Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

И двете е дисплея, името му е Super Retina, а технлогията OLED.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На сайта на Ментел са пуснали и цени за 8ците. За кратко сравнение:

7 32GB със скромен план за 73 левчета на месец е 730 лв. 

8 64GB със същия скромен план за 73 левчета на месец е 1100лв.

7 Plus 32GB със същия план  е 930 лв. 

8 Plus 64GB - 1300 лв. 

С нормален план за около 30 лв. на месец, цените са с по 200 отгоре. Х-ката ми е непосилна на бюджета, мислех евентуално за 8+ с преподписване на договор, но и тези цени ми се виждат прекомерно и най-вече неоправдано високи. Вярно, че съм юрист и не мога да смятам, ама дейба и тези 50$ увеличение, как ги изкараха 370 лв.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има различен вкус или право на лош вкус! Аз ще си взема 8, защото след продажбата на катъра и кравата, парите няма да ми стигнат за хайфон 10, а и съм скептичен към FACE ID.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен най-вече екрана ме спира за Х, просто е по-малък, всичко ще изглежда по-малко на него защото няма широчина, а просто е по-дълъг. Много голям недостатък, дано догодина да има Х Plus. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбрахте, не казвам, че Х-ът е лош, всеки сам ще си прецени дали го устройва. Възмущението ми беше за цената на 8цата. Цената на Х-а ще е висока, това е ясно, просто не мога да си обясня как 50 доларовото увеличение в 8ците се изразява в 370 левово увеличение при нас. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Ozone.bg вече има pre-orders и цената на 8 PLUS 64GB е 1780 лева. За точно толкова купих 7 plus миналата година. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана тя, к'вато стана. Ще споделям впечатления след седмица. 

 

aca03a87f6b30cea5ab229f28efd887e.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Догодина - ХI :) Току-виж му смъкнали и малко цената.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 5 години един айфон ще струва колкото нова Дачия. :lol:

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 5 години един айфон ще струва колкото нова Дачия. :lol:


Що? Ще вдигат цените на Дачиите ли?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа, ако успея да си продам часовника до ноември, ще се изкуша и аз за Х. Едно е ясно, че няма да ъпгрейда от 7 на 8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това май е за темата с вицовете, ама гледайте хората какви тапети вече правят :)
0d748b933278f5424fdb5edbeeaab52c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисли човек наистина Apple феновете сме малко странен народ. И не ме разбирайте погрешно, няма да се откажа от iPhone, но един Galaxy s8 в момента се намира за 1000 лева нов, неразопакован, а има всичко, което iPhone X може да предложи, че и отгоре, а нашите ни представят някакви глупости като иновации за които трябва да платим 2500 лева и ние с нетърпение очакваме да го направим. :D
Ще се изкажа малко антифенски като кажа, че се надявам този път да претърпят провал, за да са по-мотивирани за догодишните модели, а не да предлагат пак претоплени манджи. 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих го разбрал това, ама да купуваме веднъж телефон, а ние го правим всяка година, така че пак не ни излиза много евтино. А за останалото не съм особено съгласен защото преди време ми се наложи да продам айфона за известно време и да карам с по-евтин андроид - huawei p8 lite и мога да кажа, че нищо не ми е липсвало с него и работеше безупречно. Представям си последните андроид модели какви са.

Не можем да отречем просто, че цените на Apple са прекалено завишени, и че се опитват да представят за иновации неща, които отдавна има. Реално погледнато е точно така, но нас фенщината ни заслепява. 

Както и да е, излезе ли Х ще ми е в ръцете, то се знае. :D 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали го има в Space Grey??? 

Мани майтап, говори се че кейса за Airpods за безжично зареждане ще е 69$, т.е. ~149 лв. у нас. Отделно тая AirPower подложка сигурно ще е м/у 150 и 200$ (няма да се учудя), което в Европа ще си е равно на 170-200 EUR.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple: Уж ни мразите, ама сте ни фенове, за да ползвате безжичното - плащайте в зелено бе! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се върнем малко на темата, FaceId (стига да работи както обещават) звучи все по-яко. Сега четох, че при заключен екран, детайлите от нотификациите ти няма да са видими, но когато разпознае, че го гледаш, ще ти ги показва. Също така, опцията да не ти гаси екрана докато го гледаш е доста идейна и определено нещо, което ми липсва на 6-цата.

на 9/15/2017 at 5:24, algor написа:

Кое е с по-малко тегло, че не ми стана ясно?

X моделът е по-лек от 8+ - 174 срещу 202 грама.

 

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е тук вече ми идва повече)Гледаш 6-цата,а тя гасне."I am watching you"!Надявам се имаш чуство за хумор

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех Гога ех ех ех!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Михов, те е блокирал и не ти чете мненията. 
Така, че не се хаби.

Хахаха хаха


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По новините даваха колко слаб е интереса към iPhone 8 и как акциите на Apple са достигнали 2-месечно дъно. :D Нормално, не можеш да представяш едно и също вече 4 години, дори и най-върлите фенове ще се усетят и ще им писне. Особено с модела от миналата година разликите са минимални. 
Да бяха представили само X на нормална цена и щяха да мачкат, както винаги. Надявам се и с него да нямат голям успех, нека се съвземат малко, че много си повярваха, време е да слязат на земята. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които не са разбрали досега - 8-цата е за хора, които ще ъпгрейдват от 6с/6/по-стар. Х-ът е за тези, които искат най-новото. Тази година може би има най-голям избор - за всеки вкус и джоб. Аз не намирах абсолютно никаква причина да ъпгрейдна от 6с на 7, но сега 8 ми се вижда добър избор. Очаквам го до няколко часа да пристигне на вратата.


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...