Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

"5.8-inch (diagonal) all-screen OLED" - това не го ли забеляза?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че не е технически гаф, а не за реакцията на Федериги, как е могъл да го отиграе има сто варианта, ама след като се обърне колата те не са важни. Няма значение, стига сме го дъвкали, кой както иска да си го приема, както казва колегата по-горе, пак ще е най-продавания телефон като излезе на пазара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Най-важното за всички е, че ще е най-продавания телефон в света. Всичко друго е без значение и нямаме право на мнение. Трябва всички да лъскаме бастуна като Михов щом видим нахапана ябълка :D 

Нищо, че Х отпред ми прилича на телефон с залепен темперед глас протектор :) Важното е продажби да има. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение, стига сме го дъвкали, кой както иска да си го приема, както казва колегата по-горе, пак ще е най-продавания телефон като излезе на пазара.


Все си мислех , че андроид феновете не са прави с подигравките си за епъл сектата и зомбитата, но напоследък си мисля , че са прави !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе в андроид форума те изгониха и тук няма да се задържиш много много....с тия простотии , които не спираш да пишеш. Това ,че ще бъде най-продавания телефон трябва всички да се кланим на Apple? Имал съм Iphone 2g,3Gs,4,5,5S,6,6S plus , но не мисля вече да наливам пари....Представят за 4-та поредна година един и същ дизайн и вие го одобрявате това? И най-после да има безжично зареждане ,но не трябва да си купиш тяхното ако искаш да е бързо....100$  Wtf.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, в момента всички нападате Виктор без да е направил нищо този път. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Най-важното за всички е, че ще е най-продавания телефон в света. Всичко друго е без значение и нямаме право на мнение. Трябва всички да лъскаме бастуна като Михов щом видим нахапана ябълка   Нищо, че Х отпред ми прилича на телефон с залепен темперед глас протектор  Важното е продажби да има. 

 

Не е лоша 10та но лично мен най-много ме подразни липсата на touch id , и тази широка рамка около дисплея. Баш като темперед глас залепен

 

 

Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен визията ми хареса на Х-са и бих го взел ,но ще изчакам,щото им е първи модел ,а да изсипя 2600лв..... нема нужда . 8 и 8плюс какво  да ги коментирам -нов процесор(мене не ме бърка,щото не играя игри) ,стъкло ,за да може да се зарежда безжично(което и без това не ме кефи и не е кой знае какво удобство в този си вариант) или с две думи не си заслужават ъпргрейта от 7-цата .От 10 ден съм с 7 плюс ,щото си връщам 7-цата 2 пъти заради дефекти и май ще си остана на 7 плюс ,голям китук е ,особено с оригинален калъф,ама пък голям дисплей и най-вече много добра батерия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти нали и двата ще си го вземеш , кво те грее?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много недоволни този път, което ми се струва неоправдано, особено спрямо минали години. 

Да вземем 8/8+. Помните ли какви бяха нововъведенията от 3г към 3гс? А от 4 към 4с? 5 към 5с? Да не е било нещо супер революционно и главозамайващо? Винаги основното е по-бърз процесор и по-добра камера + някой софтуерен трик, който старата генерация не поддържа. Всеки нов модел е повече подобрен под капака, отколкото външно. Когато си намерил точния дизайн, защо да го променяш? Усъвършенстваш, но не променяш коренно. Дори Х-а не е много по-различен от 6 (като изключим дисплея и материалите). Така че кажете си точно какво искахте да видите в новите модели откъм дизайн и формфактор, че тези не ви харесват? 

А м/у другото, 4К@60fps знаете ли колко DSLR-и и mirrorless тела поддържат? Може би ще се преброят на пръстите на едната ръка... True Tone дисплей, по-бърз процесор (който пак ще счупи всякаква конкуренция), безжично зареждане, 64gb за базов модел и 256 (за който иска повече) малко ли ви се струва? Аз все си мисля, че друга песен ще запеете като телефонът се появи на пазара, излязат ревютата и тестовете и т.н. Изобщо не искам да "адвокатствам" (много често почна да се употребява тая дума във форума), спомням си как именно аз недоумявах като излязоха 3гс и 4с без почти нищо ново и тук се сипеха хвалебствия как телефоните летели. 

Просто като се изказвате негативно, дайте поне малко градивна критика - кое, как, защо, какво е могло да се подобри и т.н. Дотук се чува само вой за високите цени (егати изненадата, епъл и скъпи продукти!), някой-друг не харесал дизайна (бил супер грозен с това чело отгоре, ами къде да се сложат камерите и микрофоните и 50-те сензора?), двама-трима не можели без TouchID (а FaceID изглежда, че ще е доста по-удобно). За 50-ти път приканвам да изчакаме да видим на какво са способни телефоните след ревютата (които ще се появят до няколко седмици) и после да говорим. Така само от една презентация и четене на характеристики в сайта не е достатъчно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не остана недоразбран, аз харесвам 10ката, това което не ми пасна съм го написал.

Но все още не съм го пипнал дет се вика.

 

Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че на никому не му трябват хапчета.
Животът е много красив с или без телефон,а хората около нас са животът,не можем един без друг,въпреки различията.Уважавайте се.


Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес си поръчах Х модела след кратък преговор с главният мениджър на istyle,оставям 7та взимат ми го ****лв и доплащам за Х.

ps: Коментирайте на воля за това е форум,НО без излишно напрежение,заяждане и тн!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли подробности на ЛС?

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, zlia написа:

В името на "логиката" нещо по- официално http://www.iclarified.com/62463/apple-explains-what-happened-with-failed-face-id-demo-video
Та гафа си е гаф. Явно се притесни, защото можеше да го издемонстрира все пак след едно заключване, но.... Това при Джобс трудно би се получило.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Като чета някой да се превъзнася по Джобс и малко ми се гади :) Никой не спори, че беше велик, ама айде да не го канонизираме все още... 

Иначе не съм много убеден, че разбирам критиките към цената - като го сравним с плюс модела, е 20-25% по-скъп, което ми се вижда разумно, предвид по-добрия дисплей и камери и по-малкото тегло и размери. 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като чета някой да се превъзнася по Джобс и малко ми се гади  Никой не спори, че беше велик, ама айде да не го канонизираме все още... 

 

Ами на човек като му се гади , вземе че си повърне ... :-) Точно тоя му гаф имах предвид като казах,че при него нямаше да се получи така. Насра се презентацията и се измъкна. Незнам кой го канонизира, четете бре има си биография, статии, доста врагове с мнения - Джобс е бил голяма гад и доста неприятен човек, но благодарение на чувството му към детайла епъл са направили доста добри продукти, един от които е виновен за този форум.
А относно цената пак не ми се връзва с филисофията му създала и по-късно възродила епъл. Но щом за консуматора е ок 10-ката да струва колкото макбук еър и за епъл е ок, щото разбирашли имало страшно скъпи технологии. Търсене и предлагане му е майката - философия не много по "канона" ако ме разбираш ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, killer4o написа:

   и по-малкото тегло и размери. 

Кое е с по-малко тегло, че не ми стана ясно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе в андроид форума те изгониха и тук няма да се задържиш много много....с тия простотии , които не спираш да пишеш. Това ,че ще бъде най-продавания телефон трябва всички да се кланим на Apple? Имал съм Iphone 2g,3Gs,4,5,5S,6,6S plus , но не мисля вече да наливам пари....Представят за 4-та поредна година един и същ дизайн и вие го одобрявате това? И най-после да има безжично зареждане ,но не трябва да си купиш тяхното ако искаш да е бързо....100$  Wtf.

Само от любопитство.
Какъв дизайн очакваше?
Ако си купуваш Мерцедес, за блутут модула, трябва да се изръсиш 700 лв, а при корейците си е по дефолт. Там не се оплакваш, а и не е задължително да зареждаш беззично. В комплекта си има зарядно и кабел.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля,че изобщо няма да е удобен в ежедневието без home button. По самсунг съдя.Може и да не съм прав,ще видим.

И естествено,че не бих платил такава цена.Като се замисля..купувам "какво"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш си кефа. И като пропуснеш тази година, а видиш ривютата след няколко месеца колко е удобен за работа и на следващия октомври ще си първия който да си купи 9 или Xs и тогава ще запеем песента, че тоя бутон всъщност изобщо не ни е трябвал. Знаем се от години вече и много добре осъзнаваме всички ( колкото и някой да го отричат ), че това което ни предлагат - това ще ползваме. Така че, айде стига плюхме по липсата на бутон. Да и за мен е неприятно и очаквам да не е удобно, но от друга страна така очаквам да се развие iOS11 откъм жестове, а и приложенията занапред, че всъщност наистина бутона ще стане излишен. Но да видим. Времето ще покаже. Епъл нямат навика да връщат технология която е премахната, но вярвайте ми че след пускането ако ревютата са отрицателни за липсата на бутон, още в следващия специален модел на компанията ще бъде върнат и съответно готов за ползване. Най-вероятно и сега технологията позволява интегриране под дисплея, но явно не е работел на 100% за да си позволят да го сложат. Дори си мисля, че тези който избързат сега и вземат 8, няма да дочакат следващия септември да сменят с Х модела ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И едно видео, което казва истини за  iPhone X

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш си кефа. И като пропуснеш тази година, а видиш ривютата след няколко месеца колко е удобен за работа и на следващия октомври ще си първия който да си купи 9 или Xs и тогава ще запеем песента, че тоя бутон всъщност изобщо не ни е трябвал. Знаем се от години вече и много добре осъзнаваме всички ( колкото и някой да го отричат ), че това което ни предлагат - това ще ползваме. Така че, айде стига плюхме по липсата на бутон. Да и за мен е неприятно и очаквам да не е удобно, но от друга страна така очаквам да се развие iOS11 откъм жестове, а и приложенията занапред, че всъщност наистина бутона ще стане излишен. Но да видим. Времето ще покаже. Епъл нямат навика да връщат технология която е премахната, но вярвайте ми че след пускането ако ревютата са отрицателни за липсата на бутон, още в следващия специален модел на компанията ще бъде върнат и съответно готов за ползване. Най-вероятно и сега технологията позволява интегриране под дисплея, но явно не е работел на 100% за да си позволят да го сложат. Дори си мисля, че тези който избързат сега и вземат 8, няма да дочакат следващия септември да сменят с Х модела ...

Знаем как се работи с жестове;)Поне от 4 години назад!Измислено е за iOS много преди iPhone X
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От всичко изписано,не разбрах Super Retina или Super OLED e!

Aсене,ако сложат в следващия ексклусивен модел хоум ботун дори и интегриран под дисплея си противоречат от всякъде!Е**** ти колко глупости се написаха за този Х,че почвам да се замислям като цяло"заслужава ли си"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...