Премини към съдържанието

Recommended Posts

Като си помислиш, че някои кифли дават повече пари за екстеншъни и парцали, ще ти олекне. Всеки си има някакви слабости, но технологиите са най-полезната, ако може да съществува такова определение. Радвай се на телефончето като го вземеш, веднъж се живее  всеки избира как да го направи.

Редактирано от dessyteneva
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не е като дал си 1500 за нот8 примерно и след 6м ,продаваш го за 600, нали тук поне се държи цена.

Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз днеска малко се улях, та сигурно ще имам 2 излишни бройки. Поръчах от където можах :). Като дойда ако има мераклии, цени по касова бележка. :) 

EDIT:Най-интересното е, че никой не ми потвърди на 100% че ще имам бройка на 03.11. Аз имам опит със сроковете за доставка на двата Техно магазина. Преди време поръчах apple TV4, от елате да го вземете утре, чаках 10 дена. Същото и миналата година с macbook pro 8 дена, при уж наличен продукт и доставка до 24 часа. Да се надяваме че този път нещата са по-добре. 

Редактирано от yovet0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз поръчах две бройки  256GB от Технополис. Увериха ме, че ще ги имат и на 3-ти ще ги получа. Платих ги по банков път. 

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ви излъжат и в петък няма телефони поне ще ви остане утешението, че сте се преброили супер епъл маниаците :)
А аз си мислех, че съм прахосник...

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е при мен на 3-ти ще си взема парите и няма да се занимавам повече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако ви излъжат и в петък няма телефони поне ще ви остане утешението, че сте се преброили супер епъл маниаците
А аз си мислех, че съм прахосник...

Абе теб като те знам с часовниците какви чудеса сътвори, тези с iPhone X с мед да ги намажеш :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ви дойдат 10-ките, пуснете 8-миците си на 800лв в пазара :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе теб като те знам с часовниците какви чудеса сътвори, тези с iPhone X с мед да ги намажеш

Трай си поне тука да ме не разбират к'ъв съм прахосник :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом сме във форума и сме фенове на Apple, малко или много всички сме прахосници. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Victormihov написа:

Само не знам догодина колко цената ще се срине от тия 2500лв, че догодина по това време ще има други голям Х, малък Х , а12 процесор:)

Дал си 2500- продаваш го за 1500:) абе малко боли сърцето:)

Извинявам се, но този...анализ, да речем, е твърдо лишен от логика и смисъл (за мен, разбира се).
Утре ще пусна във форума третия 7 плюс от семейството.
Първите два ги продадох единия за 4 дни, а втория още на първия ден на цена 1100 лева.
И трите съм ги купил миналата година на цена 2 000 лева.
Абсолютно нормално е, след като съм скапал от ползване апарата си 12 месеца, да го пусна за продажба на близо 50% от продажната (в колкото и брилянтен външен вид да е) цена.
И това ме устройва.
Пазара не позволява да си правиш експерименти и колкото по-неправилно си оценяваш стоката (със завишена цена), толкова повече пари губиш като продавач.

Както и да е.
За мен покупна цена 2500 и продажна след една година 1500 е съвсем в реда на нещата.
Друг е въпросът, че българина иска да купи нещо за сто лева (примерна е цената), да го размаже от ползване 2 години и да го продаде за 120 накрая на втората.
И много българи робуват на принципа "мое се скапе тук у шкафо, ама за по-малко от тия Х лева дет съм казАл, нема го дам".

пп. Горните съждения са за пренаситен от дадената стока пазар в мига, в който тръгнем да си продаваме нашата.
Ако въпросната стока е единствена на пазара втора ръка, тогава вече ще говорим за друга бира и друга цена.

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Victormihov написа:

Човек може да пуши по 6 кутии на ден и пак да даде 2500лв за Х-икса:)
Това няма нищо общо.

Колкото до пачката пари, доста са да:)
Много работи можеш да купиш с 2500лв,  

Само не знам догодина колко цената ще се срине от тия 2500лв,  

Дал си 2500- продаваш го за 1500:)

Тук пишеш за германски марки, нали?!?!

Не знам какво те обиди в поста ми, но не мисля си струва да се въртиш и опитваш да говориш глупости от сорта на "разсъжденията не ми са Български що се отнася за пари и покупко-продажба на стоки,".

Дреме ми какви са ти разсъжденията, като действията ти са български, цените ти са български, а и опитите ти да продаваш телефоните си на силно завишена цена също са български (наблюдението ми е от обявите ти в този форум, а не от Съветския Съюз).

Аз спирам да пълня темата със спам и ти пожелавам приятна вечер!

Редактирано от algor
Правопис, мноу ясно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, той е евреин, бе. На българите само им продава дебело, щото са балъци, не са като богоизбраната раса :)

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислил съм го. Най-евтино излиза ако сменяш айфонЯ всяка година. 

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защита за новата играчка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове, прецакахме се! В olx ги има 256 гиги за 1600 лева. 

• Хаха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пичове, прецакахме се! В olx ги има 256 гиги за 1600 лева. 

Много бе! На фона на оригиналните нови ролекси по 35 лв.
  • Харесвам 5
  • Хаха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе по кутията как можем да разберем дали телефона е силвър или спейс грей? Те са еднакви отпред...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би отзад ще пише?

За първи път от 5 години се замислям да си взема кейс за новия телефон... Засега се спрях на сивия кожен от Apple, който е 115 лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споделете кой на какъв цвят се е спрял.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход