показателя е: заключен телефон-контрол център-слушане на музика от мюзик; не излиза в мултитаскинга, като активно приложението, обаче си движи времето. Решението е, когато отключите телефона да отворите приложенито и да го махнете от мултитаскинга.


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на ‎28‎.‎04‎.‎2018 at 7:06, drpetar написа:

При мен десятката има два вида поведение при еднакъв начин на ползване. Понякога се разрежда бързо - тогава времената за Usage и Standby са еднакви - вероятно някакви процеси работят постоянно. Повечето време батерията е ок и времената за Usage и Standby са различни. Не мога да хвана закономерността. Последният път като направи номера с бързото разреждане направих reset (erase all content and settings)->Set as new (с инсталиране на съвсем същите апове и същите настройки) и се оправи, ама дали се оправи от резета или му дойде времето да се оправи не съм сигурен.

Абсолютно същия случай е и при мен. Тествал съм го да го оставя без да го ползвам почти и ми изкара малко над 200 часа STANDBY и 6 часа USAGE. В други случаи не изкарва и половината. Абсолютно никаква закономерност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ползван Facebook ,но имам Vk, не го ползвам активно. Батерият държи около 50 стенбай/8 ползване . Ако съм честен от 3 нагоре без 7-ца съм имал всички апарати и X-ката държи батерията най-добре.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес забелязях ,че производителноста на батерията е вече 99% . Апарата е на 7 месеца от закупуването му.??

Редактирано от venelin111111
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, simba4 написа:

Е ти какво искаш, нормално!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Нищо не искам ,споделям

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябва да се радваш, според мен. Ако за 7 месеца ти губи по процент, значи ще ти изкара 50-60 години докато умре до нула :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам , че след време ще падат главоломно % . Но няма да векуваме с по един модел iPhone


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя си е на 97% още от времето на 11.3 бетата. Но не знам колко доверие имам на вградения battery health. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...