Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...

Не знам на кое да вярвам ? Това със здравето на батерията е вятър и мъгла.За 8 месеца показва пак 100 % ,а беше по едно време на 99% с ios 11.4 после ios 12 beta 1 и пак е на 100%.....Сега съм от преди 3-4 дени с iOS 11.4 и не мърда 100% здраве..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от venelin111111
правопис
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе що не си ползвате телефоните с кеф, а развивате паранои някакви, че и чудене на кое точно да се вярва...?!?!

Гледайте си кефа и стига се вторачвайте в глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се психясвам , просто казвам как се държи бета функцията от iOS 11.4 /живот батерия /на iPhone X.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ем дае, ама тука за 1% разлика да правиш анализи с коя версия какво ти показва е малко too much ? На първо време замисли се какво значи да е на 99% здраве - бих се изненадал ако имаш точна дефиниция. След това се замисли, че става въпрос за физически обект, не за някакво математично понятие - ако навън е по-влажно или по-горещо, батерията ти ще има съвсем различно поведение отколкото в лабораторията. Невъзможно е всички фактори да се вземат предвид и да се генерира магическо число, което да е отговорът на всички въпроси. Така че да, никой не гарантира хирургична прецизност на данните, но все си мисля, че дават достатъчно добра представа какво можеш да очакваш от батерията си и не е просто "вятър и мъгла".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те хората от Apple са го дефинирали какво е, не е нужно да го преразказвам.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея как и защо се променя “живота” на батерията при вас, но на моя Х си стои на 99% още от 11.3, минах през 11.4., а от вчера съм с 12 бета.IMG_0534.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм с Х, но забелязах нещо друго, приложението от магазина ми показваше с 2% повече, като го сравних с новото вградено в системата, после неговия процент се вдигна с 1, очаквам при някой от следващите ъпдейги да се изравни с другото приложение, освен, ако не изхабя още батерията разбира се и си го обяснявам с подобряване на точността на бетата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не ми пука за точното състояние на батерията, интересна ми беше разликата в показанията, или по-точно увеличаването на процентите, вместо намаляването им с времето. Иначе да, факторите са прекалено много за точна оценка, но тя не ми и трябва, просто забелязах нещо, което поне до някъде противоречи на логиката и затова ми привлече вниманието. Другото интересно е защо се обръщаш конкретно към мен, като не само аз коментирам тази разлика, но не ми отговаряй, за да не спамим повече темата...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В подкрепа на последното мнение ще прикача няколко снимки, които потвърждават, че има разлика, а при една програма направо си е бъг при 12 бета. Оказва се, че за два месеца съм стопил живота на батерията от 100 до 0 %.
22c8f60959c9e1fca3849c5cd2b932a1.png2db044ac798b488fafbddbcd93676a27.png952a74c8cc1de0dda8972b887d15ca34.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте бих искал да попитам,дали си заслужава закупуването на iphone x сега и дали ще може да изкара следващите 2-3 години и да работи добре или е по добре да се вземе новия xs?Благодаря ви предварително за мненията.Също бих искал да попитам дали си заслужава да се вземе телефон от olx,защото има за 1500-600 неразпечатани?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си заслужава. А за ОЛХ пак става, но поне някой който разбира да го види и да го тества.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех Х миналата седмица за 1650 и не съжалявам. Чисто нов не разпечатан


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз взех един чисто нов за 1700. Не смятам, че минималната разлика между X и Хs си струва даването на 600 лв. отгоре. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте с о ел екса има доста добри реплики, тествайте и гледайте внимателно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако разликата в цената между Xs и X е до към 200-250 лв, според мен си заслужава да вземете  Xs, но при по- голяма разлика вече не е толкова оправдано поне за мен. Относно това дали Х ще издържи 2-3 години, ако си вземете нов и успеете да го опазите, няма причина да не сте доволен от апарата в следващите 2-3 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами взех го, за съжаление още няма опция в профила да си го сменя, след малко ще го настроя и ще имам вече впечатления :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито, със здраве да си го ползваш :) 

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, още го гледам като теле, активира двуфакторната идентификация, пак трябва да я махам, иначе ще се спогодим мисля, много е приятно усещането, въперки че аз и дизайна на седмицата си харесвах. Трябва кейсче да му мисля сега обаче, че не искам да го надера...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

XS е взела. За него няма опция в профила...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, да по погрешка съм писала в грешната тема, съжалявам, просто от вълнение за телефончето не съм видяла...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито Деси ,да го ползваш с удоволствие

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 iSTYLE ли изкупуваха употребявани iPhone и приспадаха цената от новия?
Някой интересувал ли се е как оценяват X-ката и 8 Plus 64GB и двата?

Почудих се в коя тема да питам и ако съм объркал и не е за тук, изтрийте поста, моля!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да те са, но надали ще дадат добра цена, миналата година за седмицата май и 500 нямаше, иначе не съм се интересувала за по-новите модели.

https://istyle.bg/istyle-buy-back/

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...