Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Как ми се иска да го видя на живо...кой цвят си взе?

Опс, видях на предната страница, сори.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Измислих го по пътя на логиката?!?!?!;:’”,?!;’(€)&
Познатата ти явно няма финансови ограничения и се е прехласнала по новия кремаво златен цвят, едва ли по А11 bionic.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5ff28e055268a8490f1b7d92cd940deb.heic
Сутинта си поиграх със златен 8+ и черен 8.
Цветовете и на двата доста се различават от на предния модел. Разлика в екрана не успях да открия, нито пък в бързината. Красиви са, но отпечатъците все още се личат навсякъде!
На пръв поглед нищо особено, предполагам, че и на втори ще е същото.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как бе педито каза completely redesign


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес налазих 8-ца, плюс, само че Galaxy S8 Plus и до Х ще тествам да видя как е от другата страна. За момента може и да е от еуфория, не знам, но се чудя какво съм чакал досега... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почакай да мине малко време де... В началото хемороида е още прибран, като вземе да се показва:lol: става лошо 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги има лек :lol:  product_3166.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, gorgior написа:

Имам позната, която преди 2-3 месеца взе 7 и сега с нетърпение очаква 8-цата да и се порадва до като излезе Х. 

По тази логика по нова година трябва пазара да се залее с 8 и 8+ втора употреба на по 2-3 месеца. Зависи кой колко връзки има да се сдобие от началото с 8 ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Dean написа:

Аз днес налазих 8-ца, плюс, само че Galaxy S8 Plus и до Х ще тествам да видя как е от другата страна. За момента може и да е от еуфория, не знам, но се чудя какво съм чакал досега... :D

Един съвет: не знам как си ползваш телефоните, но тествай в работен ден с пълно натоварване.
Аз лично щях да го счупа в стената на втория час, макар да бях (и все още да съм) с някакво положително мнение за модела.

Много е далече от 7 плюс и оптимизираната бързина на Айфона, макар на първо четене да ти се струва ок.
Това е мое мнение, разбира се и е нормално твоето да е различно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor какво те подразни в 8+,какви са + и - спрямо 7+


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие бих споделил, но не мисля, че тази е темата в която трябва да го правя.

Да, позволих си да отговоря на колегата и да го посъветвам как да тества, ама...

Дали да не отворим една тема в Говорилня?
Макар да знам, че пак ще се стигне до войната Този срещу Онзи и ще има заслужен катинар... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези 8ци които са за USA отзад пише само Iphone,а за другите пазари си остават надписите същите(гледах за Великобритания).За България дали ще имат че хич не ми харесват


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето немския. По-изчистен е от предишните.
96f363d1bd7635d2c3171ee4aaf35c8e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито :). Време е да се добави iPhone 8 и 8+ в настройките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, DreamcatcheR написа:

Ето немския. По-изчистен е от предишните.

Ай със здраве да си го ползваш и само хубави новини да стигат до теб през телефонната слушалка :cheers:

На теб разчитам в следващите 6 дни да споделиш обективно мнение, за да знам струва ли си покупката или е безмислено да се възползвам от направения преордър :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://photos.app.goo.gl/MfzuCyd9lrnQX0vJ2

https://photos.app.goo.gl/7X56p8SqM7tcMirr2

https://photos.app.goo.gl/LmnIsLNVmZpx40hB2

https://photos.app.goo.gl/niKFGwuhpMSec6LU2

https://photos.app.goo.gl/qBIUpOdRoDfldUF62

https://photos.app.goo.gl/69XdZhRiTFZu2EU73

https://photos.app.goo.gl/ds5OUSnPONlEI4ua2

 

Стъклото е много яко.

 Мисля че от 7 на 8 не е много смислен ъпгрейда обаче ...

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно сме си зомбита мама му стара, много се чудех за Нот8 даже си го бях поръчал от Теленор,но вчера и днес гледам ревюта на камерите на iPhone 8+ и тази на Нот8 и се оказва,че снимките на 8+ са много по-добри! Снощи си поръчах 8+ от теленор надявам се в петък да ми е в ръцете


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, kawabiker написа:

Стъклото е много яко.

 Мисля че от 7 на 8 не е много смислен ъпгрейда обаче ...

Честитка, братле! :cheers:

И от теб очаквам някакви мнения в следващите няколко дни, за да мога с ваша помощ да преценя по-добре дали Да или дали Не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

f84235194d752db967ba1a92cac008b0.jpg
Това е цената в Германия,гледам го и се чудя........


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, londongunner написа:

Явно сме си зомбита мама му стара, много се чудех за Нот8 даже си го бях поръчал от Теленор,но вчера и днес гледам ревюта на камерите на iPhone 8+ и тази на Нот8 и се оказва,че снимките на 8+ са много по-добри! Снощи си поръчах 8+ от теленор надявам се в петък да ми е в ръцете emoji23.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Взимай note-a, виж какво е телефон, порадвай се, усети кефа да си с технология наистина подхождаща на 2017 година и след около 2 месеца се връщаме пак в зоната си на комфорт с ограничения и скучен iPhone Х, който в момента е на ниво 2013 някъде. Аз така ще направя! :D 
Не вярвам да има по-откачени фенове на Apple от мен тук, но фактите са си факти, мнооооого сме изостанали по всички параграфи в последните години спрямо конкуренцията. Наистина взех S8 PLUS заради експеримента и да ми мине времето до Х, имам намерение да си го взема, но мисля, че ще се чувствам като от Mercedes на lada после. 
Lada, ама моята си и си я обичам... 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му е важно как снима телефона да вдига на 8+, но ако е като мен почитател на малката серия и хич да не му дреме как снима, да си ползва  старата техника. Стъклото е много яко, но като сложиш тела в калъф, ако ще от шперплат да е , ни го виждаш , ни го усещаш ...

Белия е правилния избор за 8цата 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето на този само вярвам като стане въпрос за камери



Доста добри отзиви за камерата на 8+ но и някои слабости.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хич не съм въодушевен от това, което видях (за камерата на 8+ говоря).
И не мога да разбера (мамка му), защо наблягат на камерите да правят ревюта с обилна светлина през деня (и не толкова обилна, но пак дневна), вместо да наблегнат на снимки и видео при ниска осветеност?!?!
Аз лично съдя за камера дали става по такива снимки и видео, защото вече всяка една китайска сапунерка за 150-200 лева на слънчева светлина през деня догажда не перфектни, но доста сносни снимки...

Като гледам f-а на сензорите, Ноут-а би следвало да се справи една идея по-добре, но може и да не е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да би следвало да е по-добре от айфона, но гледах и други ревюта за двете камери и там издиша нота ! Както казваш ти 99% са правени на обилна светлина.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...