Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

И аз си проверих поръчката в Технополис и в статуса пише: "Пътува, очаквайте доставка" 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтелците които сме какво, чакаме утре да ни звънкат да ходим да си го вземем или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен пише, че пътува. Дано да е от София за Благоевград обаче, а не от Китай за България...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста iPhone X пътуват по света в момента. Все някой трябва да е за Вас. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, apomarinov написа:

Мтелците които сме какво, чакаме утре да ни звънкат да ходим да си го вземем или?

Чакаме, но едва ли ще се случи като гледам какъв мейл е получил

@kali-76

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз получих калъф и протектори за Х сега и съм отчаян, каква е тая плюнка бе? Wtf??? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като наложа протектора, който реално представлява екрана на Х върху 8 плюс и особено galaxy s8 plus и ми става лошо. :D 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Мтел и Теленор не очаквайте радост сега, в първото раздаване. Бройките им са минимални и дето се вика са приключили раздаването още преди да е почнало.

Ако все пак има един щастливец, той наистина е богопомазан, ебаси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се вижда дебеличък.

 

70b1bf7ceae7803626a261491460fc3d.jpg

 

7a1e5732bf1677c3a50beb2bab0491c8.jpg

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дебеличък не знам, ама e доста мазничък с тия отпечатъци. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, algor написа:

От Мтел и Теленор не очаквайте радост сега, в първото раздаване. Бройките им са минимални и дето се вика са приключили раздаването още преди да е почнало.

Ако все пак има един щастливец, той наистина е богопомазан, ебаси.

Подозирах, че ситуацията ще е такава.
Да се чудиш защо Мтел от повече от седмица са го изтапанили най-отпред като отвориш сайта им и пише "Наличен в mtel.bg" и "Доставките започват от 3-ти ноември!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само ако си го поръчаш сред първите през сайта им след 27.10.17. И утре го имаш.

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, kal1ch написа:

Дебеличък не знам, ама e доста мазничък с тия отпечатъци. :D 

Нека е мазничък ;)  Честито и от мен на Grievous

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, algor написа:

 

Тони, първо наричаш хората, които харесват това или онова в Х-ката болни, а после пък се опитваш да се аргументираш защо 8 или 9 години и ти си бил болен, ама видите ли вече ползваш Самсунг и си оздравял.

Да ти кажа пък картинката около мен каква е: няколко болни хора (вкл. и единият ми син) вече са с 8 или 8+ и искат и ще си купят и Х-а.
Всеки има своите причини, аргументи и прочие, а и един от тях е мултигъзар, милионер или квото там се наричат такива и си казва откровено "Искам в петък вечер като отида в едикоеси заведение, да бъда с Х-ката! И не ме интересува какво ще ми струва и колко пари ще платя над нормалната цена - така ще бъде!".
Този типаж го слагам настрана, но останалите хора болни или не, имат тръпката и желанието (за които ти говориш в твоя си пост) да си го купят Х-а и са наясно, че ще изгубят пари от продажбата на 8 и 8+, но всеки от тях е готов да преглътне тези 2-3-5-стотин лева или колкото са.
Аргументите ЗА, които има един, ще бъдат аргументи Против за друг и е нормално да е така, защото сме различни хора.

Просто няма смисъл да наричате болни (или тъпи или зомбирани и т.н.) хората, които имат тръпката и чакат с нетърпение да си вземат бройката в ръка.
Аз лично съм наясно, че след 2-3 дни ще се почнат вече с конкретните хвалби и оплаквания, но такива е имало винаги през годините.

Кеф цена няма и аз лично наистина пожалавам на всеки да се кефи максимално на покупката си и да си ги ползват със здраве!

пп. Относно черната лента - не мисля, че някой малоумен хейтър е казал на партийното събрание на Apple "Ей, тая лента така че я турим те тука така отгорека, па валсъмму макята кой кво ше зине - така пА ше сме единствени и неповторими у целио свет!" и всички акционери са вдигнали дружна наздравица с Карнобатска гроздова по случай единодушното приемане на новия дизайн на апарата.
Според мен тепърва ще има да се добавят различни функции в тази област, а не са гледали само естетиката.
Нито Apple, нито Samsung не биха направили нещо ей така, просто за спорта и за да са визуално единствени на света.

Сащо, написал съм го с няколко емотикони и е по-повод двете мнения над моето, които явно не си си направил трудът да прочетеш. Никъде не съм наричал някой болен защото харесва това или онова. Всеки има право на вкус, избор и свобода да използва каквото си иска. Не знам как Епъл са взели решението за тази черна лента, нито ме интересува. Никой не може да ме убеди, че това е направено с цел естетика и красота, маркетингов трик за да са различни или каквато и да било друга подобна глупост. Хората, които казват, че много им харесва черното петно, са абсолютно неискрени. Повече няма да пиша по тази тема, щото явно правото ми на мнение, при това аргументирано, пак е трън в очите на някои хора. Все едно сте акционери в Епъл, ебаси. Няма такава тънкообидност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, lambreto написа:

Чакаме, но едва ли ще се случи като гледам какъв мейл е получил

@kali-76

Така ли? Преордърнах го тогава и от техномаркет и от айстайл, да има :D Който дойде първи, другите ги отсвирвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко бях виждал в тоя свят, но не и някой да твърди, че щом той не харесва дадено нещо, а другите го харесват, то те са неискрени.

На мен не ми харесват портокали, кисели са и ги мисля за ужасни! За мен който твърди, че му харесват е неискрен лъжец. 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутринта ще има ли опашки пред Теленор и Техномагазините? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор ще имат 3 броя общо. Там опашки няма да има. Пред технотата ще е друго, ама пък там голям магазин и няма да му личи опашката ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Anthony написа:

Сащо, написал съм го с няколко емотикони и е по-повод двете мнения над моето, които явно не си си направил трудът да прочетеш.  

Прочел съм, ама явно не съм те разбрал.
Извини ме, за което!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Grievous написа:

Само ако си го поръчаш сред първите през сайта им след 27.10.17. И утре го имаш.

Честитка, братле и със здраве да му се кефиш! :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре рано сутринта ще стана, ще се избръсна, ще си сложа мокасинките и бегом към Технополис. Ако случайно са останали бройки може и да си купя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще стана, ще се изпикая, ще се избръсна, ще отида да си взема iPhone-a от офиса и ако случайно ми хареса, може и да не го продам. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

предполагам като сте се женили не сте се вълнували толкова на предния ден ?


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм се женил, ама ако го направя един ден ще гледам да е в деня на премиерата на iPhone, за да изглеждам автентично щастлив.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...