Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Аз Х-ката (ако реша, разбира се) мога да го дам на цена много добра (на приятел, който ме чака да му кажа кога...), но и 8 плюс ще ми хартиса от снахата и затова питах и за него.
Не, че ще ги огрее тия, но се сетих, че го имат обратното изкупуване и затова попитах.
Ще проверя утре и в Англия как се движи обратното, което със сигурност ще е по-добро от нашенското, но пък се лишавам от втора година гаранция с апарат от чужбина, а при тия цени втората година гаранция си става направо предпочитано допълнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да накарам Сири да набира без да иска отключване на екрана? Дразня се, защото в колата искам да набира през shortcut, но иска отключване, което няма как да стане, ако телефона не е в ръцете ти.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Активираш "Listen for “Hey Siri”” и воала,  провеждаш разговор без да отключваш телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата, че е активиран. Както и voice dial..

8cacf32c459429f0cb373768ba2df61d.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега преди да дадеш командата на английдки(този език си задал), кажи най-първо „Здравей Сири” пак на английски разбира се.
Успех


Изпратено от iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Основната (според мен) конкуренция се изцепиха много мощно с Google Pixel XL днес, най-вече откъм дизайн. iPhone notch-a изглежда като най-елегантното дизайнерско решение пред това нещо. 
Щом един месец преди премиерата ютюбърите пускаха постоянно клипове с теории как според тях лийковете са всъщност тролване от Google и нямало шанс да пуснат такъв телефон, а най-вероятно щяло да е върха на технологията, представяйки ни напълно безрамков дисплей, смятайте. Накрая се оказа, че си е баш това от лийковете. 
Толкова е голям и с тия две камери в ляво и дясно на спийкъра, направо имаш чувството, че ще ти проговори. 
pixel.thumb.jpg.b8f1f8ce7ddb8cb83b55d099c2f03f78.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да накарам Сири да набира без да иска отключване на екрана? Дразня се, защото в колата искам да набира през shortcut, но иска отключване, което няма как да стане, ако телефона не е в ръцете ти.Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Истината е, че не ти трябва шорткът, за да набираш със Сири. Винаги е могло. Казваш или "dial/call X" или ако е със сложно име, редактираш контакта и добавяш Nickname от Add field. Ако ти е близък, можеш да кажеш на Сири 'Х is my wife/brother/mother", то ще го запомни и после ползваш команда 'call wife/brother/mother".

Можеш също да научиш Сири как да произнася фонетично имената.

a5f0fd6f900e7cc87112f64c8ed4c595.png

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

a7d08b60ff56dc34cc8c3bf733a1ff42.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, прав си, по-добре да добавя никнейм в Контактите, отколкото шорткът.
Действително пробвах с Мама и се получи.

Благодаря!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, algor написа:

 iSTYLE ли изкупуваха употребявани iPhone и приспадаха цената от новия?
Някой интересувал ли се е как оценяват X-ката и 8 Plus 64GB и двата?

Почудих се в коя тема да питам и ако съм объркал и не е за тук, изтрийте поста, моля!

Аз проверявах.

За Х без забележки ми бяха казали абсолютен максимум 1100 някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1099 лева за почти нов телефон iPHONE X 64 GB/ черен / с не използвани аксесоари /освен зарядното/ на 6 месеца. Отидох в Д мол - магазин iSYLE  това бил максимума за този модел.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реалната цена е под 1000 лв. Колко си го купил, не е от значение. Искал си кеф, това е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото, момчета.

Имам клиент аз, приятел, за перфектна цена доста по-нагоре от тия 1100, ама не мога още да се навия, че си струва да правя смяната, мамка му...и с английската и италианската карта мога да взема и цената е топ, особено в Англия.

Ще се предам, знам си, ама вече мина отдавна времето, когато първо купувах и после разучавах и му се радвах като Деси ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я се предай и се върни назад във времето, хубаво си е, не може да се отрече, а и все пак ще вземеш голяма част от цената от стария :) Аз си пуснах услугата ъпгрейд и си мисля (ако не ми мине котка път де) всяка година да си доставям това удоволствие. А и можеш да си вземеш макс-а, по-различно е все пак, имаш известен стимул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,споделих само за цената предложена ми ,не коментирам много ли е ,малко ли е...Само ориентирам други колеги които ще се възползват от опцията използван за нов апарат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле, днес голям кеф :)
Влизам аз в един басейн да плувам, слагам очилата и се наслаждавам на гледката.
И не знам защо ми хрумна, че трябва да снимам под вода :)
Сещате се какво следва - телефон на 30-40см под повърхността и видео клип от почти 4мин.
Безупречно качество на видеото, реалистичен звук и най-важното: след експеримента телефона е без забележки и блутуут слушалките работят на макс с парчета на Lil Wayne ;)
Скоро и линк към видеото. Препоръчвам 4К ТВ.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един басейн каква гледка може да има


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ами в случая гледката беше кристалната вода и приятната архитектура. Иначе в зависимост от посетителките може да има и още по-приятни гледки ;)


Линк:


След 1час го деактивирам


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да имате предвид да не вярвате прекалено много на тая водоустойчивост. Една 7ца за 5 Мин видео в сладка вода сдаде багажа - черта през дисплея, замъглена камера, неработещи хоум и Пауър бутон. Все пак е на 2 г. и човекът не знам дали не го е изпускал или по някакъв начин нарушил уплътненията.
В един сервиз/магазин в центъра (голям и явно оборотен) казаха, че от всички модели 'водоустойчиви' телефони (било то айфони или дроиди) са им носили с подобни оплаквания.
Още повече, гаранцията не го поддържа, което е малко парадоксално.
Пс. Това видео, което е било активно цял час, кой има честта да го изгледа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледах, няма никъква стойност, освен че показва колко смел е собственика на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да имате предвид да не вярвате прекалено много на тая водоустойчивост. Една 7ца за 5 Мин видео в сладка вода сдаде багажа - черта през дисплея, замъглена камера, неработещи хоум и Пауър бутон. Все пак е на 2 г. и човекът не знам дали не го е изпускал или по някакъв начин нарушил уплътненията.
В един сервиз/магазин в центъра (голям и явно оборотен) казаха, че от всички модели 'водоустойчиви' телефони (било то айфони или дроиди) са им носили с подобни оплаквания.
Още повече, гаранцията не го поддържа, което е малко парадоксално.
Пс. Това видео, което е било активно цял час, кой има честта да го изгледа?


Има 29 гледания, бях го оставил за повече от час, до към 20.00h.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледах, няма никъква стойност, освен че показва колко смел е собственика на телефона.


Разбира се, никъде не претендирам за режисура.
Целта ми беше да споделя, че телефона снима добре и няма поражения след почти 4мин в сладка вода.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано си го измил добре после, с наистина сладка вода.В басейните,водата е наситена с толкова много агресивни химикали,че следващия път,когато снимаш подобно видео, може да ти е за последно.

ПП.Не случайно, рекламата за водоустойчивост е за снимки  по време на дъжд,а не в басейн.

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм един от тези които изгледаха видеото. Докато го гледах, няколко пъти си казах, че аз такова нещо не бих направил. Изключителна смелост е демонстрирал притежателя на телефона, дано не възникнат последващи проблеми. Щеше да бъде по-добре, ако имаше хора в басейна по време на снимките, особено дълги женски бедра примерно, но пълно щастие няма. Искам да попитам колегата от колко време ползва телефона?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах удоволствието да гледам въпросното видео.До сега не съм виждал нещо подобно снимано в България/ снимано с телефон/ и бях впечатлен...Браво ,мисля ,че няма да има проблем с устройството ...по-скоро в морето не бих снимал под вода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Не съм мил допълнително телефона след басейна.
Преди да го потопя, прочетох повече за дефинициите за IP67 и IP68 (заради Галакси С8, което така и не тествахме), както и доста ревюта на хора, снимали под вода с този модел, та дори и в солена вода, но това вече със сигурност би било лудост.

Не очаквам да рекламират водоустойчивост с директно потапяне във вода, най-малкото защото всеки производител иска да се презастрахова срещу бъдещи искове (особено в US).
И то не защото не гарантира за това качество, а защото не може в гаранцията да обхване всички възможни ситуации, които водят до промяна в изолацията на телефона и не са в резултат на фабричен дефект.
Затова и за моята кола производителят посочва, че е нормално да харчи до литър масло на 1000км, но всеки от нас е наясно, че такъв разход е индикатор за основен ремонт.

Както и да е, телефонът до момента работи без проблеми, вчера направих над 220 снимки. Иначе е на един месец и до момента няма удари.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...